sesja na trzy latka

Sesja urodzinowa CakeSmash w stylizacji Kobieta Kot

Kobieta Kot na sesji urodzinowej. Wow. To epicka stylizacja. A przygotowania do nie trwały ponad dwa tygodnie. 

Sesja na trzy latka dla Liliany

Uwielbiamy zatrzymywać dla Was beztroskie dzieciństwo Waszych pociech. Ich śmieszne minki, radość, zaskoczenie. Kochamy pracę z dziećmi, dzięki czemu możemy podarować Wam te piękne kadry.

Sesja urodzinowa CakeSmash

Cenimy długoterminowe relacje, które są dla nas OLBRZYMIM wyzwaniem, by za każdym razem móc Was zadziwić a Wasze dzieci zainteresować planem zdjęciowym. Pokierować sesją tak, by na twarzy Waszego dziecka pojawił się uśmiech, ba! szczery, prawdziwy uśmiech a nie wymuszony typu „pokaż ząbki” ;P Nie ukrywamy, że tworząc takie projekty, przebywając w Waszym towarzystwie i Waszych brzdąców fantastycznie się przy tym bawimy. Musimy być w tym szczerzy, gdyż przy dzieciach nie ukryje się niczego. Muszą czuć się z nami swobodnie, pewnie, zaakceptować nas, byśmy mieli szansę zarejestrowania ich prawdziwego ja.

Ta sesja na roczek jest wyjątkowa

Tym razem nasz nowy projekt dotyczy pokazania sesji urodzinowej dla trzyletniej dziewczynki. Plan zdjęciowy jak zawsze przygotowaliśmy naszymi rękami, strój zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dosłownie na miarę dla głównej bohaterki. Wszystko to, by całość była wyjątkowa i niepowtarzalna. Sylwia mamy nadzieję, że tego właśnie spodziewałaś się po nas <3 Dziękujemy za Twoje OGROMNE zaufanie do naszych pomysłów, za Twoją otwartość, za wiarę w nas <3

Przed Wami w roli „Kobiety Kot” piękna, zgrabna Lilianka <3

Liczymy na Waszą aktywność, wiecie co robić <3

Zobacz co powinniście wiedzieć przed sesją na roczek w artykule pod tytułem: Jak przygotować się do sesji urodzinowej. Ten post przygotuje Was do tej sesji.