Mała dziewczynka ogrodniczka na sesji noworodkowej

Noworodkowe zdjęcia Wiki z Sochaczewa

Tym razem wszystkie, kwiaty, rośliny i sadzonki, spakowane w pojemniki wyruszyły na sesję do Sochaczewa pod Warszawą. Stylizacja już miła swoją premierę i kilka malutkich dziewczynek ma swoje zdjęcia w aranżacji Ogrodniczki.

Ciekawi nas czy nasi fani zwrócili uwagę na czerwoną kosiarkę, której we wcześniejszych zdjęciach nie było. To nasz nowy nabytek. Zdarza się dość często, że do planu zdjęciowego który już istnieje, dokupimy coś lub stworzymy dodatkowo.

Ta kosiarka to lampka ogrodowa typu solar. Tak bardzo nam się spodobała, no i ta skala wiecie…, mamy na jej punkcie hopla :) Sesja noworodkowa Sochaczew

Wiki Ogrodniczka w sesji noworodkowej

Ta stylizacja ma długą historię od powstania do efektu końcowego. Dlatego, że jest modyfikacją innej stylizacji noworodkowej.  Zdjęcie noworodków  z tego planu powstało na podłożu stylizacji Pieczarkarnia i Hurtownia Warzyw :) poszukajcie na blogu tych zdjęć :) i znajdźcie podobieństwa :)

Jeśli podoba Się Wam ta fotografia to z pewnością zainteresuje Was galeria zdjęć noworodków z serii Nasz Miniaturowy Świat

sesja noworodkowa ogrodniczki
sesja noworodkowa Sochaczew

Jeśli za późno na sesję noworodkową dla Ciebie i Twojego maluszka zapraszamy na sesje rodzinne