Sesja urodzinowa na roczek w Twoim domu

Cake Smash to kolorowe sesje urodzinowe wykonywane u klientów w domu. Możemy powtórzyć sesje widoczne w portfolio lub możemy stworzyć kolorystkę jaką sobie Państwo zażyczą :)

Cake Smash to kolorowa sesja urodzinowa.

Cała sceneria jest przywożona do Waszego domu i tam przygotowywana. Roczne dzieci są bardzo mądre :) My to wiemy i zanim zaczniemy pracę nad pięknymi zdjęciami, musimy zaprzyjaźnić się z Waszą pociechą. W własnym domu czuje się dużo bardziej komfortowo.

Później kiedy się polubimy ubieramy naszego solenizanta bądź solenizantkę w wystrzałowe kreacje i zaczynamy, zdjęcia początkowe – łapiemy drobne uśmiechy a gdy na plan wkracza tort zaczyna się istne szaleństwo! Rączki, nóżki cała buzia w słodkiej masie. Tort po sesji urodzinowej jest dosłownie wszędzie! Zdjęcia Cake Smash to istna demolka a jak wiemy, dzieci to uwielbiają!  

Sesja na roczek to fajowa niespodzianka dla Waszego urwisa ;) Prosimy o rezerwację minimum miesiąc przed sesją ;) 

Sesja urodzinowa Cake Smash to wyjątkowa pamiątka, dla rodziców i świetna zabawa dla Waszego dziecka. Poniżej kilka filmików backstage, pokazujące kulisy naszej pracy podczas sesji zdjęciowej oraz przygotowania do tych sesji. Każdy filmik trwa około dwóch minut ;)

Kolorowa sesja na roczek 

Obejrzeliście wszystkie nasze filmiki z sesji roczkowych? To naprawdę świetna zabawa dla malucha i pamiątka dla Was. Nie czekaj zamów sesję już dziś ;)