zdjęcia ślubne w Wenecji

Sesja Ślubna w Wenecji z Kasią i Marcinem

Plener Ślubny we Włoskim stylu. 

Ostatni popołudniowy wtorek i całą środę, pracowaliśmy dla Kasi i Marcina. Spotkaliśmy się w Wenecji, która była częścią ich podróży poślubnej. Przepiękne miejsce dla zakochanych. Mimo natłoku turystów są miejsca, uliczki i kanały, gdzie jest cicho i romantycznie.

Wystarczy tylko skręcić jakąkolwiek odnogę głównej arterii i momentalnie jesteśmy gdzie indziej. Znaczy dalej na plenerze ślubnym w Wenecji, ale w miejscu gdzie jest mniej ludzi.

Rejs wenecką gondolą po kanałach Wenecji

To drogi wydatek, rzędu kilkuset złotych, za niespełna 30 minut przyjemności. My tą przyjemność wykorzystaliśmy dodatkowo robiąc zdjęcia ślubne. Co sprawiliśmy, że owe trzydzieści minutek zatrzymaliśmy w kadrach na zawsze.  
 
Poza tym nocny spacer, kiedy Wenecja trochę pustoszeje, jest jeszcze bardziej urokliwa. Wcale tam tak nie śmierdzi jak często słyszałem, żadne inne miejsce na ziemi, nie odzwierciedli tego co tam można zobaczyć. Wszystkie te przeżycia i emocje wraz z miłością mojej młodej pary usiłowałem zatrzymać na zawsze na naszych zdjęciach ślubnych. 
 

Ile trwał Plener Ślubny w Wenecji ?

Ten wyjazd to 3-dniowa wyprawa. Z czego czas poświęcony na zdjęcia to wieczór i noc pierwszego dnia po przylocie do Włoch, oraz  cały dzień wraz z kolejnym wieczorem, następnego drugiego dnia. Uwierzcie nam na słowo, że to dużo i dość meczące przedsięwzięcie. Ale to jest nic w porównaniu jaką pamiątkę zafundowali sobie Młodzi. Trzeci dzień do zazwyczaj powrót w wyjazdowych sesjach ślubnych. W zależności od tego o której jest samolot powrotny, można jeszcze coś dopstrykać o świcie ;)