Sesja niemowlęca w skrzyneczkach i koszach

Jeśli Twoja córeczka lub synek ma powyżej 14-dnia życia, to kwalifikujemy ją/jego do sesji niemowlęcej a nie noworodkowej. Pomimo iż Kruszynka noworodkiem jest przez pierwsze 28 dni swojego życia, to zróżnicowanie stosowane jest przez fotografów dlatego, iż dziecko bardzo szybko przybiera na masie ciała oraz na wzroście. 

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ większość rekwizytów jest dostosowana wielkością do tych najmniejszych dzieci. W większości sesji niemowlęcych stosowane są duże skrzyneczki, większe kosze, lub zdjęcia wykonywane są na tak zwanych kudłakach.  Zdjęcia noworodkowe z serii Miniaturowy Świat przeznaczone są tylko dla maluszków do drugiego tygodnia.

Niemowlaki śpią mniej i płycej niż noworodki

To kolejny ważny aspekt podczas sesji niemowlęcej. Podczas trwania zdjęć, najbardziej optymalną sytuacją pod względem bezpieczeństwa i układania dziecka jest śpiące dziecko. Większe bobasy trudniej jest ululać i łatwiej obudzić. Dlaczego to takie ważne piszemy w innych naszych artykułach z którymi warto zapoznać się przed zamówieniem sesji. Polecane Artykuły 

Sesja niemowlęca Warszawa i okolice

Wszystkie zdjęcia dzieci jakie widzicie na naszej stronie internetowej wykonywane były w domach i mieszkaniach naszych klientów. Przywozimy ze sobą rekwizyty i stylizacje które spodobały się Wam najbardziej.
 
Nie mieliście czasu na sesję noworodkową, za dużo na głowie, za dużo się działo. Wiemy jak bardzo zmieniło się Wasze życie. Nie martwcie się. Jeśli chcecie zdjęcia dla swojego dziecka, to sesja niemowlęca będzie propozycją idealną dla Was:)