Backstage sesji noworodkowych i nie tylko.

Wszystkie zdjęcia noworodków, które możecie obejrzeć w galerii PORTFOLIO zostały wykonane u naszych klientów w ich mieszkaniu bądź w domu. Jest to zbiór naszych autorskich prac backstage, które ukazują naszą pracę przy powstawaniu rekwizytów do sesji noworodkowych oraz jak wyglądają te sesje.

Backstage naszej pracy na materiałach Video

Na filmikach widać ile czasu  potrzebne jest do stworzenia konkretnych aranżacji, oraz jak w przybliżeniu wygląda praca w Waszych domach. Mamy nadzieją że ukażą Wam prawdziwy obraz naszej pracy dla Was i ile wkładamy w to naszych serc. Pod filmikami na dole strony internetowej jest jeszcze kilka zdjęć z backstage ;)

Zapraszamy do obejrzenia filmików poniżej :)

Jak powstały zdjęcia z serii Miniaturowego Świata, na podstronie Autorskie zdjęcia noworodkowe SercemWidziane, znajdziecie krótkie historie o nich, pod galerią tych zdjęć. Tam opisujemy co nas zainspirowało i dlaczego powstała ta konkretna stylizacja.

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Nasze nagrodzone zdjęcia noworodkowe

W tym filmiku obok zobaczcie jak amerykańscy jurorzy oceniają nasze zdjęcia podczas międzynarodowego konkursu zdjęć noworodkowych AFNS AWORD.

Filmik backstage od naszego Klienta

Ten film powstał dzięki uprzejmości naszego zaprzyjaźnionego operatora kamery Videopamiątka. To dla niego wykonywaliśmy sesję noworodkową

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Jak wyglądają stylizowane sesje urodzinowe na roczek

Nasze sesje urodzinowe typy Cake Smash nie składają się tylko z dwóch baloników. Zobaczcie ogrom pracy jaki wkładamy w przygotowanie planu zdjęciowego do sesji dla Waszego dziecka,
element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Backstage sesji ciążowej w sadzie

Wierzymy, że mogliście bliżej nas tu poznać i zobaczyć jak bardzo przykładamy się do realizowania sesji zdjęciowych dla Was. Jak bardzo kochamy to co robimy. Poznaliście tutaj nasz świat fotografii. Teraz zobaczcie jakie oferty dla Was przygotowaliśmy.

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek