zobacz jak wygląda sesja noworodkowa w domu

Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

Chwilowo Wasz salon zamieniamy w małe studio fotograficzne :) Nie musicie nic szykować. Dopiero jak przyjdziemy do Waszego domu, to ocenimy które miejsce będzie najbardziej odpowiednie.

Sesja noworodkowa w domu u klienta.

Jesteśmy jednymi z niewielu fotografów noworodkowych, którzy tak chętnie przyjeżdżają na zdjęcia do Was do domu. Całe nasze portfolio 5-14 dniowych szkrabów powstało właśnie, na sesjach wyjazdowych. To bardzo duży komfort dla świeżo upieczonych rodziców, zmęczonej porodem młodej mamy i dla maluszka, który dopiero poznaje swój pokoik.

przed sesją noworodkową w domu
fotografka noworodków na sesji w domu

Zdjęcia backstage od rodziców

Dzięki uprzejmości naszych klientów możemy pokazać Wam jak wygląda nasza praca podczas zdjęć noworodka w Waszym domu. Nie potrzebujemy dużej powierzchni by rozłożyć tło wraz z rekwizytami + oświetlenie planu zdjęciowego. Jak widać poniżej rodzice przyglądali się i robili pamiątkowe zdjęcia telefonem. Przywozimy wszystko co jest potrzebne.

noworodkowa sesja zdjęciowa w domu klienta
fotograf noworodkowy robi zdjęcie na sesji w domu
zdjęcie podczas pracy fotografów noworodkowych
praca fotografa na planie zdjęciowym z noworodkiem

Jaki fotograf przyjeżdża na sesje niemowlęce do domu?

My :) SercemWidziane:) Poza tym, że robimy piękne zdjęcia noworodkowe, dbamy o bezpieczeństwo Waszego maluszka, Marzena jest zawsze na wyciągnięcie ręki kiedy ja robię zdjęcia. Sami lulamy maluszka, przebieramy, pielęgnujemy, ubieramy i jeśli maluch pije z butelki to Rodzice mogą po prostu odpoczywać tego dnia. 

Jeśli uważacie, że Wasze mieszkanie jest za małe, nie stresujcie się, zawsze znajdziemy miejsce, zrobimy małe roszady z meblami i będzie ok ;) A komfort Wasz jest bezcenny, kiedy po porodzie nie musicie jechać do miasta na sesje do studia tylko studio przyjeżdża do Was :) Zrobi wszystko tak, aby sesja noworodkowa w domu była dla Was bardzo komfortowa.

Zobacz plan sesji noworodkowej w domu

Na zdjęciu poniżej widać plan zdjęciowy Wędkarza u naszego klienta w mieszkaniu. Tak te wszystkie małe rekwizyty istnieją na prawdę i wszystkie przyjeżdżają do Was. Wszystkie te, które wybierzecie według zamówionego pakietu. bez problemu zmieścimy się na powierzchni 3×3 m2.

Jeśli powierzchnia jest mniejsza, robimy małe przemeblowanie na czas sesji. Oczywiście po zdjęciach wszystko wraca na swoje miejsce.

tak wygląda plan zdjęciowy sesji noworodkowej u klienta w domu
Sesja Noworodkowa w domu

Jakiekolwiek Wasze lokum, czy to dom, czy to mieszkanie, zazwyczaj wybieramy salon na wykonanie sesji. Nic nie musicie przestawiać, nie szykujcie pokoju specjalnie na ta okazję. Kiedy przyjedziemy, to my ocenimy pomieszczenie pod kontem małych ewentualnych roszad stołu czy kanapy, by sesja przebiegła sprawnie i bez utrudnień ;) Często bywa też tak, że nic nie musimy przestawiać, bo po prostu wystarczy nam miejsca.

ustawienie tła i rekwizytów do sesji noworodkowej w mieszkaniu
Sesja Noworodkowa z dojazdem do domu
sesja noworodka w domu

Sesja Noworodkowa w domu

Szukasz fotografa który przyjedzie do Ciebie na sesję do domu? Jesteście wyczerpani po porodzie? Wyjazd na zdjęcia do centrum miasta to nie lada wyzwanie? Obawiasz się o swoją kruszynkę ?
Masz już problem rozwiązany :) Zamów SercemWidziane<3

Przyjedziemy na sesję noworodkową do Ciebie

Mieszkacie w Warszawie? Czy może w miejscowości oddalonej o ponad 100 km? Nie ma to większego znaczenia, bo jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami i podobają się Wam nasze zdjęcia, to my przyjedziemy do Was zrobić piękne, pamiątkowe, ponadczasowe zdjęcia.

Sesja noworodkowa w mieszkaniu

Ze swoim sprzętem i rekwizytami zmieścimy się nawet mieszkaniu jednopokojowym w kawalerce. Najwyżej zrobimy małe przemeblowanie aby wykonać zdjęcia. Spokojnie, robimy to dość często :) A zdjęcia noworodków które są na tej stronie internetowej wszystkie były wykonane u naszych klientów.

My czyli Marzena i Grzegorz :) tak mamy na imię :) przyjedziemy do Was na w całym województwie mazowieckim, a jeśli jesteście z drugiego końca Polski, zadzwońcie i ustalmy szczegóły :) i przywieziemy do Was te rekwizyty, które najbardziej się Wam podobają w ilości zgodnej z zamówionym pakietem
backstage sesji noworodkowej w domu
Sesja Noworodkowa w Mieszkaniu

Zdjęcia najczęściej robimy w salonie.

Będąc na miejscu ocenimy który obszar Waszego mieszkania będzie najtrafniejszy do wykonania zdjęć, ba! pięknych zdjęć :) Po sesji wszystko odkładamy na swoje miejsce, a Wy zostajecie u siebie nie tracąc cennego czasu na podróż związaną z dojazdem tam i z powrotem z maleńkim dzidziusiem. Wasz fotograf z Warszawy
domowe sesje noworodkowe
tło fotograficzne na sesji noworodkowej w domu
Fotograf Noworodkowy do domu

Sesja noworodkowa w domu to bardzo duży komfort.

Kierując się dużą praktyką sesje noworodkowe wykonujemy u Klienta w domu. Przede wszystkim mając na uwadze komfort maluszka i Wasz. Sesja noworodkowa realizowana w pierwszych dniach jego życia, czyli 5-14 DOBA, nie narażacie go zupełnie niepotrzebnie na czynniki zewnętrzne związane między innymi z podróżą i całą wyprawą do atelier. Poza tym maluszek będąc u siebie, w swoim środowisku, które i tak zaraz po szpitalu jest dla niego nowe, czuje się w nim najlepiej. Jest spokojne dzięki czemu sesja przebiega bardzo przyjemnie dla maleństwa.
 
Mamy również na uwadze dobre samopoczucie młodej mamy, która będąc u siebie w domu czuje się swobodniej. Podczas sesji śmiało może zająć się rzeczami na które dotychczas nie miała czasu chociażby wstawienie prania, wyprasowania ubranek maluszka lub odespania „zarwanych nocy”- doświadczyliśmy takich sytuacji ;). Jeszcze przed sesją ustalamy, które z naszych aranżacji najbardziej trafiają do Waszych serc i z nimi przyjeżdżamy do Was. Nie musicie niczego przestawiać.
zdjęcia noworodków
Zobacz nasze zdjęcia noworodków

Fotograf który przyjedzie na sesję do domu.

SercemWidziane przyjedzie, przywiezie rekwizyty, sprzęt, ulula Waszą kruszynkę, zrobi piękne zdjęcia, a Wy będziecie mieć bezcenną pamiątkę nie wychodząc z własnego mieszkania :)

Komfortowo ? Takiego rozwiązania szukaliście ? Dzwońcie do nas i umawiajcie się na sesję
Czas jest ważny, nie zwlekajcie. Pracujemy z maluszkami które mają 5-14 dni.

Potrzebujesz więcej szczegółów, masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i wszystko wyjaśnimy ;) 

Co myślicie o takich sesjach noworodkowych z dojazdem do domu ?