Fotograf Komunia Warszawa – zobacz reportaż

Pracujemy tylko dla jednej rodziny podczas Pierwszej Komunii Świętej. Jesteśmy duetem fotografów reportażowych. Trafiłeś na stronę SercemWidziane a my na imię mamy Marzena i Grzegorz. Witaj :) Rozgość się, obejrzyj przykładowy reportaż poniżej a później Portfolio Zdjęć z Komunii Świętej. Specjalizujemy się w szybkim nawiązaniu pozytywnych relacji z dzieciakami. 
 

Zdjęcia naturalne bez spięcia

Wiemy, że ten dzień jest lekko stresujący dla dzieci. Jesteśmy bardziej empatyczni niż Pan Fotograf Komunia zamówiony przez Księdza. On ma zadanie zrobić zdjęcia wszystkim dzieciom. Nie skupia się na każdym z osobna tylko na całości. Naszym zadaniem jest wykonanie pięknych zdjęć tylko Waszemu Dziecku, Wam i Waszej rodzinie. Dlatego nasze ujęcia są takie dobre. Zapraszamy do oglądania :)

Fotograf Komunia Warszawa

Poniżej to tylko jeden przykładowy reportaż dla jednej konkretnej rodziny. Zdjęcia rozpoczynają się od ujęć w domu z przygotowań. Później standardowo pod kościołem jak wszyscy się zbierają i ustawiają. Trzecia część to Uroczysty Obiad Rodzinny i pozowane zdjęcia z rodziną i portrety dla gwiazdeczki dnia. Więcej na temat jak przygotować się do takiego dnia znajdziecie w naszym Poradniku: 

Poradnik Komunia – wszystko o Pierwszej Komunii Świętej

Fotograf na Komunię Warszawa – przykładowy reportaż

Wielu fotografów na Komunię pokazuje w swoim portfolio najlepsze zdjęcia komunijne to normalne i standard. Natomiast nie każdy chętnie pokazuje całe reportaże z konkretnej Komunii. Poniżej do obejrzenia jest jeden przykładowy taki dzień, ale wszystkie inne nasze zlecenia znajdziecie na naszym blogu. 
 

Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do relacji z dziećmi

Każde zlecenie z Pierwszej Komunii Świętej które realizujemy na zamówienie rodziców, tak naprawdę pracujemy dla Waszego dziecka i z Waszym dzieckiem. Staramy się by poczuło się przy nas maksymalnie swobodnie. Jeśli się stresuje, minimalizujemy jego obawy i dyskomfort. Fotograf na Komunię z prawdziwego zdarzenia to SercemWidziane. Rozumiemy dzieci i robimy im piękne zdjęcia.

Fotograf na Komunie Warszawa

Pracujemy w całej Polsce, a zlecenia z Komunii Świętych realizujemy tylko dla pojedynczych rodzin. Zawsze podczas zdjęć skupiamy się tylko na rodzinie z która współpracujemy. Śmiało można nas nazwać Osobisty Fotograf na Komunię

Dobry fotograf na Komunię przygotowuje klientów do zdjęć

Dzwoniąc przed zleceniem przekazujemy wszystkie wartościowe informacje które pomogą by zdjęcia były jeszcze piękniejsze. Pamiątka z tego dnia będzie w formie zatrzymanych obrazów.

 

Zobacz całe nasze portfolio

Link do głównego portfolio: https://www.sercemwidziane.com/portfolio/fotograf-komunia/. Zwróć uwagę na to jak swobodnie się przy nas czują fotografowane osoby. Albo nas nie widza albo miło się uśmiechają. Jesteśmy sympatyczni i pozytywnie nastawieni do świata, więc trochę Was wspieramy w tym dniu i staramy się Was odstresować. Tymczasem zwróć uwagę ile jest niedziel w maju. Jest ich ograniczona ilość i nie możemy być u każdego. Sprawdź czy mamy jeszcze wolny termin.