Urodzinowa sesja na roczek u Was :)

Sesja zdjęciowa na roczek to kolorowe sesje urodzinowe wykonywane u klientów w lokalach  mieszkalnych. Możemy powtórzyć zdjęcia widoczne w portfolio lub możemy stworzyć kolorystkę jaką sobie Państwo zażyczą :)

Cake Smash to kolorowa sesja zdjęciowa.

Cała sceneria jest przywożona do Waszego domu i tam przygotowywana. Roczne dzieci są bardzo mądre :) My to wiemy i zanim zaczniemy pracę nad pięknymi zdjęciami, musimy zaprzyjaźnić się z Waszą pociechą. W własnym lokum czuje się dużo bardziej komfortowo.

Później kiedy się polubimy ubieramy naszego solenizanta bądź solenizantkę w wystrzałowe kreacje i zaczynamy, zdjęcia początkowe – łapiemy drobne uśmiechy a gdy na plan wkracza tort zaczyna się istne szaleństwo! Rączki, nóżki cała buzia w słodkiej masie. Tort po sesji zdjęciowej jest dosłownie wszędzie! Sesja zdjęciowa na roczek to istna demolka a jak wiemy, dzieci to uwielbiają!  

Jak przygotować się do sesji na roczek?  Kliknij w link artykułu, tam dowiesz się co Wam będzie potrzebne ;)  

Sesja na roczek Warszawa i nie tylko to fajowa niespodzianka dla Waszego urwisa ;) Prosimy o rezerwację minimum miesiąc przed sesją ;) 

Sesja na roczek Warszawa to wyjątkowa pamiątka, dla rodziców i świetna zabawa dla Waszego dziecka. Poniżej kilka filmików backstage, pokazujące kulisy naszej pracy podczas sesji zdjęciowej oraz przygotowania do tych sesji. Każdy filmik trwa około dwóch minut ;) Zobaczcie jak to wszystko wygląda ;)

Co warto wiedzieć przed sesją Cake Smash?

Kolorowa sesja na roczek 

Obejrzeliście wszystkie nasze filmiki z sesji roczkowych? To naprawdę świetna zabawa dla malucha i pamiątka dla Was. Nie czekaj zamów sesję już dziś ;)

Jaki powinien być fotograf oraz jak wygląda sesja zdjęciowa na roczek opisujemy poniżej by zachęcić Was do zorganizowania takiej atrakcji dla dziecka w swoim mieszkaniu :)

Sesja na roczek będzie udana, ale musicie się do niej przygotować :)

Nasze doświadczenie w realizowaniu takich sesji zdjęciowych, pozwala nam na przewidywanie zachowań dzieci, które będą uczestniczyć w takiej atrakcji. Kochamy dzieciaki i rozumiemy je. Specjalnie dla rodziców by usprawnić przebieg sesji roczkowej, oraz przede wszystkim by Wasza pociecha dobrze się bawiła, przygotowaliśmy poradnik: Wszystko o Sesji na Roczek

Znajdziecie tam mnóstwo cennych wskazówek. Jeśli każda z nich zostanie wdrożona, gwarantujemy super atrakcję dla malucha wraz ze zdjęciami które będą przepełnione uśmiechami Waszego dziecka <3