Nasze nagrodzone zdjęcia noworodkowe :)

Zdjęcia poniżej zostały wyróżnione w międzynarodowych konkursach fotografii noworodkowej w USA

Fotografia Noworodkowa to to dziedzina fotografii nam najbliższa. Stylizacje które tworzymy są bardzo rozbudowane i dopieszczone. Zanim sesja w danej aranżacji zostanie wykonana, bywa ze przygotowania do nie trwają kilka miesięcy. Istnieją plany zdjęciowe w naszej ofercie, które powstały specjalnie na zamówienie rodziców, oraz są takie które są całkowicie naszą wizja artystyczną. 

Zdjęcia z serii „Miniaturowy Świat” zachwyciły jurorów

Poniżej kilka naszych prac, które wygrywają na międzynarodowych konkursach fotografii noworodkowej oraz filmik, w którym widać oceny konkursowe wysłanych zdjęć. Link do zdjęć konkursowych: https://www.afns-award.de/winner-3rd-round-2019

Co mówią o SercemWidziane?

Obejrzycie i posłuchajcie co mówią o nas po drugiej stronie oceanu. Stworzyliśmy takie zdjęcia noworodkowe, które nie mają swojej kategorii. Nikt na świecie nie wykonuje tak rozbudowanych scen do zdjęć z noworodkami.

Po obejrzeniu filmiku, jeśli jeszcze nie zaglądałeś do portfolio z Miniaturowym Światem, zrób to w tym momencie 

zwycięzkie zdjęcie fotografa noworodkowego

Kolejna nagroda dla naszego Małego Milionera

Tym razem od Newborn Magazine Excellence AWARD Winner.

Zwróćcie uwagę na ilość detali na tym planie zdjęciowym. Mimo wszystko chłopczyk gra na tym zdjęciu pierwsze skrzypce. 

Fotelik na którym jest ułożony noworodek, został zaprojektowany i stworzony przez nas. Maluszek nie siedzi na nim tylko leży i jest dodatkowo wspierany rękoma Marzeny, których nie widać bo zostały usunięte w programie graficznym.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany jak powstał zielony fotel milionera zapraszamy do posta na blogu pod tytułem:

Jak powstają rekwizyty do sesji noworodkowych?

Jeśli już wszystko oglądałeś i bardzo podobają Ci się nasze zdjęcia, zrób ostatni krok i zamów taką sesję dla swojej córeczki lub synka.