Sesja ciążowa której szukasz

Siądź wygodnie, obejrzyj zdjęcia, zainspiruj się i znajdź swoje ulubione kadry :)

Piękne zdjęcia ciążowe w plenerze, w domu oraz w studio

Najlepszy czas na wykonanie takich zdjęć to 6-7 miesiąc ciąży. Wtedy przyszłe mamy wyglądają pięknie, brzuszek mają ładnie zaokrąglony i emanują pozytywną energią. Brzuszek jest oczywiście na pierwszym miejscu, ale nie zapominamy również o elementach dekoracyjnych oraz o odpowiednim miejscu, tak aby całość była dla Was wspaniałą przygodą i miłym wspomnieniem.

Sesja ciążowa powinna być wykonana najpóźniej dwa miesiące przed rozwiązaniem

Jest to ważna informacja dla przyszłych Mam. Bardzo nam zależy jak również Wam, aby sesja brzuszkowa była bardzo ładna. I tu właśnie termin realizacji sesji ma ogromy na to wpływ. Przede wszystkim trwa ona około dwóch godzin, i uwierzcie jest to duży wysiłek dla Pań w tym wyjątkowym stanie, a im bliżej rozwiązania, tym brzuszek większy i dyskomfort pozowania rośnie. Na każdej naszej sesji ciążowej posiadamy rozkładany fotel wędkarski :) tak wygodny fotel wędkarki :D, na którym odpoczywa przyszła mamusia wraz z butelką niegazowanej wody w cieniu parasola, kiedy tylko zechce i kiedy my przygotowujemy plan zdjęciowy. 

Fotografia ciążowa to też idealny pretekst dla zdjęć z całą familią.

Radosne oczekiwanie na nowego członka rodziny, wraz z bliskimi, który już nie długo będzie z Wami, to wszystko chcemy uwiecznić na naszych zdjęciach.

Komfortowe sesje ciążowe

Ciąża to niespełna dziewięć miesięcy, tylko tyle czasu matka z dzieckiem stanowi jedność. To przełomowy czas w życiu każdej kobiety, po którym większość ułożonego życia troszkę się pozmienia:) Może troszkę bardzo:) Aby można było mówić o komfortowej sesji ciążowej powinna ona odbyć się między 28 a 34 tygodniem ciąży. Brzuszek jest wtedy najbardziej kształtny i nie obciąża przyszłej mamy tak bardzo jak w ostatnim miesiącu czwartego trymestru. Musicie nam uwierzyć na słowo, że każda sesja profesjonalna sesja ciążowa poza przyjemnością pozowania, jest też wysiłkiem fizycznym. Bardzo zależy nam na Waszym komforcie podczas zdjęć. 

Zapraszamy do rezerwacji terminu. Nie czekajcie zbyt długo, czas płynie, a my zatrzymamy go dla Was na chwilę :) Sesja ciążowa Warszawa i wszystkie miasta dookoła niej w województwie mazowieckim.

Sesja ciążowa powinna znaleźć się w albumie każdej przyszłej mamy. 

Będzie to pamiątka ponadczasowa, pokoleniowa, nie tylko dla Waszego dziecka, ale przede wszystkim dla Was. Zobaczycie jak dzień, miesiąc niepostrzeżenie przyspieszy i za chwilę będziecie wyprawiać syna do szkoły czy córkę na studia.  Więc kliknij w zakładkę
KONTAKT do SercemWidziane i umów się na sesję ;) 

Fotografia Ciążowa Warszawa

Sesje ciążowe Warszawa z SercemWidziane to niczym nie krępujące, bezpieczne, w pozytywnych relacjach plany zdjęciowe. Mamy własne sukienki ciążowe. Wykonanie plenerowe sesje w naszych wyszukanych miejscówkach. Miejsce sesji zdjęciowej omawiamy telefonicznie.

Jeśli chcesz wykonać sesję ciążową, nie czekaj aż brzuszek będzie za duży kliknij w zakładkę i zamów piękną sesję ciążową. Ciążowe zdjęcia powstają tylko tyle razy ile będziesz mieć dzieci. Termin sesji ustalimy na rozmowie przez telefon.

sesja ciążowa w studio z rodziną
Fotografia ciążowa Warszawa