Nasze konkursowe zdjęcia z Warszawskiego Maratonu Fotograficznego

Podczas Uroczystej Gali WMF padły nasze nazwiska, pokazano nasze zdjęcia, jednakże na podium nie stanęliśmy. Nasze oczy ujrzały kilka ciekawych prac pozostałych uczestników. Ich wyjątkową definicję narzuconych tematów. W naszym portfolio nie znajdziecie takich zdjęć bowiem naszą specjalizacją jest fotografia noworodkowa oraz fotografia rodzinna, a to było poszerzanie naszych umiejętności.

WARSZAWSKI Maraton Fotograficzny – Zdjęcia

Nasze nominowane zdjęcia powyżej i zaraz to pod tym tekstem.

Zdjęcia SercemWidziane nominowane do wyróżnienia

Móc być wśród 41 osób nominowanych spośród ponad 100, kiedy po raz pierwszy mieliśmy styczność z takim rodzajem fotografii, to dla nas WYRÓŻNIENIE :) Nowe doświadczenie w naszym życiu. Zmierzenie się z OLBRZYMIM wysiłkiem fizycznym, psychicznym i tworzeniu kadrów narzuconych tematów pod presją czasu. Zapisaliśmy się na konkurs. Pojawiliśmy się na starcie. Dotarliśmy do miejsc, w których musieliśmy stawiać się o wyznaczonych godzinach. Doszliśmy do mety o czasie mając w „puszce” komplet prac z 12-stu godzin.

Ukończyliśmy II Edycję Warszawskiego Maratonu Fotograficznego. Nie zostaliśmy zdyskwalifikowani. Znaleźliśmy się wśród 41 osób nominowanych. Uczestniczyliśmy w tym RAZEM <3

Poniżej chcemy Wam pokazać nasze zdjęcia finałowe. Wrzucamy je tematycznie. Od 1 do 12. Najpierw zdjęcia Marzeny czyli jej dwunastka, później moja czyli Grzegorza :)

Tematy :

 1. Żagle Warszawskie

 2. Autorska interpretacja numeru startowego

 3. Inteligentna technologia

 4. Wielkie perspektywy

 5. Po stronie natury

 6. Zwierzę w mieście

 7. Sztuka na ulicach

 8. Miasto którego nie ma

 9. Kobieta w wielkim mieście

 10. Naturalnie nad Wisłą

 11. Hulaj noga

 12. Młodym być i więcej nic

zdjęcia Grzegorza poniżej

Nasz nagroda to nowe doświadczenia fotograficzne oraz zdjęcie z Tadeuszem Rolke :)

Zapraszamy do obejrzenia naszych reportaży ślubnych i sesji noworodkowych :)