ujęcia w trawie z wysokości

Deszczowy plener ślubny z mężem i saksofonem

Zdjęcia ślubne w deszczu, w lesie i w koparce

Przedstawiamy Wam Magdę i Piotra. Ich plener był mocno, delikatnie mówiąc, skomplikowany :) Ta zakochana para pochodzi z naszych rodzinnych stron. Czyli z Dolnego Śląska. Nie mylić z Górnym Śląskiem ;P Zrealizowaliśmy dla nich sobotni reportaż ślubny w Wałbrzychu. 

Z racji tej, iż to odległość ponad 450 km do Warszawy, na plener ślubny umówiliśmy się w poniedziałek na wschód słońca. I tu zaczynają się lekkie komplikacje. Dlaczego nie robiliśmy zdjęć w niedzielę. Ponieważ młodzi mieli poprawiny, które miały trwać max do 22. Jak się okazało trochę się przeciągnęły w czasie i zakończyły się po 1 w nocy, a my umówiliśmy się na 4 rano. Tak wcześnie ponieważ mieliśmy do pokonania dystans przez las pod górę, by zdążyć na wschód słońca.

Młodzi mega zmęczeni, zaspali :) Spóźnili się lekko ponad godzinę. Wyprawa na miejscówkę nie była łatwa :) W dodatku zamiast wschodu słońca zaczęło kropić… początkowo delikatnie :D

Podczas sesji w pewnym momencie rozpętała się ulewa… szybka decyzja :) zdjęcia ślubne w deszczu Ponieważ powrót z góry przez las w deszczu nie wchodził w rachubę, bo ścieżki zamieniły się w potoki. Magda i Piotr wczuli się w rolę. Marzena trzymała parasol nad sprzętem a młodzi w ulewie pozowali do zdjęć. Wyszły super foty. Młodzi tak przemokli, że dalszą część zdjęć przenieśliśmy na późne popołudnie. 

Jadąc na druga część sesji, zupełnie przypadkiem z auta zauważyliśmy piękną trawę przy trasie asfaltowej. To zdjęcie widoczne na samej górze posta, wykonaliśmy z drzewa zaraz obok ulicy :) Piękne zdjęcie prawda?

Zdjęcia ślubne w koparce

W czasie kiedy młodzi suszyli się w domu i odsypiali zarwaną noc, my szukaliśmy miejscówki, w której moglibyśmy pokazać w zdjęciach ich wspólny zawód, pasję i wykształcenie. Magda i Piotr oboje są inżynierami. Do tematu podeszliśmy bardzo technicznie. Znaleźliśmy firmę w której mogliśmy skorzystać ze sprzętu ciężkiego, na tle miasta ich dzieciństwa. Jakie to foty, zrolujcie post na dół.

Chcecie takie zwariowane zdjęcia ślubne? Z nami, z SercemWidziane możecie liczyć na pomysłową sesję i dużą dawkę pozytywnej energii:) Zamów termin swojego ślubu już dziś !

pani młoda w kadrze
portret pana młodego

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa