zobacz jak wygląda sesja noworodkowa w domu

Jak wygląda sesja noworodka w domu?

Chwilowo Wasz salon zamieniamy w małe studio fotograficzne :) Nie musicie niczego szykować. Kiedy przyjdziemy do Waszego domu wówczas podejmiemy decyzję, które miejsce będzie najbardziej odpowiednie.

Jesteśmy jednymi z niewielu fotografów noworodkowych, którzy bardzo chętnie przyjeżdżają do Waszego mieszkania celem zrealizowania sesji nowonarodzonego dziecka.  Całe nasze portfolio 5-12 dniowych szkrabów powstało właśnie na sesjach wyjazdowych.

Sesja noworodkowa w domu u klienta.

To bardzo duży komfort dla świeżo upieczonych rodziców. Czasami bywa, że Młoda Mama nie jest zmotoryzowana lub na co dzień  z auta korzysta ojciec dziecka przemieszczając się do pracy. Tak więc dojechanie na sesję zdjęciową może okazać się problematyczne. 

Przyjedziemy na sesję noworodkową do Ciebie

Podwiezienie do studia fotograficznego i odwiezienie mamy z kilkudniowym maleństwem  nie zawsze współgra logistycznie z codziennymi obowiązkami. Może wiązać się to z wzięciem dnia wolnego z pracy, którego nie chcecie wykorzystywać. Partner niekoniecznie chce spędzać kilka godzin w atelier, tylko czas ten spożytkować bardziej produktywnie aniżeli na czekaniu na koniec zdjęć.  

Być może masz po prostu obawy związane z tak wczesnym podróżowaniem samochodem z oseskiem lub sama czujesz się jeszcze nie pewnie jako uczestnik ruchu drogowego. 

Nie musisz jechać do studia fotograficznego

Dodatkowo nie chcesz niepotrzebnie narażać bobasa na nieprzewidziane niebezpieczeństwa na drodze i zbędne stanie w korkach. Jesteśmy w pełni świadomi powyższych sytuacji dlatego dojazd na sesję noworodkową bierzemy na siebie :)

przed sesją noworodkową w domu
fotografka noworodków na sesji w domu

Zdjęcia backstage od rodziców

Dzięki uprzejmości naszych klientów możemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca podczas zdjęć noworodka w Waszym domu. Nie potrzebujemy dużej powierzchni aby rozłożyć tło wraz z rekwizytami i ustawić oświetlenie planu zdjęciowego.  Wszystko co jest nam niezbędne przywozimy ze sobą. 

noworodkowa sesja zdjęciowa w domu klienta
fotograf noworodkowy robi zdjęcie na sesji w domu
zdjęcie podczas pracy fotografów noworodkowych
praca fotografa na planie zdjęciowym z noworodkiem

Jaki fotograf przyjeżdża na sesje niemowlęce do domu?

My, SercemWidziane Poza tym, że robimy piękne zdjęcia noworodkowe, dbamy o bezpieczeństwo Waszego maluszka podczas sesji zdjęciowej. Jest to naszym priorytetem. 

Kiedy Grzegorz wykonuje różnorodne kadry, Marzena jest bardzo blisko Waszego maleństwa. Wiedząc, że nie jest wskazane, by kobieta po porodzie klękała, kucała, pochylała się, obciążała stawy i kręgosłup. Nie angażujemy jej w przyjmowaniu niewygodnych pozycji przy rekwizycie, w którym jest maluszek. 

Rozumiemy jak się czuje Mama po porodzie

Rozumiemy, że mama po urodzeniu dziecka ma prawo być obolała i zmęczona więc bardzo dbamy o jej komfort i komfort maleństwa. Dlatego podczas sesji jesteśmy we dwoje. Jedno z nas czuwa nad bezpieczeństwem Waszego maluszka, na wypadek gdyby miał na przykład odruch moro. 

W tej sytuacji fotograf, nawet będąc blisko planu zdjęciowego, za aparatem nie jest w stanie tak szybko zareagować jak Marzena, której uwaga maksymalnie skupiona jest na kruszynce. 

Mamy już ponad 10 lat doświadczenia z noworodkami

Mając za sobą szeroką praktykę współpracy z noworodkami, przeczytane całe mnóstwo książek i artykułów na ich temat a także okresu ciąży, połogu, etc podchodzimy do swojej pracy z olbrzymim zaangażowaniem i profesjonalizmem.  Obserwując naszą pracę możecie podłapać stosowane przez nas techniki lulania i uspakajania maleństwa. 

Jeśli uważacie, że Wasze mieszkanie jest za małe, nie stresujcie się, bo zawsze znajdziemy miejsce, zrobimy małe roszady z meblami i będzie ok ;) Zadbamy o to, by sesja noworodkowa w domu była dla Was wydarzeniem, do którego chętnie będziecie powracać wspominając ten przyjemnie spędzony czas z nami <3

Marzena i Grzegorz usypiają bezpiecznie noworodka

Zobacz plan sesji noworodkowej w domu

Na zdjęciu poniżej widać plan zdjęciowy z naszego autorskiego projektu Nasz „Miniaturowy Świat” o tematyce „Wędkarz” u naszego Klienta w mieszkaniu rzecz jasna :) Zgadza się, te wszystkie małe rekwizyty istnieją naprawdę i wszystkie one przyjeżdżają do Was. Wszystkie te, które wybierzecie według zamówionego pakietu. Bez problemu zmieścimy się na powierzchni 3×3 m2.

Jeśli powierzchnia jest mniejsza, robimy małe przemeblowanie na czas sesji. Oczywiście po zdjęciach wszystko wraca na swoje miejsce :)

tak wygląda plan zdjęciowy sesji noworodkowej u klienta w domu
Sesja Noworodkowa w domu

Jakiekolwiek Wasze lokum, czy to dom, czy to mieszkanie, zazwyczaj wybieramy salon na wykonanie sesji. Nic nie musicie przestawiać, nie szykujcie pokoju specjalnie na ta okazję. 

Kiedy przyjedziemy, to my ocenimy pomieszczenie pod kątem małych ewentualnych roszad stołu czy kanapy, by sesja przebiegła sprawnie i bez utrudnień. Często bywa też tak, że nic nie musimy przestawiać, bo po prostu wystarczy nam miejsca.

ustawienie tła i rekwizytów do sesji noworodkowej w mieszkaniu
Sesja Noworodkowa z dojazdem do domu
sesja noworodka w domu

Sesja Noworodkowa w domu Warszawa

Szukasz fotografa, który przyjedzie do Ciebie na sesję do domu? Jesteście wyczerpani po porodzie? Wyjazd na zdjęcia do centrum miasta to nie lada wyzwanie? Obawiasz się o swoją kruszynkę? Powyżej rozwialiśmy Twoje wątpliwości, wskazując rozwiązanie Zamów SercemWidziane<3

Przyjedziemy na sesję noworodkową do Ciebie

Mieszkacie w Warszawie? Czy może w miejscowości oddalonej o ponad 100 km? Nie ma to większego znaczenia, bo jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami i podobają się Wam nasze zdjęcia, to my przyjedziemy do Was zrobić piękne, pamiątkowe, ponadczasowe fotografie.

Sesja noworodkowa w mieszkaniu

Ze swoim sprzętem, mięciutkimi kocykami, własnoręcznie wycierganymi na szydełku czapeczkami, uszytymi przez nas ubrankami, rekwizytami zmieścimy się nawet w mieszkaniu jednopokojowym, w kawalerce. Najprawdopodobniej  zrobimy małe przemeblowanie, o którym wspominamy we wcześniejszej części. Spokojnie, robimy to dość często :) 

My, czyli Marzena i Grzegorz z SercemWidziane działamy w całym województwie mazowieckim. Jeśli jesteście z drugiego końca Polski, zadzwońcie i ustalmy szczegóły :) Przywieziemy do Was te rekwizyty, które najbardziej się Wam podobają w ilości w zależności od zamówionego pakietu. 

backstage sesji noworodkowej w domu
Sesja Noworodkowa w Mieszkaniu

Zdjęcia najczęściej robimy w salonie.

Będąc na miejscu ocenimy, który obszar Waszego mieszkania będzie najtrafniejszy do wykonania zdjęć, ba! pięknych zdjęć :) Po sesji wszystko odkładamy na swoje miejsce, a Wy zostajecie u siebie nie tracąc cennego czasu na podróż związaną z dojazdem tam i z powrotem z maleńkim dzidziusiem. Wasz fotograf z Warszawy
domowe sesje noworodkowe
tło fotograficzne na sesji noworodkowej w domu
Fotograf Noworodkowy do domu

Sesja noworodkowa w domu to bardzo duży komfort.

Kierując się dużą praktyką sesje noworodkowe wykonujemy u Klienta w domu. Przede wszystkim mając na uwadze komfort maluszka i Wasz. Sesja noworodkowa realizowana w pierwszych dniach jego życia. Standardowo 5-12 DOBA, kiedy jego ciałko jest mocno plastyczne. 

Dlatego będąc jeszcze w ciąży zarezerwujcie sesję noworodkową, by mieć pewność, że znajdziemy dla Was termin. Nasz dojazd do Was jest bardzo istotny, o czym wspominaliśmy w pierwszej części artykułu. Maluszek będąc w znanym środowisku, które i tak zaraz po szpitalu jest dla niego nowe, czuje się w nim najlepiej. Jest spokojne, dzięki czemu sesja przebiega bardzo przyjemnie dla maleństwa. 
 

Komfort Mamy też jest dla nas bardzo ważny

 
Mamy również na uwadze dobre samopoczucie Młodej Mamy, która będąc u siebie w domu czuje się po prostu swobodnie. W trakcie trwania sesji śmiało może zająć się rzeczami, na które dotychczas nie miała czasu chociażby wstawienie prania, wyprasowania ubranek maluszka lub odespania „zarwanych nocy”- doświadczyliśmy również takich sytuacji ;).

Jeszcze przed sesją ustalamy, które z naszych aranżacji najbardziej trafiają do Waszych serc, by wiedzieć co przygotować, spakować i przywieźć do Was.  Być może będą powiązane są z Waszym zajęciem zawodowym a może Waszą pasją lub po prostu wybierzecie piękne w swojej prostocie, które również mamy w swoim szerokim portfolio. 
zdjęcia noworodków
Zobacz nasze zdjęcia noworodków

Fotograf który przyjedzie na sesję do domu.

SercemWidziane przyjedzie, przywiezie rekwizyty, sprzęt, ulula Waszą kruszynkę, zrobi piękne zdjęcia, a Wy będziecie mieć bezcenną pamiątkę nie wychodząc z własnego mieszkania :)

Komfortowo ? Takiego rozwiązania szukaliście ? Dzwońcie do nas i umawiajcie się na sesję
Czas jest ważny, nie zwlekajcie. Pracujemy z maluszkami które mają 5-12 dni.

Potrzebujesz więcej szczegółów, masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i wszystko wyjaśnimy.

Co myślicie o takich sesjach noworodkowych z dojazdem do domu ?

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa