Fotograf rodzinny Marzena i Grzegorz z SercemWidziane

Cześć to my. Zakochani w fotografii <3. Fotografujemy noworodki, dzieci i dorosłych. I mamy z tego olbrzymią frajdę. Jak widzicie poniżej, sobie też lubimy cyknąć selfiacza. Możecie zobaczyć jak wyglądamy :) zanim spotkamy się u Was na sesji zdjęciowej ;)

Bez względu na jakiej sesji Was spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziemy widywać się częściej ;)

Chcemy zostać Twoim fotografem rodzinnym

Stworzyliśmy swoją własną ideę fotografa rodzinnego. Wykonujemy zdjęcia już dość długo. Cały czas obserwujemy swoich Klientów i ich zachowania przed obiektywem. Duża większość ludzi dla który pracujemy pierwszy raz, mają obawy przed tym czy dobrze wyjdą na zdjęciu, troszkę się krępują, są niepewni. Wiemy o tym i rozumiemy. Chcemy to zmienić. 

Robimy wszytko, by na pierwszym spotkaniu nasi Klienci poczuli swobodę w naszym towarzystwie. Tworzymy relacje dobrych znajomych i jesteśmy nimi. Pracując dla Ciebie, poczujesz się jak na spotkaniu z przyjaciółmi :)

Fotograf rodzinny Warszawa, kto to taki?

To wielkie słowa. To zaszczyt. To osoba, która dostała bardzo wysoki kredyt zaufania. To człowiek, którego polubiła rodzina i czuje się w jego towarzystwie bardzo swobodnie. To ktoś z kim fajnie spędzasz czas, a ujęcia które robi, nikogo nie krępują. 
Miano fotografa rodzinnego to tytuł, na który trzeba zasłużyć uczciwością, otwartością, empatią oraz pozytywnym nastawieniem :)
 

Troszkę już się poznaliśmy ;)

Ponoć szewc bez butów chodzi, a fotografa nie ma na zdjęciach ;) Nie do końca tak jest ;P My lubimy selfiacze i trochę ich tu wrzuciliśmy. Selfie na tej stronie mają za zadanie oswojenie Ciebie z naszym wyglądem. Jak spotkamy Ciebie pierwszy raz, ma zadziałać wrażenie jakbyśmy się już widzieli. Wszystkie teksty, posty i artykuły to nasze rozmowy właśnie z Tobą. Tak, piszemy do Ciebie i dla Ciebie. 

Pokochaj Zdjęcia

Rób dużo zdjęć dla siebie i swoim bliskim przy każdej okazji. 
 

Świat składa się z obrazów

Wszytko co nas otacza, co widzimy to obraz. Gdy zamykamy oczy też dostrzegamy obrazy, tylko te zapamiętane w naszych głowach. Niestety te zapamiętane często gasną, stają się niewyraźne i z czasem odbiegają dość mocno od oryginału. Przypomnij sobie jakąś  historie z dzieciństwa lub miejsce w którym byłeś. Trochę jak przez mgłę prawda? W dodatku nie wiesz już czy to było na 100 %, czy może wyobraźnia dopowiedziała kilka rzeczy :) Zupełnie inaczej jest gdy patrzysz na fotografię z dzieciństwa lub z tego miejsca w którym kiedyś byłeś. Rozumiesz o co nam chodzi ?

W życiu jest mnóstwo cudownych chwil i momentów wartych zapamiętania. Nasz mózg jest pojemny, ale nie umiemy zarządzać w nim wszystkimi katalogami i folderami. Niektóre pliki się gubią a wraz z wiekiem robią się mniej czytelne ;)  Lubisz wracać w miejsca które znasz? Lubisz przypominać sobie szczęśliwy dla Ciebie czas? My tak. Fotografie wzmacniają te pozytywne emocje. 

Fotograf zawodowy czy telefon komórkowy?

Odważne pytanie hehe :D Korzystaj z dobrodziejstwa wszystkiego tego z czego możesz skorzystać. Sami bardzo lubimy zdjęcia ze smartfonów. Ich wielką zaletą jest rozmiar oraz obecność przy Tobie prawie w każdej sytuacji :) Selfiacze to bardzo sentymentalne fotki, często są jedyną pamiątką i nie ma tu znaczenia czy są poprawnie wykonane czy źle.
 
Po za tym nie ma fizycznej możliwości, aby Twój fotograf  był zawsze przy Tobie, przy każdym nie zaplanowanym wydarzeniu.
W zestawieniu tym zdecydowanie wygrywa telefon :) 
 
Zdjęcia ze smartfonów mają pewne ograniczenia, między innymi:
  1. długość ręki
  2. długość selfie sticka
  3. ich jakość do wydrukowania nie jest zbyt wysoka
  4. musisz patrzyć w stronę telefonu 
  5. a jak robisz komuś zdjęcia to zazwyczaj Ciebie na nim nie ma ;)
 
Tak na poważnie. Telefony są super wynalazkiem dzisiejszych czasów, ale także zmorą pochłaniania bezcennego czasu. I tutaj nasz apel do Ciebie. Jeśli właśnie teraz przygotowujesz się do ważnego wydarzenia rodzinnego, to celebruj go całym sobą, uczestnicz w nim przez siebie a nie przez telefon. Zaproś nas na takie wydarzenie a my zrobimy Tobie i Twoim bliskim piękne zdjęcia.

sesja rodzinna w domu
zdjęcie matki z córką na sesji rodzinnej
fotograf na chrzest Nadarzyn
fotograf rodzinny Warszawa
fotograf rodzinny z warszawy robi zdjęcia w parku
sesja rodzinna w łazience
dzieci na weselu podczas zdjęć ślubnych

Przeżywaj życie całym sobą i wspominaj je ze zdjęć

Zaskakujące sytuacje, niezaplanowane plany, nieprzewidziane zdarzenia – zapamiętuj, rób zdjęcia, pokochaj zdjęcia. 
Zaplanowane wydarzenia, przemyślane niespodzianki, zamierzone prezenty – zaproś nas na uwiecznienie chwili, a Ty przezywaj ją całym sobą.
 

Decyzja należy do Ciebie

Są sytuacje, które wymagają zatrudnienia profesjonalisty. Oczywiście zawsze możesz rozwiązać problem na własną rękę, jednak pomyśl i przyznaj się sam przed sobą, czy na pewno warto. Ile razy w życiu wydawało się Tobie, że coś jest proste do zrobienia? My poświęciliśmy już połowę swojego życia na wyspecjalizowanie swoich umiejętności w zawodzie fotografa. Mamy duże doświadczenie i robimy zdjęcia najlepiej jak potrafimy. Zaufaj profesjonaliście w ważnych wydarzeniach Twojego życia. Nie licz na coś co może się uda…
Licz na to, że będzie zrobione dobrze. Licz na profesjonalne piękne zdjęcia.  <3  
 

Co mówią o nas nasi klienci

Zapraszamy do przeczytania opinie o SercemWidziane. które znajdziesz w wizytówce firmowej w Google