Cześć! Przed Tobą…

Fotograf Noworodkowy

i Rodzinny, poznajmy się ;)

Na imię mamy Marzena i Grzegorz.

Specjalizujemy się w Sesjach Noworodkowych oraz w reportażach z ważnych uroczystości rodzinnych. 

Przed Tobą dwoje profesjonalistów, którzy zatrzymają dla Ciebie czas i przekażą Tobie piękne fotografie. Będą cieszyć Ciebie i Twoich bliskich.

Duet fotograficzny, który stworzyliśmy fantastycznie uzupełnia się. Razem widzimy dużo więcej. Z nami polubisz zdjęcia jeszcze bardziej :) Poniżej dowiesz się o nas jeszcze więcej.

nagrody i wyróżnienia
fotograf noworodkowy z nagrodami
Nagrody dla fotografa noworodkowego
ozdoba separator

Fotograf noworodkowy to nasza wizytówka.

Specjalizujemy się w tej dziedzinie fotografii. Kochamy pracować z noworodkami i tworzyć dla nich wyjątkowe, rzadko spotykane stylizacje. W naszym zawodzie połączyliśmy ze sobą trzy dziedziny pracy, które pokochaliśmy i sprawiają nam olbrzymia frajdę. Mianowicie jest to zamiłowanie do fotografowania, miłość do dzieci i pasja tworzenia. To wszystko ze sobą się łączy, i wpływa na to, 

że jesteśmy spełnieni zawodowo :)

Na sesjach noworodkowych zawsze pracujemy we dwoje

To zwiększa poziom bezpieczeństwa do maksimum. Grzegorz Trzyma aparat i fotografuje, a Marzena zawsze jest tuż obok maluszka. Przy naszych sesjach, nigdy nie angażujemy rodziców w proces układania i usypiania dziecka. Znamy się na tym bardzo dobrze, w naszych rękach trzymaliśmy już setki noworodków. Więcej na temat bezpieczeństwa maluszków podczas sesji noworodkowej, opisaliśmy w artykule na naszym blogu: Bezpieczny Noworodek.

Prowadzimy blog fotografa noworodkowego

To kulisy naszej pracy, wskazówki, przemyślenia, rady i wiedza jaką się dzielimy. Jesteśmy mocno zapracowani, więc prosimy o wyrozumiałość związaną z nieregularnym wrzucaniem postów. Natomiast cierpliwi co jakiś mogą spodziewać się interesujących rzeczy.
0+
Napisanych postów i artykułów
Piszemy artykuły dla naszych klientów, udzielając im w ten sposób wskazówek i rad dotyczących sesji zdjęciowych. Dzielimy się wiedzą z fotografami którzy rozpoczynają swoją przygodę z fotografią noworodkową oraz rodzinną.
0
Lat doświadczenia
To liczba lat których zawodowo zajmujemy się fotografią noworodkową, rodzinną oraz reportażową. Prowadzimy działalność gospodarczą z zakresu usług fotograficznych i nie wykonujemy żadnej innej dodatkowej pracy. Nasze życie całkowicie pochłonął świat fotografii i bardzo to nas cieszy :)
0
Zrealizowanych projektów
Setki zadowolonych klientów, z którymi bardzo często nawiązujemy długoterminowe relacje. Niejednokrotnie naszą współpracę zaczynaliśmy od sesji ślubnej a aktualnie jesteśmy ich fotografami rodzinnymi, wykonując sesje ich dzieci i dokumentując ważne wydarzenia w ich życiu.

Uwielbiamy fotografować dzieci oraz ludzkie emocje. W fotografowaniu kręci nas…. ten ułamek sekundy, w którym osoby fotografowanej nie ma przed aparatem, ZNACZY JEST ALE… jest w innym wymiarze swojego świata, tworząc swoją własną historię, a my jesteśmy zaproszeni tylko na chwilę i musimy zatrzymać jej świat, by mogła go wspominać…  Jesteśmy fotografami z Warszawy, a konkretnie z Targówka :)

ozdoba separator

Jesteśmy autorami Miniaturowego Świata. 

Tak nazwaliśmy zdjęcia noworodków w których połączyliśmy dwa światy, malutkiej kruszynki, która przyszła na świat kilka dni temu, 

ze światem dorosłego człowieka, w którym pasja, zawód czy marzenia jego rodziców odgrywają ważną rolę.

Miniaturowy Świat to najbardziej zaawansowane, 

(bogate w szczegółowość rekwizytów), plany zdjęciowe dla malutkich nowo-narodzonych modeli. 

Nasza wizja tych unikalnych zdjęć, skupia się na pokazaniu noworodka w małej wersji dorosłego człowieka, 

otoczony rekwizytami w skali dopasowanej do maluszka. Marzena fotografka dzieci, zaczaruje Wasze małe szkraby.

Zobaczcie ile szczegółów jest na zdjęciach poniżej, w stylizacjach wędkarza i fotografa <3

wędkarz stylizacja fotografa
fotograf noworodkowy z dojazdem do domu
fotograf Warszawa
fotografia noworodkowa w niespotykanych aranżacjach

W skrócie :) w tych projektach pragniemy pokazać Waszego synka lub córeczkę, w pomniejszonym świecie dorosłego człowieka. Zapraszamy do obejrzenia galerii miniaturowego świata.

Nasze zdjęcia wygrywają w konkursach międzynarodowych

Co jakiś czas zgłaszamy nasze prace do udziału w konkursach fotograficznych w kategoriach fotograf dzieci. Co miłe, udaje się nam zyskać uznanie fotografów na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku 

w którym zobaczycie reakcje jurorów na nasze prace. 

A nasze prace konkursowe znajdziecie na podstronie: Nagrodzone zdjęcia noworodkowe

Chcecie zobaczyć więcej filmików w których pokazujemy naszą pracę. Zapraszamy do zakładki znajdującej się w stopce strony pod nazwą BACKSTAGE.

Długość każdego z nich, to maksymalnie dwie i pół minuty oglądania. Każdy opowiada o innej stylizacji. Składa się z elementów powstawania rekwizytów do planu zdjęciowego, w połączeniu z wykonaniem konkretnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie sesje zostały zrealizowane w pomieszczeniach prywatnych naszych klientów.   

Co mówią o nas inni?

Ciężko jest wypowiadać się o sobie i swojej pracy z perspektywy obiektywnego spojrzenia na samego siebie. Zawsze będą to jednak subiektywne odczucia i osądy :) Możemy jedynie zapewnić Was, że wkładamy całe serducho w to co tworzymy. Wizerunek i zaufanie o które tak bardzo się staramy możecie zobrazować sobie czytając opinie na nasz temat w firmowej wizytówce Google. 
Nie skromie :) zapraszamy do przeczytania opinie o SercemWidziane

Jesteśmy laureatami konkursu Orły Fotografii 2019

To wyjątkowa nagroda którą otrzymaliśmy dzięki opinią i oceną naszych klientów.
 
Orły Fotografii to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.
fotograf noworodkowy z nagrodami
ozdoba separator

Jesteśmy na Instagramie – @sercemwidziane, @marzi_and_grey oraz na fejsie: /sercemwidziane.fotografia.noworodkowa

Najlepszy fotograf noworodkowy i rodzinny w Warszawie <3

rower w kałuży błota
logo na około
na około

Więcej o fotografach noworodkowych

Lubimy łazić po górach, lasach, łąkach, i pustych plażach

Lubimy kawę i czekoladę, Lubimy grzyby i ryby..

Wyprawy Rowerowe ładują nam baterie pozytywnej energii <3

Nagrywamy swoje przygody na nasz kanał na YouTube: na Około

Nasz rekord to 1041km w 22dni :) Sypiamy w lesie na dziko, to nas wycisza. 

Mamy króliczycę o imieniu Migawka, Parę przyjaciół i więcej nie trzeba,

Jesteśmy pracoholikami do kwadratu, bo wszystko robimy razem.

Śpimy do 10 AM, spać kładziemy się koło 3 AM 

Trochę zwariowani, trochę zakochani ;P  Nasz świat to SercemWidziane.com

fotograf rodzinny ze swoim zwierzątkiem migawką
ozdoba separator

Najlepszy fotograf noworodkowy Warszawa

Zawsze z najwyższą czułością opiekujemy się Waszymi malutkimi szkrabami. Wy w czasie sesji możecie sobie spokojnie odpocząć :)