Sesja Noworodkowa opinie – co mówią o SercemWidziane

Poniżej mamy zaszczyt przedstawić Wam opinie o pracy fotografa noworodkowego i reportażysty jakie napisali o nas nasi klienci.  Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca jest tak doceniana. Wszystkie te referencje dodają nam skrzydeł i napawają dużym optymizmem. Są to dowody na to jak bardzo kochamy naszą fotograficzną pracę. Z miłości do fotografowania i z pasji do tworzenia powstało Sercemwidziane.

Referencje i opinie o Fotografie Noworodkowym 

Chodź specjalizujemy się w fotografii noworodkowej realizujemy także inne sesje zdjęciowe i reportaże z uroczystości rodzinnych. Wszystkie inne nasze propozycje znajdziecie w naszym PORTFOLIO
opinia po sesji noworodkowej Julii

opinia od Bartosz Skowroński

Polecam! Wspaniali ludzie, którzy doskonale rozumieją rodzica, któremu bardzo zależy na sesji ale zbyt późno zaczął interesować się tematem. Kiedy zobaczyłem portfolio SercemWidziane od razu wiedziałem, że to jest to, czego szukałem, coś wyjątkowego, unikatowego. Dziecko było już na świecie kiedy wykonałem telefon. Dzięki zaangażowaniu Marzeny i Grzegorza moje marzenie o sesji się spełniło, bo tak dopasowali swój grafik żeby i na wyjazdową sesję w Gdańsku starczyło czasu :) Bardzo dziękuję! A zdjęcia są tak po prostu idealne :) Na pewno ponownie skorzystam z Waszych usług :)

zdjęcie Juli i opinia

opinia od Kasia S

Zdecydowanie polecam! Każdemu, komu zależy na super zdjęciach ale też pełnym profesjonalizmie i dobrej atmosferze. Sesja przebiegła bardzo sprawnie, mimo opóźnienia, bo jak to bywa z niemowlakami niekoniecznie chcą się dopasowywać do naszych planów. Jednocześnie nie było żadnej presji ze strony fotografów, wszystko odbyło się na luzie, przy miłych pogawędkach przy dokarmianiu dziecka, za co bardzi dziękuję! Najgorzej było wybrać ze wszystkich ujęć tych kilka do obróbki, bo wszystkie były świetne na moje nieszczęście :D Zdecydowanie myślę, że to nie koniec naszej współpracy :)

opinia po sesji noworodkowej

opinia od Katarzyna Urbaniak

Marzenę i Grzegorza poznaliśmy kilka lat temu, kiedy wykonywali sesję noworodkową dla naszych córek bliźniaczek. Byliśmy pod wrażeniem ich umiejętności organizacji pracy i jednoczesnej opieki nad dwójką maluchów. Niezwykle delikatni i skupieni podczas sesji, zapewnili córkom komfortowe i bezpieczne warunki (ogrzewanie, delikatne przebieranie i usypianie).

Bez wahania zdecydowaliśmy się powierzyć im wykonanie kolejnej sesji noworodkowej, gdy na świecie pojawiła się nasza trzecia córka. Wiedzieliśmy, że nie mamy się czego obawiać, nawet w tych trudnych covid-owych czasach. Marzena i Grzegorz byli bardzo dobrze przygotowani. Efektami tej sesji także jesteśmy zachwyceni!

Dziękujemy Wam raz jeszcze, M&G, za piękne zdjęcia. To dla nas nieoceniona pamiątka na lata. Jesteśmy Wam również wdzięczni za Waszą cierpliwość, ogromną wyrozumiałość i pogodę ducha!

Wszystkim polecamy Sercem Widziane w wykonaniu Marzeny i Grzegorza ❤️

opinia od Ada G

Dzięki Marzenie i Grzegorzowi dzisiaj możemy cieszyć się pięknymi zdjęciami z chrzcin córki. Współpraca z nimi to była czysta przyjemność, dzięki swojej ciepłej i przyjaznej aurze zachęcili całą rodzinkę do zdjęć co do tej pory wydawałoby mi się to niemożliwe 😉 Polecam z całego serca, zdjęcia oddają całą atmosferę danej chwili. Sami na pewno jeszcze skorzystamy z usług Marzeny i Grzegorza ❤️

opinia sesji noworodkowej Antosi

opinia od To masz

Wspaniali ludzie, z super podejściem do maluszka. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia! Jedyni i najlepsi w tym kraju, gorąco polecam!
bliźniaczki opinia po sesji noworodkowej

opinia od Paweł Sołtysiak

Super, polecamy po sesji z bliźniaczkami :-)
opinia od Ewa Homa

Dzień przed Komunią św. naszej córki pomyśleliśmy – może jednak fotograf. W czasie pandemii wielu bliskich na uroczystość nie przybyło, dlatego zdjęcia w tych okolicznościach to cenna pamiątka. Pani Marzena i Pan Grzegorz fantastycznie się spisali. W przerwie między jedną, a drugą chmurą udało się zrobić zdjęcia do których często będziemy wracać i dzielić się z bliskimi. Dziękuję za sprawność w działaniu i profesjonalizm w każdym wymiarze.

opinia od rodziców Wiktora

opinia od Emilia Mróz

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem profesjonalistów w dziedzinie fotografii popartej jakością, zaangażowaniem całą swoją osobą nad danym zleceniem polecam duet Marzeny i Grzegorza. Bardzo przyjemnie było z Wami współpracować ….a jeszcze przyjemniej widzieć owoc tej współpracy! Polecam!


opinia od Katarzyna Piotrowicz

Z całego serca polecamy Marzenę i Grzegorza! To profesjonaliści w pełni oddani swojej pasji!
Sesja przeprowadzona w super atmosferze, piękne aranżacje i scenografia – wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Co najważniejsze, wszystko odbyło się z zachowaniem 100% zasad bezpieczeństwa – w żadnym momencie nie czuliśmy się niepewnie jeśli chodzi o podejście do syna podczas sesji.
Zdjęcia wyszły super, jesteśmy zachwyceni – będzie pamiątka na całe życie:)

opinia od Sylwia Polkowska

Pierwszy raz na współpracę z Marzenką i Grzegorzem zdecydowaliśmy się w zeszłym roku. Ta cudowna Para uwieczniła nasz ślub z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Byli z nami nie tylko jako fotografowie ale ogromne wsparcie merytoryczne i techniczne. Potrafią wszytko, w dodatku niezauważalnie (wiązanie krawatów, czy nowej generacji much , to dla nich drobnostka!)
Zdjęcia , które wykonują to wspaniałe momenty, nacechowane emocjami tworzące piękną historię! Otrzymaliśmy najlepszą z możliwych pamiątek, która oglądana, za każdym razem wysika łzy.
W tym roku oddaliśmy w ich ręce reportaż z chrzcin naszego synka , efekt tej pracy tylko utwierdził nas w przekonaniu, że lepiej wybrać nie mogliśmy.
DWIE CUDOWNE OSOBY, KTÓRE SERCEM WIDZĄ !

opinia od Izabela Wileńska

Chcielibyśmy gorąco polecić Sercem Widziane :) Marzena i Grzesiek to właściwi ludzie na właściwym miejscu, pełni pasji i zaangażowania w swoją pracę. Po 5 minutach znajomości bez wahania oddaliśmy im swoją 8 dniową córeczkę pod opiekę a sami schowaliśmy się w drugim pokoju na odrobinę odpoczynku :) Marzenka jest pełną ciepła , cudowną osobą która utuli każdego maluszka i zapewni mu bezpieczeństwo w trakcie zdjęć :) Grzesiek natomiast robi cudowne , przepiękne zdjęcia i buduje całe aranżacje :) Świetna para która doskonale uzupełnia się w tej ciężkiej , odpowiedzialnej ale na pewno też bardzo przyjemnej pracy :) Ludzie którzy są całym sercem zafascynowani fotografią i do tego kochają dzieci :) Miło widzieć ludzi tak zaagażowych w swoje zajęcie :) Na pierwszy rzut oka widać że są profesjonalistami , a my już odliczamy do przyszłej wiosny na sesję „na roczek” :) Wrażenie i miny znajomych i rodziny po obejrzeniu gotowych zdjęć bezcenne :)

po sesji noworodkowej wiki referencje

opinia od Marta Ryg

Dziękujemy! Zdjęcia Wiki są przepiękne – z całego serca będziemy Was polecać innym! Pełen profesjonalizm ze strony Marzeny i Grzegorza, zarówno przed sesją jak i w czasie jej trwania oraz podczas wszelkich formalności. Sercem widziane posiada wiele rekwizytów i pomysłów na sesje dzięki którym, każde zdjęcie wygląda wyjątkowo i każdy znajdzie coś co go zachwyci! Nam było bardzo ciężko wybrać 10 zdjęć do pakietu, ponieważ wszystkie były prześliczne. Zapewne wrócimy do Marzeny i Grzegorza tym razem już na sesję urodzinową. 😍

podziękowania dla fotografa noworodkowego

opinia od Marlena Mazur-Rudnicka

Piękne zdjęcia nie powstają same, potrzebni są do tego prawdziwi pasjonaci. Cudowne kadry i fantastyczne, unikalne scenografie przygotowane przez Grzegorza sprawiają, że możemy polecić SercemWidziane wszystkim tym, którzy chcą czegoś więcej niż typowa sesja zdjęciowa. Natomiast powierzenie dziecka w ręce Marzeny, która wprawnie przygotowuje maluszka do zdjęć i czuwa nad jego bezpieczeństwem sprawi, że zyskasz czas na wypicie ciepłej herbaty, a dla Twojego dziecka sesja będzie idealnym czasem na drzemkę.

Ogromnym plusem jest to, że na sesję nie trzeba nigdzie jechać, wszystko odbywa się w domu. Dziecko się nie stresuje, młodzi rodzice się nie stresują, sesja przebiega w takiej atmosferze, jakby wpadli w odwiedziny znajomi.

Dorzucając do tego cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, bardzo jasno ustalone zasady współpracy, elastyczność w umawianiu terminu i bezproblemowe dogrywanie wszelkich spraw organizacyjnych mamy przepis na współpracę idealną. Z pełną odpowiedzialnością polecamy.

opinia od Monika Laskus

Z całego serca polecamy usługi SercemWidziane. Nasze zlecenie polegało na fotoreportażu chrztu świętego synka. Zdjęcia są rewelacyjne- szczerze mówiąc nie myśleliśmy, że będą aż tak dobre. Każde wykonane zdjęcie to historia- uchwycone spojrzenia, gesty i emocje ludzi. Po prostu cudowne. Nasz synek otrzymał najpiękniejszy prezent;-) Fajnie, że są tacy ludzie którzy wkładają całe swoje serce w swoją pracę. Dziękujemy 🤗 i z całego serca jeszcze raz POLecAMy;-)

chłopczyk sesji i opinia

opinia od Ewelina Konopka

Z SercemWidziane zrobiliśmy sesję brzuszkowo-rodzinną oraz noworodkową. O jakości tych zdjęć nie trzeba nikogo przekonywać – są nieziemskie. Ale oprócz tego ważna dla mnie była atmosfera i klimat jaki był stworzony. SercemWidziane przygotowani byli nawet na okiełznanie niesfornego 3latka i przekonanie go do zdjęć. W sesji noworodkowej Maluszek miał dosłownie wykonane SPA – czuł się cudownie, a ja wiedziałam że jest w bezpiecznych rękach, z niesamowitym rezultatem końcowym. Wiem że to nasza nie ostatnia wspólna sesja.

opinia od Marta Zdroik

Sercemwidziane- wspaniali ludzie, tworzący cudowne rzeczy :) przed sesją chwilę się wachalismy, ale na szczescie zarezerwowalismy sesje smash cake i to była najlepsza decyzja na sesję roczkową. Sam pomysl sesji w domu jest świetny, bo dziecko czuję się spokojnie i bezpieczne. Atmosfera podczas sesji-rewelacyjna, jakbysm6 znali się od lat, a nasza mała pokochała ich od pierwszego zobaczenia :) A zdjęcia wyszły obłędne 😍😍😍😍 dziękujemy Kochani i do zobaczenia przy następnych urodzinach, ja się szczerze nie mogę doczekać 😁

noworodek na sesji milioner

opinia sesji noworodkowej od Aleksandra Bronisławska

Ekipa SercemWidziane podchodzi do swojej pracy z wielkim sercem. Pełni entuzjazmu i pasji, zaangażowani profesjonaliści. Zadbają o każdy szczegół, nie tylko dziecięcej stylizacji, ale również o jak najlepsze samopoczucie maleństwa, jego komfort i bezpieczeństwo. Świeżo upieczeni rodzice mogą spokojnie odpocząć z przyjemnością obserwując sesję albo… udać się na drzemkę ;) Nieocenione jest, że sesja noworodkowa odbywa się w zaciszu własnego domu, daje to ogromny komfort! 

W trakcie zdjęć dzieje się magia, czas płynie wolniej, w bardzo przyjemnej atmosferze :) Zdjęcia są niepowtarzalne, na najwyższym poziomie, dla najbardziej wymagających! SercemWidziane – pełni nietuzinkowych pomysłów, po prostu najlepsi!
Polecam!

noworodek w koszu

opinia od Wojciech Florczak

Profesjonalni i wspaniali ludzie. Serdeczni i otwarci. Sesja noworodkowa wykonana przez zespół SercemWidziane to czysta przyjemność. Doskonale wiedzą jak współpracować z maluszkami oraz ich rodzicami. Dojazd do domu to doskonała opcja dla rodziców, którzy nie mają możliwości dojazdu do studia lub ze względów zdrowotnych maluszka nie powinni wychodzić jeszcze z domu. Cudowna atmosfera , wspaniałe oryginale stylizacje, czego efektem końcowym są przepiękne zdjęcia! Jesteśmy pewni, że to nasze nieostatnie spotkanie. !!! :) :* Iwona i Pola

NOWORODEK W TURKUSACH W KOSZU

opinia od Zuzanna Kot

Serdecznie polecamy SercemWidziane – zdjęcia naszego Synka są rewelacyjne, a poza oczywiście wrodzoną urodą ;) jest to efekt wspaniałej atmosfery w czasie sesji oraz ogromnej pasji Marzeny i Grzegorza. Poświęcają oni mnóstwo czasu i cierpliwości małym modelom, a stylizacje są bardzo kreatywne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo wspaniale opiekują się i lulają Maluszki, więc rodzice mają chwilę cennego czasu na odpoczynek :)

opinia od Katarzyna Witowska

Sesja noworodkowa z ekipą SercemWidziane to przyjemność. Marzena z Grzegorzem oferuja profesjonalizm, oryginalność, zaangażowanie, pasję i serducho. Kochają to co robią i to widać na zdjęciach. Polecam gorąco!!


opinia od Małgorzata Biała

Dzięki SercemWidziane dostałam najpiękniejszy prezent urodzinowy w życiu. Nasz synek w pierwszych dniach swojego życia stał się prawdziwym modelem. Docenić należy niezwykły profesjonalizm w pracy dotyczący przygotowania rekwizytów, stylizacji i pracy z dzieckiem. Poza tym to fantastyczni ludzie, z którymi miło spędza się te kilka godzin podczas sesji. Efekty współpracy zachwycają!!!
Polecamy!

opinia od Radoslaw Tomczuk

Jeżeli ktokolwiek się zastanawia nad sesją zdjęciową, niech tego nie robi, tylko dzwoni i umawia termin sesji! My jesteśmy bardzo zadowoleni! Dojazd do klienta, ekstra opieka nad dzieckiem oraz dbałość o szczegóły! Ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją i to widać w zdjęciach! Współpraca oraz kontakt z klientem idealny! Polecamy i podpisujemy się obiema rękoma!

opinia od Agnieszka Bednarska

Profesjonalne podejście i rodzinna atmosfera sprawiły że sesja była samą przyjemnością i wspaniałym doświadczeniem.Najlepsza ekipa zdjęciowa w mieście a nawet mogłabym rzec…w Polsce.Nasze rodzinne zdjęcia są istnym arcydziełem:):) pamiątka na całe życie. Dziękujemy SercemWidziane za cierpliwość, wyrozumiałość i profesjonalizm…a to wszystko top of the top😊😊😊

opinia od Ula Ciesielska

SercemWidziane fotografia noworodkowa i rodzinna – wspaniali Ludzie z ogromnymi serduchami, które w całości wkładają w to co robią – cudowna pamiątka na lata!!! Ale to nie wszystko – atmosfera podczas sesji, zaangażowanie, pomysły, a przede wszystkim ciepło którym otaczają małego Modela – bezcenne. Najlepsi!!!

opinia od Anna Ściubeł

Przede wszystkim wspaniali ludzie, otwarci, życzliwi i uśmiechnięci. Wykonywali nam dwie sesje noworodkowe. Mają świetne podejście do dzieci (zarówno tych maleńkich, jak i do starszaków), głowy pełne pomysłów, przyjeżdżają do domu (on nic nie trzeba się martwic), stwarzają komfortową atmosferę i wykonują przepiękne zdjęcia!


opinia od Piotr

Marzena i Grzegorz to profesjonaliści w swoim fachu :) W swoją pracę wkładają całe swoje serce i zaangażowanie. Jeszcze przed sesją dają wszelkie wskazówki jak przygotować modela i rodziców :) Widoczne jest doświadczenie i pewność w działaniu :) Super zorganizowani logistycznie :) Tak się zajęli naszym modelem że mieliśmy w końcu chwilę dla siebie. W pełni im zaufaliśmy i nie żałujemy ani minuty :) Efekty powalające :)

opinia od Magda

Z całego serca polecam parę wspaniałych fotografów. Mieliśmy przyjemność zrobienia sesji fotograficznej zarówno naszego ślubu jak i sesji noworodkowej naszego synka. Cenię ich za profesjonalizm w podejściu do maluszków, cierpliwość i zaangażowanie. Na każdym kroku wykazywali siè wspaniałą kreatywniscią dzięki czemu mamy niesamowite pamiątki z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Widać ze ich praca jest dla nich pasją i w pełni poświęcają się swojej pracy. Polecam z całego serca.

opinia po sesji noworodkowej od Monika Chrobak

Szczerze polecam zespół SercemWidziane. Marzenka i Grzegorz to bardzo pozytywni ludzie. Ich zaangażowanie, staranność, dbałość o każdy szczegół oraz ogromne serce, które wkładają w swoją pracę są nieocenione, a wykonane zdjęcia tworzą dla nas piękną pamiątkę.opinia od Grzegorz Smołka

Polecamy z czystym sumieniem skorzystanie z usług Grzegorza i Marzeny!!!! Oprócz tego, że są super zdolni i pomysłowi to jeszcze przesympatyczni. Robili dla nas sesje noworodkową-na początku mieliśmy obawy żeby oddać nasz mały skarb w obce ręce ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie i teraz mamy nie tylko przecudne i wyjątkowe zdjęcia ale także fajne wspomnienia. Bardzo fajne jest też to, że wszystkie stylizacje przygotowują samodzielnie dzięki czemu można zawsze coś zmienić lub dodać albo też mogą stworzyć coś wyjątkowego tylko dla nas :) chyba nie ma takiej drugiej pary fotografów jak oni-z takim zakresem usług i z tak przyjaznym nastawieniem :)

opinia od Marcin Robaczek

Jaką można dodać tu opinie??? Oczywiście że najlepszą, niepowtażalnie perfekcyjną i oczywiście na w skali punktowej od 1 do 10 to 20. Wspaniali ludzie, cudowne osoby z wizją , pomysłem i spojrzeniem na świat. Mogę ich polecić z czystym sumieniem oraz 100% pewnością że nigdy nie zawiodą. A przede wszystkim pozwolą wam zatrzymać wspaniałe wspomnienia i doznania które po tygodniu, miesiącu, roku i 50-ciu latach przywołają te wspomnienia na nowo i radość oraz doznania z dnia sesji. Walcie do nich jak w dym a nikt nie będzie tak „W Pełni Zadowolony” jak wy będziecie „Szczególnie Zadowoleni” z czasu który dla was zatrzymają w świecie fotografia.

opinia od Joanna B

Świetny zespół! Znają się na rzeczy :-)opinia od Justyna Wójcik

Serdecznie polecam SercemWidziane!!! Marzena i Grzegorz wykonali dla nas piękna sesję noworodkową, która jest teraz wspaniałą pamiątka z pierwszych dni naszego synka 😊opinia od Magdalena Nałęcz

Przesympatyczna współpraca, profesjonalizm w podejściu do maluszka jak i do starszego synka, piękna pamiątka na całe życie w postaci cudnych ujęć. Czego chcieć więcej? :) Pani Marzena i Pan Grzegorz wyczarowali dla nas termin praktycznie „z dnia na dzień”, co dowodzi, że są otwarci na potrzeby swoich Klientów! Szczerze polecam! Mam nadzieję, że do miłego zobaczenia! :)

opinia od Hubert Krysiak

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem sesji noworodkowej, to z czystym sumieniem polecamy Marzenę i Grzegorza!
Pełna profeska, mobilne studio foto u Ciebie w domu, świetne podejście do dziecka i prawdziwa pasja w tym co robią….a do tego świetni, mili
Ludzie.
Tak na prawdę nie da się opisać takiej sesji, trzeba ja zobaczyć na żywo, aż milo popatrzyć :)
Efektów sesji opisywać nie trzeba, wystarczy spojrzeć na portfolio. Również wszystko terminowo i dopięte na ostatni guzik.
Na pewno jeszcze skorzystamy z ich usług !!!
Polecam

opinia od Zosia Rzepecka

Utalentowany fotograf, zgrany kompetentny zespół. Posiadają twarde jak i miękkie umiejętności niezbędne przy fotografii dzieci. Ich zdjęcia, zarówno dzieci jak i ślubne, ogląda się z ciekawością, nawet jeśli widnieją na nich obce osoby! A to już jest coś :) Polecamy.

opinia od Aleksandra Filipowicz

Gorąco polecam, jestem pod wielkim wrażeniem zarówno profesjonalizmu, jak i pomysłów :) Pani Marzena i Pan Grzegorz mają super podejście do maluchów, dbają o komfort maluszków. Przygotowanie stylizacji robiło wrażenie, a efekt końcowy? Zapiera dech w piersiach :) Takich oryginalnych sesji zdjęciowych jeszcze nie widziałam, na szczęście mój maluch miał tą przyjemność i będzie miał super pamiątkę :) Sesja warta swojej ceny !!!

opinia od Sadi Dadyalioglu

Serdecznie polecamy, przede wszystkim ze względu na przemiły kontakt, pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Pani Marzenka i Pan Grzegorz towarzyszyli nam w wyjątkowym dniu – Chrztu naszej córeczki, ale mamy nadzieję, że spotkamy się także podczas rodzinnej sesji, bo pomysłowość i kreatywność jest niezwykła :)

opinia od Natalia Niedźwiedzka

Profesjonalny i mega sympatyczny zespół. Polecam ze względu na przyjazną atmosferę, która tworzą no i przede wszystkim niesamowite zdjęcia. Mój synek czuł się w towarzystwie Marzeny, Kamili i Grzegorza cudnie. :)


opinia od Justyna Niemczynowicz

Przesympatyczna para fotografów, niesamowite stylizacje, piękne zdjęcia i genialne podejście do dzieci ;) Gorąco polecam :)opinia od Łukasz Kossuth

Marzena i Grzegorz to przede wszystkim przesympatyczne małżeństwo, przez co współpraca z nimi to czysta przyjemność. Robią świetne zdjęcia ślubne i noworodkowe – te drugie mieliśmy okazję z nimi robić. Sesja przebiegała bez pośpiechu, cierpliwie czekali, aż mały model odpowiednio zapozuje. Widać, że lubią tych małych ludzików. Wielkim plusem jest to, że przemieszczają się ze swoim mobilnym studiem i potrzebują tylko trochę miejsca u Was w domu. Ich zdjęcia są nie tylko sercem widziane, ale i sercem robione.

opinia od Edyta Kotarska

Fantastyczny dzień, spędzony z fantastycznymi ludźmi jakimi są pani Marzena i pan Grzegorz. Profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie, pomysłowość … i tak mogłabym jeszcze długo pisać. Współpraca z Państwem to była sama przyjemność. Reasumując: Polecam, polecam, polecam … i serdecznie pozdrawiam.

sesja noworodkowa opinia od Sylwia Szmigielska

Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z usług Grzegorza i Marzeny. To w 100% profesjonaliści. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług :-)
opinia od Sylwia Chibowska

Wspaniali, cudowni, przesympatyczni ludzie z wielką pasją i profesjonalnym podejściem:) można obdarzyć ich zaufaniem i powierzyć im swoje Pociechy a oni zaopiekują się nimi z największą troską:) na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług i miłego towarzystwa:) gorąco polecamy wszystkim:) skorzystajcie a na pewno nie pożałujecie:) będziecie mieli wspaniałą pamiątkę:) Pozdrawiamy i dziękujemy za całego serducha Grzesiu i Marzenko:)

opinia od Alicja Maliszewska

Fantastyczna sesja! Całym sercem polecam. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, a przede wszystkim rodzic podczas sesji może czuć że jego największy skarb jest w dobrych rękach 😊


opinia od Ewelina Hasiuk-Szumska

Profesjonalnie, rzetelnie, zawsze na czas. Efekty sesji rewelacyjne. Ekipa Sercem Widziane wie co robi!!!👍 Niespotykane podejście do dzieci. Polecam !opinia od Katarzyna Przygoda

Serdecznie dziękujemy za przepiękną sesję, którą zorganizowaliście dla naszej pociechy. Taką pamiątkę powinien mieć każdy!!! Przyjazna atmosfera jaką stworzyliście i podejście do maluszka godne pozazdroszczenia! POLECAMY i na pewno nie poprzestaniemy na sesji noworodkowej :)


opinia od Jakub Żaczkiewicz

Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas, zaangażowanie i profesjonalizm, który zaowocował powstaniem niepowtarzalnej pamiątki:) Zawsze będziemy polecać bo zdjęcia są fantastyczne, a Marzenka i Grzegorz są bardzo pomysłowi i kreatywni!


opinia od Ewelina Grądzka

KREATYWNOŚĆ to chyba największa zaleta tego wspaniałego teamu. Wprowadzają dzieci w świat ich rodziców już w pierwszych dniach zycia. Są w stanie zrobić chyba każdą scenerię, co wyróżnia ekipę Sercem Widziane wśród konkurencji:) Profesjonalizm i troska o maluszka pozwala bez problemu oddać dziecko w ich ręce, a zdjęcia powstają cudne. Dziękujemy!


opinia od Agnieszka Cichowicz

Wspaniali ludzie wykonujący wspaniałą pracę. Ani przez chwilę nie bałam się o komfort i dobro mojego maluszka. Bardzo profesjonalne podejście. I do tego jeszcze rekwizyty i ubranka hand made – niepowtarzalne i wyjątkowe! Tak jak również efekt końcowy – czyli zdjęcia. Polecam!!!


opinia od Maciej Andrzejewski

Polecam! Fajni ludzie i świetne zdjęcia! Robiliśmy dwie sesje – brzuszkową i noworodkową. Sesja odbyła się u nas w domu, co z małym dzieckiem było dużym ułatwieniem. Wszystkie rekwizyty robią sami. Wiele stylizacji do wyboru. Na pewno skorzystamy z ich usług ponownie.

sesja Tymka i opinia po sesji

opinia od Anna Bury

Dziękujemy za bardzo sympatyczną sesję zdjęciową. Przemiła para z cudownym podejściem do małych dzieci. Zdjęcia wyszły przecudne. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług, gdy nasz maluszek podrośnie:)opinia od Karol Gutowski

Przesympatyczna i jednocześnie bardzo profesjonalna para. Jesteśmy zachwyceni podejściem do dzieci i przygotowaniem całej sesji, zdjęcia wyszły przepięknie. Zdecydowanie polecam!


opinia o fotografie noworodkowym

opinia od Agnieszka Piecyk

gorąco polecam. fachowo i profesjonalnie. świetne podejście do dzieci
ozdoba separator

Wszystkie wyżej wypisane opinie o SercemWidziane możecie znaleźć w wyszukiwarce Google w zakładce firmowej link poniżej ;)