Przeczytajcie przed sesją noworodkową

Zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję o wykonaniu sesji noworodkowej dla swojego synka lub córeczki, przeczytajcie wszystkie informacje jakie się z nią wiążą.

Poniżej znajdziecie zbiór wszystkich ważnych artykułów które dotyczą zdjęć noworodkowych. Są tam porady, wskazówki i nasze zalecenia. Wszystko zostało napisane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie maluszka oraz jego rodziców.

Zapraszamy serdecznie do lektury. Zawarte tu informacje pomogą Wam w podjęciu decyzji i w przygotowaniu się do sesji zdjęciowej. <3

 

przeczytaj ważne informacje przed sesją noworodkową

5-14 dzień po porodzie to najlepszy czas na zdjęcia noworodkowe

Dlatego tak ważne jest zaplanowanie jej będąc jeszcze w ciąży. Jest to bardzo istotne, gdyż sesje noworodkowe fotografujemy w dniach 5-14 jego życia, co wiąże się także z rezerwacją terminu. Maluszek w tym okresie większość czasu przesypia, jest  mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne a jego sen jest na tyle mocny, że sprzyja bezpiecznemu i sprawnemu układaniu go na planach zdjęciowych,  znajdujących się w naszym portfolio.

Przyjeżdżamy na sesje noworodkowe do Waszego domu

Ponieważ wiemy, że rodzice są w nowych wyjątkowych warunkach, mama po porodzie może być zmęczoną, obolała i dopiero dochodzi do siebie, tata może być mocno niewyspany, wiec to my przyjeżdżamy do Was z naszym mobilnym studio dla Waszego komfortu. Wszystkie rekwizyty, tła, kocyki, czapki i opaski na głowę, etc. są naszą własnością i przywozimy je ze sobą po uprzednim omówieniu tematu przygotowanej stylizacji

podwójne zdjęcie na których widać fotografów noworodkowych

Nie czekajcie za długo z rezerwacją sesji

Jeśli jesteście zainteresowani fotografią noworodkową dla Waszej dzidzi, skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Najlepiej gdyby mama była jeszcze w ciąży, ponieważ po urodzeniu dziecka, wykonanie zdjęć noworodkowych będzie dla Was ostatnią rzeczą o jakiej pomyślicie :) Dokonując rezerwacji odpowiednio wcześniej, to my będziemy pilnować terminu i organizacja sesji będzie spoczywała już na naszych barkach :)

Na wszystkie pytania przed sesją noworodkową związane z wykonaniem sesji zdjęciowej w Waszym mieszkaniu czy domu, bardzo chętnie odpowiemy. Preferujemy kontakt telefoniczny, ponieważ dokładniej i bardziej szczegółowo możemy opisać i opowiedzieć jak wygląda taka sesja.  

Koniecznie przeczytajcie artykuły z poradnika:

Kiedy zrobić sesję noworodkową?
Czym różni się fotografia niemowlęca od noworodkowej ?
Bezpieczeństwo noworodka na sesji
Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa?
Jak przygotować się do sesji noworodkowej?
Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?
Częste pytania do fotografa noworodkowego
Jak wybrać fotografa noworodkowego i czego oczekiwać?