Cześć! Fotograf Noworodkowy

i Rodzinny

Na imię mamy Marzena i Grzegorz.

Jesteśmy małżeństwem od 2005 roku i uwielbiamy razem

pracować. Zanim otworzyliśmy naszą firmę usług fotograficznych,

pracowaliśmy w trzech różnych korpo także razem, haha :) Duet

fotograficzny, który stworzyliśmy fantastycznie uzupełnia się,

ponieważ kobiece oko widzi inaczej niż męskie, a męskie inaczej

niż kobiece, więc razem widzimy dużo więcej ;)

Poznajcie nas trochę bliżej ;)

ozdoba separator

Fotograf noworodków to nasza wizytówka.

Specjalizujemy się w tej dziedzinie fotografii. Kochamy pracować z noworodkami i tworzyć dla nich wyjątkowe, rzadko spotykane stylizacje. W naszym zawodzie połączyliśmy ze sobą trzy dziedziny pracy, które pokochaliśmy i sprawiają nam olbrzymia frajdę. Mianowicie jest to zamiłowanie do fotografowania, miłość do dzieci i pasja tworzenia. To wszytko ze sobą się łączy, i wpływa na ze jesteśmy spełnieni zawodowo.

Na sesjach noworodkowych zawsze pracujemy we dwoje

To zwiększa poziom bezpieczeństwa do maksimum. Grzegorz wykonuje zdjęcia, a Marzena zawsze jest tuż obok maluszka. Przy naszych sesjach, nigdy nie angażujemy rodziców w proces układania i usypiania dziecka. Znamy się na tym bardzo dobrze, w naszych rękach trzymaliśmy już setki noworodków. Więcej na temat bezpieczeństwa maluszków podczas sesji noworodkowej, opisaliśmy w artykule na naszym blogu: Bezpieczny Noworodek.

Więcej o fotografach noworodkowych

Lubimy łazić po górach, lasach, łąkach, i pustych plażach

Lubimy kawę i czekoladę, kalorie próbujemy spalać na siłce, 

Mamy króliczycę o imieniu Migawka,

Parę przyjaciół i więcej nie trzeba,

Jesteśmy pracoholikami do kwadratu, bo wszystko robimy razem.

Śpimy do 10 AM, kładziemy się spać 3 AM

Trochę zwariowani, trochę zakochani ;P 

Nasz świat to SercemWidziane.com

ozdoba separator
nagrody i wyróżnienia dla fotografa noworodkowego odznaki

Najlepszy fotograf noworodkowy Warszawa

Zawsze z najwyższą czułością opiekujemy się Waszymi malutkim szkrabami. Wy w czasie sesji możecie sobie spokojnie odpocząć :)

Prowadzimy blog fotografa noworodkowego

To kulisy naszej pracy, wskazówki, przemyślenia, rady i wiedza jaką się dzielimy. Jesteśmy mocno zapracowani, więc prosimy o wyrozumiałość związaną z nieregularnym wrzucaniem postów. Natomiast cierpliwi co jakiś mogą spodziewać się interesujących rzeczy.
0+

Napisanych postów i artykułów

Piszemy artykuły dla naszych klientów, udzielając im w ten sposób wskazówek i rad dotyczących sesji zdjęciowych. Dzielimy się wiedzą z fotografami którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią noworodkową oraz rodzinną.
0

Lat doświadczenia

To liczba lat których zawodowo zajmujemy się fotografią noworodkową, rodzinną oraz reportażową. Prowadzimy działalność gospodarczą z zakresu usług fotograficznych i nie wykonujemy żadnej innej dodatkowej pracy. Nasze życie całkowicie pochłonął świat fotografii i bardzo to nas cieszy :)
0

Zrealizowanych projektów

Setki zadowolonych klientów, z którymi bardzo często nawiązujemy długoterminowe relacje. Niejednokrotnie naszą współpracę zaczynaliśmy od sesji ślubnej a aktualnie jesteśmy ich fotografami rodzinnymi, wykonując sesje ich dzieci i dokumentując ważne wydarzenia w ich życiu.
ozdoba separator

Jesteśmy autorami miniaturowego świata. 

Tak nazwaliśmy zdjęcia noworodków w których połączyliśmy dwa światy, malutkiej kruszynki, która przyszła na świat kilka dni temu, 

ze światem dorosłego człowieka, w którym jego pasja, zawód czy marzenia odgrywają ważną rolę.

Miniaturowy Świat to najbardziej zaawansowane, (bogate w szczegółowość rekwizytów), 

plany zdjęciowe dla malutkich nowo narodzonych modeli. 

Nasza wizja tych unikalnych zdjęć, skupia się na pokazaniu noworodka w małej wersji dorosłego człowieka, 

otoczony rekwizytami w skali dopasowanej do maluszka. A Marzena fotografka dzieci, zaczaruje Wasze małe szkraby.

Zobaczcie ile szczegółów jest na zdjęciach poniżej, w stylizacjach wędkarza i fotografa <3

fotografia dziecięca
fotografia noworodkowa

W skrócie :) w tych projektach pragniemy pokazać Waszego synka lub córeczkę, w pomniejszonym świecie dorosłego człowieka. Zapraszamy do obejrzenia galerii miniaturowego świata.

Nasze zdjęcia wygrywają w konkursach międzynarodowych

Co jakiś czas zgłaszamy nasze prace do udziału w konkursach fotograficznych w kategoriach fotograf dzieci. Co miłe, udaje się nam zyskać uznanie fotografów na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku 

w którym zobaczycie reakcje jurorów na nasze prace. 

A nasze prace konkursowe znajdziecie na podstronie: Nagrodzone zdjęcia noworodkowe

Chcecie zobaczyć więcej filmików w których pokazujemy naszą pracę. Zapraszamy do zakładki znajdującej się w stopce strony pod nazwą BACKSTAGE.

Długość każdego z nich, to maksymalnie dwie i pół minuty oglądania. Każdy opowiada o innej stylizacji. Składa się z elementów powstawania rekwizytów do planu zdjęciowego, w połączeniu z wykonaniem konkretnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie sesje zostały zrealizowane w pomieszczeniach prywatnych naszych klientów.   

Co mówią o nas inni?

Ciężko jest wypowiadać się o sobie i swojej pracy z perspektywy obiektywnego spojrzenia na samego siebie. Zawsze będą to jednak subiektywne odczucia i osądy :) Możemy jedynie zapewnić Was, że wkładamy całe serducho w to co tworzymy. Wizerunek i zaufanie o które tak bardzo się staramy możecie zobrazować sobie czytając opinie na nasz temat w firmowej wizytówce Google. 
Nie skromie :) zapraszamy do przeczytania opinie o SercemWidziane
 

Za co pokochaliśmy fotografię?

Uwielbiamy fotografować dzieci oraz ludzkie emocje. W fotografowaniu kręci nas…. ten ułamek sekundy, w którym osoby fotografowanej nie ma przed aparatem, ZNACZY JEST ALE… jest w innym wymiarze swojego świata, tworząc swoją własną historię, a my jesteśmy zaproszeni tylko na chwilę i musimy zatrzymać jej świat, by mogła go wspominać…

Jesteśmy fotografami z Warszawy, a konkretnie z Targówka :)

Nie ogranicza to nas w żaden sposób. Zdjęcia noworodkowe i rodzinne oraz reportaże ślubne wykonujemy w całej Polsce. Jesteśmy mobilni, wszystkie niezbędne rekwizyty i sprzęt fotograficzny przywieziemy do Ciebie:)   

Fotograf dziecięcy Warszawa w mediach społecznościowych :)

Podglądajcie tez nas na naszych kontach na Instagramie – @sercemwidziane, @marzi_and_grey oraz innych mediach społecznosciowych

Najlepszy fotograf Twojej rodziny w Warszawie <3