zmęczeni rodzice po porodzie

Bezpłatny dojazd na sesję noworodkową w Warszawie

Zastanawiasz się nad wykonaniem sesji noworodkowej dla swojego maluszka, ale być może masz obawy jak będziesz czuła się po porodzie.  Być może nie będziesz miała siły, by jechać i spędzić kilka godzin w atelier.

Zmęczeni Rodzice po porodzie

Rozumiemy to doskonale. Wiemy jak emocjonalne i przeciągające się w czasie były ostatnie godziny przed porodem oraz same narodziny Waszego dziecka. Teraz jesteście już w domu i nie w głowie Wam jeżdżenie teraz po Warszawie do studia fotograficznego.

Zakładamy, że jeszcze nie odpoczęliście, więc receptą będzie wykonanie sesji noworodkowej u Was w domu. Nie każdy fotograf ma taką opcję w swojej ofercie, bo wiąże się ona ze spakowaniem auta w rekwizyty, mięciutkie kocyki, sprzęt do fotografowania i czas poświęcony na podróż tam i z powrotem A uwierzcie nie każdemu fotografowi chce się tak angażować :)

SercemWidziane z wielką chęcią przyjedzie do Ciebie do domu

W trosce o komfort młodej mamy i znane środowisko maluszka Marzena i Grzegorz z SercemWidziane.com przyjadą do Ciebie ze swoim mobilnym atelier. Mieszkając na terenie Warszawy nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty związane z dojazdem do Ciebie, bowiem ten duet fotografów gwarantuje bezpłatny dojazd na sesję noworodkową w Warszawie. 

Sesja noworodkowa w domu ma sporo plusów dla świeżo upieczonych rodziców.

Korzyści z sesji noworodkowej w Waszym mieszkaniu

1. Nie musicie fatygować się, by być na umówioną godzinę w atelier. To wiąże się ze spakowaniem, jak przy każdym wyjściu z dzieckiem i pamiętaniem czy na pewno wszystko macie ze sobą.

Obawa czy na pewno zdążycie na umówioną godzinę, by wykonać zdjęcia w założonym przedziale czasowym. Na pewno nie będziecie jedyną rodziną umówioną na sesję zdjęciową w studiu w tym dniu.

2. Nie przeznaczacie czasu na dojazd i to w dwie strony, co często kończy się staniem w korkach a maluszki tego nie lubią. Poza tym bezprodukcyjny czas w podróży można przeznaczyć chociażby na odpoczynek w domu. 

Czasami mamy nie są mobilne więc nie muszą angażować w dojazd do studia swoich partnerów, którzy być może musieliby wziąć dzień wolny w pracy. Być może nie chcesz w pierwszych dniach życia maluszka narażać go na nieznane niebezpieczeństwa prowadząc auto.

3. Podczas sesji noworodkowej jesteśmy zawsze we dwoje. Na czas realizacji zdjęć mama brzdąca nie musi kucać przy maluszku będącym w koszu na tle fotograficznym. Pozycja niezbyt wygodna a i być może mama jest po prostu zmęczona i ma ochotę chwilkę odpocząć, zebrać siły. 

Po porodzie młoda mama musi z większą uwagą zadbać o swoje stawy i kręgosłup, które są przeciążone i narażone na ból. Wiedząc o tym kiedy jedno z nas wykonuje zdjęcia drugie jest na wyciągnięcie ręki przy Waszym maluszku. Gdyby zdarzyło się, że przebudzi się będąc w koszu fotograf będący za aparatem nie ma szans na ekspresową reakcję, bo dzieje się to bardzo szybko. Dlatego drugie z nas czuwa nad bezpieczeństwem. Waszego bobaska, dzięki czemu sesja przebiega bardzo bezpiecznie i komfortowo.

4. W ułożenie maluszka w rekwizycie nie angażujemy mamy dziecka, bo przecież nie potrafi go poprawnie ułożyć a kucanie po porodzie nie jest wygodną pozycją dla świeżo upieczonej mamy. Będąc na sesji noworodkowej we dwoje unikamy tych niepotrzebnych dyskomfortów. 

5. Przyjeżdżając na sesję noworodkową z bezpłatnym dojazdem na terenie Warszawy nie pracujemy na czas. Wstępnie możemy założyć szczebelki czasowe ile potrwa sesja, ale tak naprawdę ciężko przewidzieć jak będzie wyglądało to w praktyce. 

Wychodzimy z założenia, że każde dziecko różni się od siebie i być może Wasze będzie potrzebowało więcej czasu na ululanie, więc automatycznie czas naszej pracy wydłuży się. Wiedząc o tym będziemy go mieli dla Was. W drzwiach nie pojawi się kolejna rodzina na zdjęcia lub zdjęcia nie będą wykonywane w pośpiechu bo czeka kolejny Klient.

Zrelaksuj się kiedy przyjedziemy do Ciebie na sesję

Chwila odpoczynku należy Ci się bardzo mocno :)

6. Podczas pracy z maleństwem z całą pewnością będziesz miała czas tylko dla siebie <3 

Mówimy to z pełną odpowiedzialnością. Podczas zdjęć noworodkowych czule opiekujemy się Waszym maluszkiem, mając za sobą szeroką praktykę. Możecie podpatrywać jak przebiega pielęgnacja maleństwa w naszym wykonaniu, ubieranie go czy lulanie. 

Możecie również przeznaczyć czas na rzeczy, na które dotychczas nie mieliście czasu. Z reguły rodzice zajmują się pracą zdalną, prasowaniem, wstawiają pranie lub je rozwieszają, ściągają pokarm lub po prostu odpoczywają, bo w tym momencie mogą sobie na to pozwolić. To wszystko jest wartością dodaną dla Was :)

Bezpłatny dojazd na sesję noworodkową 

Jesteśmy przekonani, że taki układ Wam się spodobał. Teraz tylko zobaczcie nasze portfolio zdjęć noworodkowych, wybierzcie te które się Wam spodobały najbardziej i szybciutko rezerwujcie termin bo dzidzia do sesji musi być malutka, max 14 dni.

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia noworodkowe Warszawa

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa