Fotograf Rodzinny Marzena i Grzegorz z SercemWidziane

Cześć to my. Zakochani w fotografii <3. Fotografujemy noworodki, dzieci i dorosłych. I mamy z tego olbrzymią frajdę. Jak widzicie poniżej, sobie też lubimy cyknąć selfiacza. Możecie zobaczyć jak wyglądamy :) zanim spotkamy się u Was na sesji zdjęciowej ;) 

Bez względu na jakiej sesji Was spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziemy widywać się częściej ;)

Chcemy zostać Twoim fotografem rodzinnym

Stworzyliśmy swoją własną ideę fotografa rodzinnego. Wykonujemy zdjęcia już dość długo. Cały czas obserwujemy swoich Klientów i ich zachowania przed obiektywem. Duża większość ludzi dla który pracujemy pierwszy raz, mają obawy przed tym czy dobrze wyjdą na zdjęciu, troszkę się krępują, są niepewni. Wiemy o tym i rozumiemy. Chcemy to zmienić. 

Robimy wszystko, by na pierwszym spotkaniu nasi Klienci poczuli swobodę w naszym towarzystwie. Tworzymy relacje dobrych znajomych i jesteśmy nimi. Pracując dla Ciebie, poczujesz się jak na spotkaniu z przyjaciółmi :) Fotograf rodzinny jak stary znajomy, chyba fajnie ;)

Fotograf Rodzinny na rowerze :)

Rowery ostatnimi czasy bardzo mocno nas wkręciły :) Aktualnie szykujemy się do ultra maratonu rowerowego Pomorska 500. Więcej na ten temat znajdziecie niebawem na naszym blogu. Tam w kategorii „Cztery Koła” znajdziecie posty z naszymi wypadami rowerowymi.

zdjęcie fotografów
odpoczynek na łonie natury
na rowerze nocą

Fotograf rodzinny Warszawa, kto to taki?

To wielkie słowa. To zaszczyt. To osoba, która dostała bardzo wysoki kredyt zaufania. To człowiek, którego polubiła rodzina i czuje się w jego towarzystwie bardzo swobodnie. To ktoś z kim fajnie spędzasz czas, a ujęcia które robi, nikogo nie krępują. 
Miano fotografa rodzinnego to tytuł, na który trzeba zasłużyć uczciwością, otwartością, empatią oraz pozytywnym nastawieniem :)
 

Troszkę już się poznaliśmy ;)

Ponoć szewc bez butów chodzi, a fotografa nie ma na zdjęciach ;) Nie do końca tak jest ;P My lubimy selfiacze i trochę ich tu wrzuciliśmy. Selfie na tej stronie mają za zadanie oswojenie Ciebie z naszym wyglądem. Jak spotkamy Ciebie pierwszy raz, ma zadziałać wrażenie jakbyśmy się już widzieli. Wszystkie teksty, posty i artykuły to nasze rozmowy właśnie z Tobą. Tak, piszemy do Ciebie i dla Ciebie. 

Pokochaj Zdjęcia

Rób dużo zdjęć dla siebie i swoim bliskim przy każdej okazji. 
 

Świat składa się z obrazów

Wszytko co nas otacza, co widzimy to obraz. Gdy zamykamy oczy też dostrzegamy obrazy, tylko te zapamiętane w naszych głowach. Niestety te zapamiętane często gasną, stają się niewyraźne i z czasem odbiegają dość mocno od oryginału. Przypomnij sobie jakąś  historie z dzieciństwa lub miejsce w którym byłeś. Trochę jak przez mgłę prawda? W dodatku nie wiesz już czy to było na 100 %, czy może wyobraźnia dopowiedziała kilka rzeczy :) Zupełnie inaczej jest gdy patrzysz na fotografię z dzieciństwa lub z tego miejsca w którym kiedyś byłeś. Rozumiesz o co nam chodzi ?

W życiu jest mnóstwo cudownych chwil i momentów wartych zapamiętania. Nasz mózg jest pojemny, ale nie umiemy zarządzać w nim wszystkimi katalogami i folderami. Niektóre pliki się gubią a wraz z wiekiem robią się mniej czytelne ;)  Lubisz wracać w miejsca które znasz? Lubisz przypominać sobie szczęśliwy dla Ciebie czas? My tak. Fotografie wzmacniają te pozytywne emocje. 

Fotograf zawodowy czy telefon komórkowy?

Odważne pytanie hehe :D Korzystaj z dobrodziejstwa wszystkiego tego z czego możesz skorzystać. Sami bardzo lubimy zdjęcia ze smartfonów. Ich wielką zaletą jest rozmiar oraz obecność przy Tobie prawie w każdej sytuacji :) Selfiacze to bardzo sentymentalne fotki, często są jedyną pamiątką i nie ma tu znaczenia czy są poprawnie wykonane czy źle.
 
Po za tym nie ma fizycznej możliwości, aby Twój fotograf  był zawsze przy Tobie, przy każdym niezaplanowanym wydarzeniu.
W zestawieniu tym zdecydowanie wygrywa telefon :) 
 
Zdjęcia ze smartfonów mają pewne ograniczenia, między innymi:
  1. długość ręki
  2. długość selfie-sticka
  3. ich jakość do wydrukowania nie jest zbyt wysoka
  4. musisz patrzyć w stronę telefonu 
  5. a jak robisz komuś zdjęcia to zazwyczaj Ciebie na nim nie ma ;)
 
Tak na poważnie. Telefony są super wynalazkiem dzisiejszych czasów, ale także zmorą pochłaniania bezcennego czasu. I tutaj nasz apel do Ciebie. Jeśli właśnie teraz przygotowujesz się do ważnego wydarzenia rodzinnego, to celebruj go całym sobą, uczestnicz w nim przez siebie a nie przez telefon. Zaproś nas na takie wydarzenie a my zrobimy Tobie i Twoim bliskim piękne zdjęcia.

sesja rodzinna w domu
zdjęcie matki z córką na sesji rodzinnej
fotograf na chrzest Warszawa
fotograf rodzinny Warszawa
fotograf rodzinny z warszawy robi zdjęcia w parku
sesja rodzinna w łazience
dzieci na weselu podczas zdjęć ślubnych

Przeżywaj życie całym sobą i wspominaj je ze zdjęć

Zaskakujące sytuacje, niezaplanowane plany, nieprzewidziane zdarzenia – zapamiętuj, rób zdjęcia, pokochaj zdjęcia. 
Zaplanowane wydarzenia, przemyślane niespodzianki, zamierzone prezenty – zaproś nas na uwiecznienie chwili, a Ty przezywaj ją całym sobą. A widziałeś już nasze sesje noworodkowe?
 

Decyzja należy do Ciebie

Są sytuacje, które wymagają zatrudnienia profesjonalisty. Oczywiście zawsze możesz rozwiązać problem na własną rękę, jednak pomyśl i przyznaj się sam przed sobą, czy na pewno warto. Ile razy w życiu wydawało się Tobie, że coś jest proste do zrobienia? My poświęciliśmy już połowę swojego życia na wyspecjalizowanie swoich umiejętności w zawodzie fotografa. Mamy duże doświadczenie i robimy zdjęcia najlepiej jak potrafimy. Zaufaj profesjonaliście w ważnych wydarzeniach Twojego życia. Nie licz na coś co może się uda…
Licz na to, że będzie zrobione dobrze. Licz na profesjonalne piękne zdjęcia.  <3  

Co mówią o nas nasi klienci

Zapraszamy do przeczytania opinie o SercemWidziane. które znajdziesz w wizytówce firmowej w Google