druhny ubierają Panne Młodą na zdjęciach ślubnych

Ślub Plenerowy w Klubie Sosnowym

Uwielbiamy międzynarodowe zjazdy rodzinne. Nasz para na stałe mieszka w Szwecji, ślub w Polsce i mnóstwo znajomych z Europy:)

Reportaż Ślubny w plenerze dla Ewy i Gabriela pod Warszawą.

Ewa i Gabriel to para na stałe mieszkająca w Szwecji. Panna Młoda chodź nie pochodzi z Warszawy zapragnęła zorganizować ślub właśnie w stolicy. Takie wesela to zawsze duże przedsięwzięcie nie tylko logistyczne. Większość przyjaciół i najbliższych zakochanych to mieszkańcy zza Bałtyku.
 

Ślub w plenerze blisko Warszawy

Zanim doszło do ceremonii trwały oczywiście przygotowania. Tylko te były wyjątkowe, ponieważ prawie wszyscy zaproszeni goście, byli zakwaterowani w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre w Warszawie. To prawie 20 km. Niby nic szczególnego, ale.. Fryzjerzy i makijażystka, które miały wyszykować pięknie Pannę Młodą, szykowały także gości, 20 km od miejsca w którym czekała Ewa :) Ilość gości i czas na ich szykowanie przerósł ekipę stylistów. 
Wiecie co się stało ? Spóźnili się oni prawie dwie godziny od umownej pory rozpoczęcia fryzury i makijażu. Całe szczęście Ewa planując wesele, wzięła zapas czasu na takie ewentualności.
Było trochę stresu, nawet sporo, ale przygotowania zakończyły się zgodnie z czasem
Dobrze, że fotograf ślubny był na miejscu od rana ;P
 

Plenery Ślubne w Klubie Sosnowym

Swoją drogą, uwielbiamy wykonywanie reportaży ślubnych w takich okolicznościach przyrody. To wyjątkowe wydarzenie i nie tak często praktykowane jeszcze w Polsce.

Ślub cywilny i plener ślubny w Szwecji

Dodatkowe atrakcje dla Ewy i Gabriela powstały w ich kraju. Okazało się, że dokumenty konkordatowe ślubu cywilnego z Polski nie są wystarczająco akceptowalne w Szwecji. i…
Kilka tygodni później, odbył się skromny ślub cywilny na przedmieściach Sztokholmu, oczywiście wraz z plenerem.
ozdoba separator

CEREMONIA: Klub Sosnowy, ul. Trakt Lubelski 40a, 04-870 Warszawa

WESELE: Kryształowa sala bankietowa, Klub Sosnowy. 04-870 Warszawa

A teraz ślub cywilny na przedmieściach Stockholmu