Pełne reportaże oraz plenery ślubne

Tutaj prezentujemy Wam pełne reportaże ślubne, abyście mogli poznać nasz styl fotografowania. Chcemy abyście swojej decyzji nie opierali na wybiórczo wybranych zdjęciach, ale abyście mieli możliwość zobaczenia pełnego efektu finalnego naszej pracy jako fotograf ślubny. Mamy to ogromne szczęście, że nasza praca fotografa jest również naszą pasją więc do każdego reportażu podchodzimy z wielkim sercem i zaangażowaniem. Zależy nam na tym aby każdy reportaż był ze sobą spójny, aby kadry były różnorodne. 

Obejrzyjcie całe historie ślubne

Są na stronie całe reportaże ślubne, więc nie mogło zabraknąć kilku pełnych plenerów ślubnych. Dzięki temu możecie zobaczyć pełne historie, które zawsze staramy się jak najlepiej opowiedzieć poprzez kadry. Fotograf ślubny musi umieć dotrzeć do młodych, musi sprawić, że poczują swobodę i komfort, Nie lubimy sztucznych póz, na których ewidentnie widać, że czujecie się nie pewnie. Naturalne gesty i uchwycenie chwili na tym zależy nam najbardziej. 

Chcemy pokazać Waszą bliskość, pewnego rodzaju intymność jaka Was łączy . Nie zapominamy również o drugim planie bo choć Wy jesteście najważniejsi, dobrze wybrane miejsce tylko doda Waszym zdjęciom uroku. 

Monika i Łukasz
Ewa i Gabriel
Martyna i Maciek
Magda i Dawid
Agnieszka i Laszlo
Hania i Tomek
Eliza i Łukasz
Dagmara i Piotr
Beata i Michał
Maja i Grzegorz
Kasia i Konrad
Katarzyna i Marcin
Bartłomiej i Cecylia
Agata i Michał
Agata i Michał
Magda i Piotr

Więcej reportaży ślubnych znajdziecie na naszym blogu

Każdy reportaż jaki tu zobaczyliście, każda ślubna sesja plenerowa, jest wyjątkowa i indywidualna. Wszystkie są niepowtarzalne, tak jak Wasza miłość która Was połączyła i Wasza historia którą tworzycie. Zaproście nas na chwile do Waszego świata :)