Sesja Noworodkowa Warszawa – Galeria 

Zanim zaczniecie przeglądać stronę w poszukiwaniu swoich ulubionych kadrów, pamiętajcie, że każde ujęcie jakie tu widzicie było wykonane w mieszkaniach i domach naszych klientów. Każda stylizacja może być powtórzona z Twoim dzidziusiem. Wybierz stylizacje najbliższe Twemu sercu, a my przywieziemy do Ciebie wszystko co potrzebne do wykonania takich właśnie pięknych Sesji. Bardzo często wykonujemy sesje poza Warszawą.

SercemWidziane – Zobacz nasze sesje noworodkowe

Musimy przyznać, że ta dziedzina to nasz konik – uwielbiamy je wykonywać, z pasją poszukujemy kolejnych pomysłów na coraz to ciekawsze i niezwykłe ujęcia. Jeśli znajdziecie w galerii poniżej swoje ulubione pamiętajcie, że możemy je dla Was lekko zmodyfikować lub stworzyć nową stylizację sesji noworodkowej według Waszych wskazówek, o ile wcześniej poinformujecie nas o tym. Każda profesjonalna sesja zdjęciowa poniżej ma swoją własną historię. Poszukaj sesji dla swojego dzidziusia <3 Poniżej Galeria 

noworodek na łóżeczku na sesji zdjęciowej
Sesja Noworodkowa Warszawska
odnośnik do strony zdjęcia noworodkowe
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa
element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Portfolio obejrzane? Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z rodzicami i rodzeństwem, które zostały dokupione do pakietu i wykonane w tym samym dniu sesyjnym. Istniej możliwość zakupu dodatkowych ujęć. Wszystkie sesje są nie tylko z Warszawy lecz z całego województwa mazowieckiego. Zobacz koniecznie zdjęcia z wyjątkowymi planami, stworzone na zamówienia naszych klientów.

Wszystkie noworodki są dla nas wyjątkowe

Bo wiemy, jak wyjątkowe jest Wasze dziecko. Co za tym idzie, dokładamy wszelkich starań aby noworodek był bezpieczny podczas takiej sesji (pracujemy zawsze we dwoje właśnie po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa). Zdajemy sobie sprawę, że komfort noworodka jest równie ważny, więc wszelkie ubranka, opaski i czapeczki są dobierane tak aby idealnie pasowały i nie uciskały naszego małego modela podczas jego pierwszej noworodkowej sesji zdjęciowej. Aby prawidłowo wykonać fotografię noworodkową musimy przestrzegać wielu zasad. 

Jak wyglądają takie sesje w domach?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat: jak przebiegają sesje z dzieckiem w mieszkaniach ? Zapraszamy do przeczytania artykułu, który wyjaśni Wam wszystko co wiąże się ze zdjęciami w Waszych czterech ścianach, na naszym blogu w poście: https://www.sercemwidziane.com/post/jak-wyglada-sesja-noworodkowa-w-domu/

W tej galerii zobaczyliście kruszynki, które miały wykonane fotografie między 5 a 14 dniem życia dziecka. Wtedy maluchy śpią najwięcej, i mieszczą się we wszystkich naszych rekwizytach. Jeśli dzidzia ma więcej niż czternaście dób, kwalifikujemy je jako sesja niemowlęca. Każde zdjęcie które tu zobaczycie, było wykonane u naszych klientów w ich domach :)

Każda krótka sesja noworodkowa może zostać wykonana w dowolnym miejscu w Polsce. Przyjeżdżamy do Waszego domu na każdy rodzaj sesji :) Jedyne co musicie zrobić to zadzwonić do nas w czasie trwania ciąży lub w pierwszych dniach po urodzeniu dziecka. Wszystko Wam powiemy co i jak.

Spodobała się Tobie sesja noworodkowa? 

Nie czekaj, zarezerwuj termin jeszcze przed porodem, a kiedy dzidzia przyjdzie na świat, my wszystkiego dopilnujemy:) 

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

Więcej informacji na temat zdjęć z Waszymi maluchami

Prowadzimy bloga fotograficznego w którym pokazana jest nie tylko niezwykła sesja noworodkowa, znajdziecie tam także inne dotychczasowe sesje i reportaże. Piszemy również ciekawe artykuły i dzielimy się naszą wiedzą z rodzicami oraz młodymi stażem fotografami noworodkowymi. 

Poniżej przedstawiamy odnośniki do kilku najważniejszych postów związanych z zaplanowaniem i realizacją sesji z noworodkiem. Możecie w nich  znaleźć cenne informacje dotyczące fotografowania najmniejszych modeli świata. To bardzo malutkie istotki, które wymagają bardzo troskliwej i delikatnej współpracy. 
 
W jaki sposób pracujemy z maluszkami, co powinni wiedzieć rodzice, jaka jest ich rola gdy trwają sesje zdjęciowe noworodków, co powinni przygotować. Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w postach poniżej. 
Wy rodzice w czasie sesji noworodkowej… odpoczywacie :)
Bezpieczeństwo noworodka na sesji zdjęciowej
Bezpieczny noworodek na sesji
Czym różni się fotografia niemowlęca od noworodkowej ?
Czym różni się sesja noworodka od niemowlęcej ?
Kiedy zrobić sesję noworodkową?
Kiedy najlepiej zrobić sesję noworodkową?
czuły fotograf noworodkowy usypia dziecko
Jaki powinien być fotograf noworodkowy?
zobacz jak wygląda sesja noworodkowa w domu
Jak wygląda sesja noworodkowa w mieszkaniu?
wszystko o chrzcinach poradnik
Chrzciny krok po kroku - Poradnik

Każda fotografia noworodkowa jest dla nas wyjątkowa.

Mamy bardzo duże doświadczenie w pracy z maleństwami. Na koniec 2020 roku zrealizowaliśmy ponad pięćset sesji z noworodkami. To pozwoliło nam stworzyć pewien konspekt działań podczas pracy z maleństwami. Podczas sesji noworodkowej wykonuje zdjęcia Grzegorz a Marzena jest kilka centymetrów od dziecka. Większość rad i wskazówek związanych ze sprawnym przebiegiem zdjęć omawiamy w postach oraz przekazujemy telefonicznie tuż przed umówionym dniem. 

Jeśli to Wasza pierwsza sesja noworodkowa to nie przejmujcie się, my zajmiemy się wszystkim. Poprowadzimy, podpowiemy, wyjaśnimy. Wykonując sesję wcześniej po prostu maluch  prześpi ją w całości.

Zastosowanie się rodziców do naszych wskazówek i podpowiedzi, ma ogromny wpływ na sprawny przebieg sesji zdjęciowej z dzieckiem. Oczywiście nie są to żadne nakazy ani polecenia, tylko nasze szczere rady i czy z nich skorzystacie, decyzje pozostawiamy Wam, rodzicom. Pamiętajcie… Nasze studio fotografii jest w Waszych mieszkaniach. 

Gdzie nie możemy wykonać sesji noworodkowej? Nie wykonujemy ujęć z noworodkami na zewnątrz, w ogrodzie, łące etc.

Każdy maluszek to nowa osobowość. 

Możesz mieć piękną sesję pamiątkową z tego cudnego okresu jakim są narodziny Waszego dziecka. Na naszych sesjach noworodkowych rodzice odpoczywają, relaksują się, ewentualnie nadrabiają zaległości domowe ;)

Pracujemy nie tylko w Warszawie

Oznacza to, że profesjonalne sesje fotograficzne wykonamy także w innym mieście. Dojedziemy do Was w całym województwie mazowieckim a na specjalne życzenie nawet na drugi koniec naszego kraju. Niejednokrotnie realizowaliśmy zlecenia w innych obszarach Polski. Realizowaliśmy Sesje Noworodkowe we Wrocławiu czy nawet w Trójmieście. 

Kwestia tylko jak bardzo spodobały się Tobie nasze prace, a może chcesz byśmy stworzyli coś specjalnie dla Ciebie i Twojego dzidziusia :) 

Uwielbiamy takie wyzwania, więc jeżeli po obejrzeniu naszego portfolio zainspirowaliśmy Was drodzy rodzice, do stworzenia nowej stylizacji według Waszej wizji, chętnie podejmiemy się współpracy:)

Jesteście związani z konkretnym zawodem, macie jakąś pasje bądź hobby? – to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje by stworzyć dla Was coś wyjątkowego, czego nikt inny nie ma w swoim Portfolio. Zapraszamy gorąco do kontaktu z nami :) Piszcie, dzwońcie ;) Zapytajcie jaka jest cena sesji którą wybierzecie.

fotograf noworodkowy przed swoim samochodem dostawczym
przed Sesją noworodkową w Warszawie