Przeczytajcie przed sesją noworodkową

Zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję o wykonaniu sesji noworodkowej dla swojego synka lub córeczki, przeczytajcie wszystkie informacje jakie się z nią wiążą.

Poniżej znajdziecie zbiór wszystkich ważnych artykułów które dotyczą zdjęć noworodkowych. Są tam porady, wskazówki i nasze zalecenia. Wszystko zostało napisane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie maluszka oraz jego rodziców.

Zapraszamy serdecznie do lektury. Zawarte tu informacje pomogą Wam w podjęciu decyzji i w przygotowaniu się do sesji zdjęciowej. <3

 

przeczytaj ważne informacje przed sesją noworodkową

5-14 dzień po porodzie to najlepszy czas na zdjęcia noworodkowe

Dlatego tak ważne jest zaplanowanie jej będąc jeszcze w ciąży. Jest to bardzo istotne, gdyż sesje noworodkowe fotografujemy w dniach 5-14 jego życia, co wiąże się także z rezerwacją terminu. Maluszek w tym okresie większość czasu przesypia, jest  mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne a jego sen jest na tyle mocny, że sprzyja bezpiecznemu i sprawnemu układaniu go na planach zdjęciowych,  znajdujących się w naszym portfolio.

Przyjeżdżamy na sesje noworodkowe do Waszego domu

Ponieważ wiemy, że rodzice są w nowych wyjątkowych warunkach, mama po porodzie może być zmęczona, obolała i dopiero dochodzi do siebie, tata może być mocno niewyspany, więc to my przyjeżdżamy do Was z naszym mobilnym studio dla Waszego komfortu. Wszystkie rekwizyty, tła, kocyki, czapki i opaski na głowę, etc. są naszą własnością i przywozimy je ze sobą po uprzednim omówieniu tematu przygotowanej stylizacji.

podwójne zdjęcie na których widać fotografów noworodkowych

Nie czekajcie za długo z rezerwacją sesji

Jeśli jesteście zainteresowani fotografią noworodkową dla Waszej dzidzi, skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Najlepiej gdyby mama była jeszcze w ciąży, ponieważ po urodzeniu dziecka, wykonanie zdjęć noworodkowych będzie dla Was ostatnią rzeczą o jakiej pomyślicie :) Dokonując rezerwacji odpowiednio wcześniej, to my będziemy pilnować terminu i organizacja sesji będzie spoczywała już na naszych barkach :)

Na wszystkie pytania przed sesją noworodkową związane z wykonaniem sesji zdjęciowej w Waszym mieszkaniu czy domu, bardzo chętnie odpowiemy. Preferujemy kontakt telefoniczny, ponieważ dokładniej i bardziej szczegółowo możemy opisać i opowiedzieć jak wygląda taka sesja.  

Koniecznie przeczytajcie artykuły z poradnika:

usypianie noworodka na sesji fotograficznej
Kiedy zrobić sesję noworodkową?
noworodek na sesji na kocyku futrzanym
Czym różni się fotografia niemowlęca od noworodkowej ?
sesja noworodkowa Bezpieczna
Bezpieczeństwo noworodka na sesji
rodzeństwo jak do niego przygotować
Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa?
co przygotować do sesji noworodkowej
Jak przygotować się do sesji noworodkowej?
jak wygląda sesja dziecięca w domu
Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?
znaki zapytania grafika
Częste pytania do fotografa noworodkowego
przed wybraniem fotografa noworodkowego
Jak wybrać fotografa noworodkowego i czego oczekiwać?