Zdjęcia noworodka z rodzeństwem

Sesje noworodkowe w Warszawie i okolicach wykonujemy również z rodzeństwem, jest to wspaniały pomysł aby uwiecznić wszystkie Wasze pociechy na jednej wspólnej fotografii. Starsze rodzeństwo chętnie pozuje z młodszym, dla starszaków to również wspaniała okazja aby oswoić się ze swoim młodszym braciszkiem lub siostrzyczką. Uśmiechy, słodkie całuski i czułe obejmowanie młodszego rodzeństwa to kwintesencja sesji noworodkowych z rodzeństwem.

Pamiątkowe zdjęcia z Siostrą lub Braciszkiem

Wszystkie sesje noworodkowe z rodzeństwem w tej galerii są wykonane u naszych klientów w domu. Do każdej stylizacji przygotowanej dla noworodka, na plan zdjęciowy może dołączyć starsze rodzeństwo. Nie dotyczy to jednak stylizacji miniaturowego świata. 

Rady i wskazówki jak przygotować starsze rodzeństwo na sesję noworodkową znajdziecie w artykule tutaj

Sesja noworodkowa z rodzeństwem, nie zapomnij o starszym dziecku <3

Nie przejmujcie się gdy na sesje noworodkową jest już za późno, bo gdy Wasze dziecko nauczy się już siadać macie kolejną możliwość wykonania profesjonalnej sesji swojego malucha. Nie mówiąc o starszakach, tutaj mamy pełne pole do popisu, jeżeli chodzi o sesje dziecięce:) Jeśli macie więcej niż jednego potomka, powiększ pakiet o zdjęcia z rodzeństwem, naprawdę warto ;)