Przeczytajcie przed sesją noworodkową

Zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję o wykonaniu sesji noworodkowej dla swojego synka lub córeczki, przeczytajcie wszystkie informacje jakie się z nią wiążą.

Poniżej znajdziecie zbiór wszystkich ważnych artykułów które dotyczą zdjęć noworodkowych. Są tam porady, wskazówki i nasze zalecenia. Wszystko zostało napisane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie maluszka oraz jego rodziców.

Zapraszamy serdecznie do lektury. Zawarte tu informacje pomogą Wam w podjęciu decyzji i w pozytywnym nastawieniu się do sesji zdjęciowej. <3 Przeczytajcie wszystko przed sesją noworodkową ;)

przeczytaj ważne informacje przed sesją noworodkową

5-14 dzień po porodzie to najlepszy czas na zdjęcia noworodkowe

Dlatego tak ważne jest zaplanowanie jej będąc jeszcze w ciąży. Jest to bardzo istotne, gdyż sesje noworodkowe fotografujemy w dniach 5-14 jego życia, co wiąże się także z rezerwacją terminu. Maluszek w tym okresie większość czasu przesypia, jest  mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne a jego sen jest na tyle mocny, że sprzyja bezpiecznemu i sprawnemu układaniu go na planach zdjęciowych,  znajdujących się w naszym portfolio.

Przyjeżdżamy na sesje noworodkowe do Waszego domu

Ponieważ wiemy, że rodzice są w nowych wyjątkowych warunkach, mama po porodzie może być zmęczona, obolała i dopiero dochodzi do siebie, tata może być mocno niewyspany, więc to my przyjeżdżamy do Was z naszym mobilnym studio dla Waszego komfortu. Wszystkie rekwizyty, tła, kocyki, czapki i opaski na głowę, etc. są naszą własnością i przywozimy je ze sobą po uprzednim omówieniu tematu przygotowanej stylizacji.

podwójne zdjęcie na których widać fotografów noworodkowych

Nie czekajcie za długo z rezerwacją sesji

Jeśli jesteście zainteresowani fotografią noworodkową dla Waszej dzidzi, skontaktujcie się z nami jak najszybciej. Najlepiej gdyby mama była jeszcze w ciąży, ponieważ po urodzeniu dziecka, wykonanie zdjęć noworodkowych będzie dla Was ostatnią rzeczą o jakiej pomyślicie :) Dokonując rezerwacji odpowiednio wcześniej, to my będziemy pilnować terminu i organizacja sesji będzie spoczywała już na naszych barkach :)

Na wszystkie pytania przed sesją noworodkową związane z wykonaniem sesji zdjęciowej w Waszym mieszkaniu czy domu, bardzo chętnie odpowiemy. Preferujemy kontakt telefoniczny, ponieważ dokładniej i bardziej szczegółowo możemy opisać i opowiedzieć jak wygląda taka sesja.  

Koniecznie przeczytajcie artykuły z poradnika:

Kiedy zrobić sesję noworodkową?
Kiedy zrobić sesję noworodkową?
Czym różni się fotografia niemowlęca od noworodkowej ?
Czym różni się fotografia niemowlęca od noworodkowej ?
Q&A
Częste pytania do fotografa noworodkowego
Bezpieczeństwo noworodka na sesji zdjęciowej
Bezpieczeństwo noworodka na sesji
na pojawienie się rodzeństwa?
Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa?
przed wybraniem fotografa noworodkowego
Jak wybrać fotografa noworodkowego i czego oczekiwać?
co przygotować do sesji noworodkowej
Jak przygotować się do sesji noworodkowej?
zobacz jak wygląda sesja noworodkowa w domu
Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?
Gotowe pytania przed sesją noworodkową
O co spytać przyszłego fotografa dla swojego noworodka