Sesje noworodkowe z rodzicami

Sesje noworodkowe to nie tylko zdjęcia samych dzieci, to również piękne fotografie noworodkowe z rodzicami, chwytające za serce ujęcia, ukazujące tak naprawdę jedne z pierwszych wspólnych chwil rodziców ze swoimi nowo-narodzonymi dziećmi. Te wyjątkowe fotografie  skupione głównie są na miłości i wyjątkowej więzi jaka powstaje między rodzicem a dzieckiem. Takie ujęcia tworzą komplet w którym zdjęcia noworodkowe ukazują przede wszystkim słodkiego malucha. Te to emocje, spojrzenia pełne miłości, czuły dotyk pełen rodzicielskiej troski, gdzie zbędne są dodatkowe rekwizyty a ważne są gesty.

Zdjęcia noworodkowe w objęciach rodziców

Wszystkie zdjęcia w tej galerii są wykonane u klienta w domu. Wykonujemy zdjęcia na białym lub czarnym tle. W zależności jakie tło wybierzecie z opcji dodatkowych, tak też ubieracie się na czarno, bądź biało, chodzi o to by ubrania wtopiły się w tło.

Komfort sesji noworodkowej z rodzicami

Podczas takich zdjęć dbamy o Wasz komfort. W rozumieniu mamy oczywiście świadomość jaki możecie mieć dyskomfort pozowania :) Mamy swoje metody, abyście nie czuli się w naszym towarzystwie skrępowani w żaden sposób, musicie uwierzyć nam na słowo, że po tej sesji polubicie zdjęcia :) Wiemy też, że mamy świeżo po porodzie, mogą być jeszcze osłabione i obolałe. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby cała sesja była miło wspominana ;)

Więcej informacji na temat jak pracujemy znajdziecie na naszym blogu fotograficznym ;)

Zmów sesję już teraz 

Mamy ograniczoną ilość miejsc na sesje noworodkowe danego tygodnia i nie jesteśmy wstanie wykonać zdjęć wszystkim. Zarezerwuj swoje zdjęcia odpowiednio wcześniej. Więcej na temat kiedy to zrobić w: Kiedy zaplanować sesję noworodkową?

LOGO fotografa noworodkowego

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizujemy się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych.

Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości takich jak Chrzest, Komunia, Ślub itp.

KONTAKT

Grzegorz: +48 666 383 002

Marzena: +48 600 854 757 

sercemwidziane.com@gmail.com