ślubne zdjęcie w zakopanem

Plener Ślubny na Kasprowym Wierchu

Fotografia Ślubna w Górach

Złapać ładną pogodę na plenerową sesję ślubną w Górach jest tak samo trudno jak słoneczny urlop nad polskim morzem. Można mniej więcej dzień przed wyjazdem podjąć decyzję czy pogoda się uda, bo wcześniej to wróżenie z fusów po kawie :) Wyjazd jest przynajmniej trzy dniowy. Sporo czasu tracimy na dojazd i powrót, więc pozostałe wykorzystanie czasu jest bardzo intensywne. 

Jak trafić z pogodą na plener ślubny w górach?

No właśnie to nie jest takie proste, ponieważ przy wyjazdach trzy dniowych dodatkowo trzeba zarezerwować noclegi. Oczywiście większe prawdopodobieństwo udanych warunków jest latem w sezonie wakacyjnym. Ale to wiąże się z dużą ilością turystów. Pochmurny dzień to nie znaczy, że pogody nie ma na zdjęcia. Jest i to bardzo dobra. My uwielbiamy lekko zachmurzone niebo, ponieważ światło jest ładniej rozproszone. Zmorą złej pogody na zdjęcia jest deszcz. Owszem można zrobić cudowne zdjęcia Ślubne w deszczu, ale to sesja na max godzinkę jeśli jest ciepło. Chodzenie w deszczu po górach cały dzień, jest niebezpieczne, nieprzyjemne i nie ma sensu.

Na plenerze ślubnym w górach, mocne słońce nie oznacza dobrej pogody. 

Pełne słońce, to kontrastowe i trudne światło. Dobry fotograf ślubny będzie umiał je wykorzystać do pięknych zdjęć. Ale jeśli będzie to sierpień lub lipiec, całodniowa sesja może być wyzwaniem dla młodych. Będą oni w strojach nie do końca przeznaczonych na szlaki i dostosowanych do temperatury. Czego się nie zrobi dla pięknych fotografii. Warto się poświęcić :)

Górski Plener Ślubny 

Z Kasią i Konradem pogoda była cudowna. Nawet na Kasprowym Wierchu nie było kaprysów pogody, i zdjęcia ślubne są bardzo ładne, zapraszamy do obejrzenia ;)

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa