Najlepszy fotograf noworodkowy Warszawa

Witajcie w naszym świecie fotografii noworodkowej i rodzinnej ❤️ Poznajcie nas i naszą twórczość trochę bliżej ❤️

nagrody i wyróżnienia dla fotografa noworodkowego odznaki

Fotograf noworodkowy to nasza wizytówka.

Specjalizujemy się w tej dziedzinie fotografii. Kochamy pracować z noworodkami i tworzyć dla nich wyjątkowe, rzadko spotykane stylizacje. W naszym zawodzie połączyliśmy ze sobą trzy dziedziny pracy, które pokochaliśmy i sprawiają nam olbrzymia frajdę. Mianowicie jest to zamiłowanie do fotografowania, miłość do dzieci i pasja tworzenia. To wszytko ze sobą się łączy, i wpływa na ze jesteśmy spełnieni zawodowo.

Na sesjach noworodkowych zawsze pracujemy we dwoje

To zwiększa poziom bezpieczeństwa do maksimum. Grzegorz wykonuje zdjęcia, a Marzena zawsze jest tuż obok maluszka. Przy naszych sesjach, nigdy nie angażujemy rodziców w proces układania i usypiania dziecka. Znamy się na tym bardzo dobrze, w naszych rękach trzymaliśmy już setki noworodków.

Fotograf dziecięcy, teraz może kilka słów o nas. 

Jesteśmy małżeństwem od 2005 roku i uwielbiamy razem pracować. Zanim otworzyliśmy naszą firmę usług fotograficznych, pracowaliśmy w trzech różnych korpo także razem, haha :) Duet fotograficzny, który stworzyliśmy, fantastycznie uzupełnia się, ponieważ kobiece oko widzi inaczej niż męskie, a męskie inaczej niż kobiece, więc razem widzimy dużo więcej ;)

Więcej o fotografach noworodkowych

Lubimy łazić po górach, lasach, łąkach, i pustych plażach

Lubimy kawę i czekoladę, kalorie próbujemy spalać na siłce, 

Mamy króliczycę o imieniu Migawka,

Parę przyjaciół i więcej nie trzeba,

Jesteśmy pracoholikami do kwadratu, bo wszystko robimy razem.

Śpimy do 10 AM, kładziemy się spać 3 AM

podwójne zdjęcie na których widać fotografów noworodkowych
noworodek fotograf warszawa

Trochę zwariowani, trochę zakochani ;P  Nasz świat to SercemWidziane.com

Fotograf rodzinny, kto to taki?

To wielkie słowa. To zaszczyt. To osoba, która dostała bardzo wysoki kredyt zaufania. To człowiek, którego polubiła rodzina i czuje się w jego towarzystwie bardzo swobodnie. To ktoś z kim fajnie spędza się czas, a zdjęcia które robi, nikogo nie krępują. 
Miano fotografa rodzinnego to tytuł na który trzeba sobie zasłużyć uczciwością, otwartością, empatią oraz pozytywnym nastawieniem:)
Nie skromie :) zapraszamy do przeczytania opinie o SercemWidziane

Kochamy fotografować dzieci oraz ludzkie emocje. W fotografowaniu kręci nas…. ten ułamek sekundy, w którym osoby fotografowanej nie ma przed aparatem, ZNACZY JEST ALE… jest w innym wymiarze swojego świata, tworząc swoją własną historię, a my jesteśmy zaproszeni tylko na chwilę i musimy zatrzymać jej świat, by mogła go wspominać…

Prowadzimy blog fotografa noworodkowego

To kulisy naszej pracy, wskazówki, przemyślenia, rady i wiedza jaką się dzielimy. Jesteśmy mocno zapracowani, więc prosimy o wyrozumiałość związaną z nieregularnym wrzucaniem postów. Natomiast cierpliwi co jakiś mogą spodziewać się interesujących rzeczy.
 

Jesteśmy autorami miniaturowego świata. 

Tak nazwaliśmy zdjęcia noworodków w których połączyliśmy dwa światy, malutkiej kruszynki, która przyszła na świat kilka dni temu, ze światem dorosłego człowieka, w którym jego pasja, zawód czy marzenia odgrywają ważną rolę.

Miniaturowy Świat to najbardziej zaawansowane, (bogate w szczegółowość rekwizytów), plany zdjęciowe dla malutkich nowo narodzonych modeli. Nasza wizja tych unikalnych zdjęć, skupia się na pokazaniu noworodka w małej wersji dorosłego człowieka, otoczony rekwizytami w skali dopasowanej do maluszka. A Marzena fotografka dzieci, zaczaruje Wasze małe szkraby.

Zobaczcie ile szczegółów jest na zdjęciach poniżej, w stylizacjach wędkarza i fotografa <3

W skrócie :) w tych projektach pragniemy pokazać Waszego synka lub córeczkę, w pomniejszonym świecie dorosłego człowieka. Zapraszamy do obejrzenia galerii miniaturowego świata.

Nasze zdjęcia wygrywają w konkursach międzynarodowych

Co jakiś czas zgłaszamy nasze prace do udziału w konkursach fotograficznych w kategoriach fotograf dzieci. Co miłe, udaje się nam zyskać uznanie fotografów na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku w którym zobaczycie reakcje jurorów na nasze prace. 

A nasze prace konkursowe znajdziecie na podstronie: Nagrodzone zdjęcia noworodkowe

Chcecie zobaczyć więcej filmików w których pokazujemy naszą pracę. Zapraszamy do zakładki znajdującej się w stopce strony pod nazwą BACKSTAGE.

Długość każdego z nich, to maksymalnie dwie i pół minuty oglądania. Każdy opowiada o innej stylizacji. Składa się z elementów powstawania rekwizytów do planu zdjęciowego, w połączeniu z wykonaniem konkretnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie sesje zostały zrealizowane w pomieszczeniach prywatnych naszych klientów.   

Jesteśmy fotografami z Warszawy, a konkretnie z Targówka :)

Nie ogranicza to nas w żaden sposób. Zdjęcia noworodkowe i rodzinne oraz reportaże ślubne wykonujemy w całej Polsce. Jesteśmy mobilni, wszystkie niezbędne rekwizyty i sprzęt fotograficzny przywieziemy do Ciebie:)   

Fotograf dziecięcy Warszawa w mediach społecznościowych :)

Podglądajcie tez nas na naszych kontach na Instagramie – @sercemwidziane, @marzi_and_grey oraz innych mediach społecznosciowych

Najlepszy fotograf Twojej rodziny w Warszawie <3