Sesje noworodkowe u klienta w domu

Zanim zaczniecie przeglądać zdjęcia w poszukiwaniu swoich ulubionych, pamiętajcie, że każde zdjęcie jakie tu widzicie było wykonane nie w studio fotograficznym, ale w mieszkaniach i domach naszych klientów. Każda stylizacja może być powtórzona z Twoim dzidziusiem. Wybierz stylizacje najbliższe Twemu sercu, a my przywieziemy do Ciebie wszytko co potrzebne do wykonania takich właśnie pięknych zdjęć. 

Galeria SercemWidziane

Musimy przyznać, że sesje noworodków to nasz konik – uwielbiamy je wykonywać, z pasją poszukujemy kolejnych pomysłów na coraz to ciekawsze i niezwykłe ujęcia. Jeśli znajdziecie w galerii poniżej swoje ulubione zdjęcie, pamiętajcie że możemy je dla Was lekko zmodyfikować lub stworzyć nową stylizację sesji noworodkowej według Waszych wskazówek, o ile wcześniej poinformujecie nas o tym. Każda sesja noworodkowa Warszawa poniżej ma swoją własną historię. Poszukaj sesji dla swojego dzidziusia <3

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Galeria „sesja noworodkowa Warszawa” obejrzana? Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z rodzicami i rodzeństwem, które zostały dokupione do pakietu i wykonane w tym samym dniu sesyjnym. Te sesje noworodkowe Warszawa są z całego województwa mazowieckiego.

Wszystkie sesje noworodkowe są dla nas wyjątkowe

Bo wiemy, jak wyjątkowe jest Wasze dziecko. Co za tym idzie, dokładamy wszelkich starań aby noworodek był bezpieczny podczas takiej sesji (pracujemy zawsze we dwójkę właśnie po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa). Zdajemy sobie sprawę, że komfort noworodka jest równie ważny, więc wszelkie ubranka, opaski i czapeczki są dobierane tak aby idealnie pasowały i nie uciskały naszego małego modela podczas jego pierwszej noworodkowej sesji zdjęciowej. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat: jak przebiegają sesje z dzieckiem w mieszkaniach ? Zapraszamy do przeczytania artykułu, który wyjaśni Wam wszystko co wiąże się ze zdjęciami w Waszych czterech ścianach, na naszym blogu w poście pod nazwą: 

Jak wygląda sesja noworodkowa?

W tej galerii zobaczyliście kruszynki, które miały wykonane zdjęcia między 5 a 14 dniem ich życia. Wtedy maluchy śpią najwięcej, i mieszczą się we wszystkich naszych rekwizytach. Każde zdjęcie które tu zobaczycie, było wykonane u naszych klientów w ich domach :)

Sesje noworodkowe Warszawa wykonujemy w całym województwie mazowieckim. Przyjeżdżamy do Waszego domu na zdjęcia :)

Spodobały się Tobie nasze sesje noworodkowe? 

Nie czekaj, zarezerwuj termin jeszcze przed porodem, a kiedy dzidzia przyjdzie na świat, my wszystkiego dopilnujemy:) 

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Więcej informacji na temat zdjęć z Waszymi maluchami

Prowadzimy bloga fotograficznego w którym pokazana jest nie tylko sesja z noworodkiem, także inne sesje i reportaże, ale również piszemy ciekawe artykuły i dzielimy się naszą wiedzą z rodzicami oraz młodymi stażem fotografami noworodkowymi. 

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych postów, w których możecie znaleźć cenne informacje związane z fotografowaniem najmniejszych modeli świata. To bardzo malutkie istotki, które wymagają bardzo troskliwej i delikatnej współpracy. Każda sesja noworodka jest dla nas wyjątkowa, za każdym razem to nowa osobowość.
Bezpieczny noworodek na sesji
Czym różni się sesja noworodka od niemowlęcej ?
Kiedy najlepiej zrobić sesję noworodkową?
Jaki powinien być fotograf noworodkowy?
Jak wygląda sesja noworodkowa w mieszkaniu?
Chrzciny krok po kroku - Poradnik

Sesja noworodkowa Warszawa nie oznacza sesji tylko w tym mieście. Dojedziemy do Was w całym województwie mazowieckim. Niejednokrotnie realizowaliśmy zlecenia w innych obszarach Polski. Byliśmy nawet we Wrocławiu.

Uwielbiamy wyzwania, więc jeżeli po obejrzeniu naszych zdjęć zainspirowaliśmy Was i chcielibyście wykonać takie zdjęcia a jesteście związani z konkretnym zawodem, macie jakąś pasje bądź hobby – to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zapraszamy do kontaktu z nami :)