Zdjęcie Chłopczyka sesja w Wilanowie

Fotograf Noworodkowy Wilanów – Wyjątkowe Stylizacje

Poznajcie małego Tymoteusza Drwala. Chłopczyk ma 11 dni i odpoczywa na planie zdjęciowym w klimacie lasu, spokoju z motywem męskim.

Sesja Noworodkowa o Męskim Charakterze

Jeśli szukacie zdjęć na swojego synka o typowo męskim charakterze a zdjęcia w czapeczka z misiami są za słodkie według Was, to trafiliście idealnie. SercemWidziane Fotografia Noworodkowa to jedyne w Polsce tak rozbudowane plany zdjęciowe dla noworodków. Znajdziecie tu motywy stylizacji związane z zawodami rodziców lub z ich pasjami czy zainteresowaniami.

Sesje Noworodkowe na Wilanowie

Każde zdjęcie noworodkowe jakie znajdziecie poniżej zostało zrobione u klienta w jego apartamencie ;) . Po prostu mini studio przyjeżdża  do Was do domu. Wybieracie stylizacje które checie by miało Wasze dziecko, a my przywozimy co trzeba :)

Mamy dużo większy wybór stylizacji

Wystarczy przełączyć się do głównego portfolio klikając poniżej w zdjęcie. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych  propozycji. Możemy także przygotować dla Was plan zdjęciowy taki jaki zaproponujecie. Wykonamy go dla Was pod warunkiem odpowiedniej ilości czasu jakie będziemy mieli. 

Otóż plany zdjęciowe na zamówienie przyjmujemy do realizacji na około 3 miesiące przed porodem. Oczywiście im wcześniej tym lepiej. Natomiast w jeden tydzień to może być za mało czasu.

Poniżej przykład zdjęcia dziewczynki na fitness, na planie zdjęciowym które początkowo było tylko dla chłopców czyli CrossFit. Możemy przerobić każdą stylizację z męskiej na dziewczęcą jeśli taki będzie klucz Waszego wyboru.

fitness zdjęcia nworodkowe
zdjęcia noworodkowe dla sportowców

Twój fotograf noworodkowy Wilanów. Zadzwoń, napisz, zapytaj o nas o szczegóły. Chcesz poznać nas trochę bliżej przeczytaj kilka ciekawych artykułów które napisaliśmy. Zobaczysz jak bardzo profesjonalnie podchodzimy do swoje pracy :)

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

kobieta rodzi dziecko w szpitalu
co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa