Sesja noworodkowa Bliźniaczek dziewczynek

Sesja Noworodkowa Bliźniąt – Zdjęcia Bliźniaków

Narodziny dwójki dzieci za jednym zamachem to niewiarygodne wydarzenie, wielkie szczęście i obowiązki zwiększone w jednej chwili niemal dwukrotnie :)

Bliźnięta na sesji noworodkowej

Nie pierwszy raz przed naszym obiektywem na jednej sesji występują dwie gwiazdy jednocześnie, ale co dziwne nigdy nie robiliśmy jeszcze takich zdjęć dla dwóch chłopców. Poniżej przedstawiamy Wam klika zdjęć noworodkowych siostrzyczek. Te pierwsze to Natalia i Klaudia które wystąpiły w stylizacji zakupoholiczki. 

Siostry Bliźnięta na jednym zdjęciu

Oczywiście zakupy uwielbia robić Mama córeczek, ale kiedy dziewczynki podłapią pasję do zakupów od swojej Mamy to z całego serca wspieramy Ojca tej damskiej gromadki :) 
Na każdej sesji kiedy są bliźniaki, przygotowane mamy dla nich stylizacje dla obu dziewczynek razem oraz dla każdej z osobna. 

W tym poście przedstawiamy takie stylizacje, ale można wybrać inną sesję noworodkową z naszego portfolio którą zmodyfikujemy pod dwójkę dzieci.
Sesja bliźniaczki
siostry bliźniaczki na sesji noworodkowej
zdjęcia dla bliźniąt noworodków

Na każda stylizacja jest dla Bliźniąt

Większość planów zdjęciowym jesteśmy w stanie przygotować pod bliźniaczą sesję noworodkową. Natomiast kilka wersji miniaturowego świata jest tylko dla jednego dziecka, ale o tym powiemy telefonicznie jak zdecydujecie się na takie zdjęcia w SercemWidziane

Czasami w jednym małym rekwizycie nie zmieszczą się dwie małe kruszynki. Nie zawsze też mamy w swoim dużym zbiorze rekwizytów, dwa takie same kosze.

Sesja noworodkowa Bliźniąt z Rodzicami

Rodzice Bliźniąt na Sesji Noworodkowej

Przy organizowaniu sesji noworodkowej w domu dla swoich dzieci pomyślcie też o sobie. Także możecie wystąpić przed obiektywem. Późnej takie zdjęcie zawiśnie na ścianie sypialni lub będzie wspomnieniem w albumie kiedy dzieci pójdą na swoje :)

Sesja noworodkowa Bliźniąt Warszawa

Na sesje przyjeżdżamy do Was, byście nie musieli fatygować się z dwójka dzieci. Przecież to cała wyprawa by była. Zarezerwujcie sesje u nas, my wszystko przywieziemy i wykonamy piękne sesje noworodkowe dla Waszych dzieci. 

Dwie siostry bliźniaczki

Nie zawsze śpią jednocześnie podczas sesji zdjęciowej. Często się zdarza, że raz jedna przyśnie mocniej, a raz druga. Ułożenie ich koło siebie wymaga dużo cierpliwości, którą oczywiście mamy :)

Na zdjęciu powyżej, kiedy wydawało się już, że obie słodko śpią, jedna otworzyła oczy i zaczęła podgądac co robiliśmy ;)

sesja noworodkowa dwóch dziewczynek
zdjęcie bliźniaczek na sesji noworodkowej
słodkie bliźniaczki w obięciach
sesja dziecięca bliźniaczek na krzesełku

Zdjęcia Bliźniąt Warszawa

Jak widać sesję możemy wykonać nie tylko w pierwszych dniach po narodzinach dzieci. Sesje noworodkowe najlepiej do 12-14 dnia po urodzeniu, ale jak będą większe także zachęcamy do fotografowania Bliźniąt.

Po sesji następna okazja to Chrzciny Bliźniąt. Możecie zobaczyć jak wygląda taki podwójny Chrzest tutaj macie link do dwóch chłopczyków: https://www.sercemwidziane.com/post/chrzest-swiety-janka-i-franka/

Więcej sesji noworodkowych możecie obejrzeć klikając poniżej zdjęcie do portfolio.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

kobieta rodzi dziecko w szpitalu
co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa