Sesje noworodkowe u klienta w domu

Zanim zaczniecie przeglądać zdjęcia w poszukiwaniu swoich ulubionych, pamiętajcie, że każde zdjęcie jakie tu widzicie było wykonane nie w studio fotograficznym, ale w mieszkaniach i domach naszych klientów. Każda stylizacja może być powtórzona z Twoim dzidziusiem. Wybierz stylizacje najbliższe Twemu sercu, a my przywieziemy do Ciebie do domu wszytko co potrzebne do wykonania takich właśnie pięknych zdjęć. 

Galeria SercemWidziane

Musimy przyznać, że sesje noworodków to nasz konik – uwielbiamy je wykonywać, z pasją poszukujemy kolejnych pomysłów na coraz to ciekawsze i niezwykłe sesje. Uwielbiamy wyzwania, więc jeżeli po obejrzeniu naszych zdjęć zainspirowaliśmy Was i chcielibyście wykonać takie zdjęcia a jesteście związani z konkretnym zawodem, macie jakąś pasje bądź hobby – to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zapraszamy do kontaktu z nami :)

Jeśli wolisz oglądać zdjęcia w innym widoku niż ten poniżej, po prostu zmień widok ;)

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Galeria sesji noworodkowych obejrzana? Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z rodzicami i rodzeństwem, które zostały dokupione do pakietu i wykonane w tym samym dniu sesyjnym.

Wszystkie sesje noworodkowe są dla nas wyjątkowe

Bo wiemy, jak wyjątkowe jest Wasze dziecko. Co za tym idzie, dokładamy wszelkich starań aby noworodek był bezpieczny podczas takiej sesji (pracujemy zawsze we dwójkę właśnie po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa). Zdajemy sobie sprawę, że komfort noworodka jest równie ważny, więc wszelkie ubranka, opaski i czapeczki są dobierane tak aby idealnie pasowały i nie uciskały naszego małego modela podczas jego pierwszej noworodkowej sesji zdjęciowej. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat: jak przebiega sesja noworodkowa w domu ? Zapraszamy do przeczytania artykułu, który wyjaśni Wam wszystko co wiąże się ze zdjęciami w Waszym domu, na naszym blogu w poście pod nazwą: 

Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

W tej galerii zobaczyliście kruszynki, które miały wykonane zdjęcia między 5 a 14 dniem ich życia. Wtedy maluchy śpią najwięcej, i mieszczą się we wszystkich naszych rekwizytach. Każde zdjęcie które tu zobaczycie, było wykonane u naszych klientów w ich domach :)

Spodobały się Tobie nasze sesje noworodkowe? 

Nie czekaj, zarezerwuj termin jeszcze przed porodem, a kiedy dzidzia przyjdzie na świat, my wszystkiego dopilnujemy:)