Plenery Komunijne Warszawa

Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia komunijne które wykonaliśmy w różnych miejscach podczas trwania tego uroczystego dnia. Są takie kadry w których plener komunijny był wykonany zaraz po zakończeniu ceremonii jeszcze pod Kościołem. Są takie ujęcia na które przyjechaliśmy specjalnie na takie fotografie do restauracji w której odbywał się obiad rodzinny. 

Plener z Komunii Świętej 

Te zdjęcia można również wykonać w domu jeszcze przed wyjściem wszystkich do kościoła w trakcie przygotowań. Czwarta możliwość to umówienie się na sesję w dniu innym niż dzień Pierwszej Komunii Świętej. Którą z tych opcji wybrać opisujemy niżej pod zdjęciami

dziewczynka na plenerze komunijnym
plener chłopca z komunii
plener komunia sesja
plener komunia plenerowe
plener z komunii świętej dla dziewczynki
pozowanie chłopca na plenerze z komunii
komunia święta plener
sesja plenerowa chłopca po komunii
zdjęcie plenerowe z komunii
plenerowe zdjęcie komunijne
pozowane zdjęcie na plenerze
plener chłopca w restauracji
  • Zdjęcia portretowe i sesja w domu

W pakiecie zamówionego reportażu z Komunii Świętej który zaczyna się na przygotowaniach w domu, zawsze jest czas na zdjęcia pozowane w mieszkaniu lub plener w ogródku przed domem. Stosujemy ta praktykę wtedy kiedy nie jedziemy na obiad rodzinny tylko kończymy prace pod kościołem.
 
  • Plener Komunijny pod Kościołem

Jest to opcja dla tych którzy zamówili reportaż tylko z kościoła. Oczywiście najpierw rejestrujemy ustawianie dzieci w kolumnach przed wejściem do świątyni, rozmowy z rodzicami i bliskimi którzy przybyli. Natomiast Ładne Zdjęcia Komunijne zazwyczaj robimy po wyjściu wszystkich dzieci z kościoła. Przechodzimy wtedy w miejsce które upatrzyliśmy i tam rozpoczynamy krótki plener zdjęciowy z Państwa Córką lub Synem.
 
  • Sesja Plenerowa z Komunii na Rodzinnym Obiedzie

Jeśli jedziemy z Państwem do restauracji by zrobić zdjęcia ze składania życzeń i wręczania prezentów. To miejsca plenerowego pod sesję szukamy na terenie restauracji lub w bliskiej odległości od niej. Tutaj najlepiej sprawdzają się zielone ogrody, parki itp. Natomiast gdy miejsce jest w centrum miasta to szukamy dogodnego najlepszego miejsca wewnątrz restauracji.

  • Plenerowe Zdjęcia Komunijne w innym dniu

Jest też Biały Tydzień w którym dzieci chodzą do kościoła w strojach takich jak w dniu przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej.  Więc jeśli Niedziela jest mocno zabiegana, albo SercemWidziane nie będzie mieć już wolnych terminów, zawsze taki plener komunijny Warszawa możemy dla Was wykonać w tygodniu.

plener z komunii w domu
zdjecie dziewczynki z komunii w domu
plener zdjęciowy na komunii świętej
plener dla dziewczynki po komunii
zdjęcia dla chłopca z komunii
sesja plener komunia
pozowanie chłopca do zdjęcia plenerowego
zdjęcie książeczki do komunii
sesja zdjęciowa przed komunią
zdjęcia plenerowe Komunia
fotograf komunia plener
chłopczyk plener
portret dziewczynki na plenerze z komunii Świętej
komunia plener zdjecia
portret dziewczynki komunia
Pierwsza Komunia Święta Plener
Komunia Plener Sesja
gdzie na plener komunijny
plener komunia restauracja
dziewczynka z kwiatami na plenerze
pamiątka z pleneru komunijnego

Plener Komunia Warszawa to hasło wpisaliście szukając odpowiedniego fotografa. Widzieliście zdjęcia poniżej, tak wygląda nasza praca i  zadecydujcie czy chcecie byś  to właśnie my wykonali dla Was takie ujęcia.