Sesje noworodkowe Wołomin

Sesja Noworodkowa Wołomin z Antosiem ❤️ i pyszna beza :)

Termin na sesję noworodkową dla Antosia mieliśmy już zarezerwowany na 5 miesięcy przed jego narodzinami. Być może dla wielu z Was wydaje się to niewiarygodne, jednakże dla nas jest to normalna sytuacja. 

Na sesje noworodkowe przywozimy wszystkie wybrane rekwizyty do Waszego mieszkania.

Zdjęcia noworodkowe wykonujemy u Klienta w domu, przyjeżdżając ze wszystkimi rekwizytami, tłami, ubrankami etc. Kierując się szeroką praktyką noworodki będąc w swoim środowisku domowym czują się komfortowo jak również świeżo upieczona mama, a to jest dla nas priorytetem <3 Kiedy pracujemy z maleństwem na planie zdjęciowym rodzice mają czas na zajęcie się rzeczami na które dotychczas brakowało im czasu np zrobić pranie, prasowanie lub po prostu odpocząć, napić się CIEPŁEJ herbaty i mówimy o tym z pełną odpowiedzialnością :D 

Bezpieczeństwo Noworodka zawsze najważniejsze

Na sesji jesteśmy ZAWSZE we dwoje, więc kiedy jedno z nas wykonuje zdjęcia, drugie czuwa nad bezpieczeństwem Waszego dziecka. Nigdy nie angażujemy w ułożenie maluszka w rekwizycie rodziców, gdyż nie wiedzą przecież jak poprawnie to zrobić i dodatkowo nie narażamy ich na dodatkowy stres. Tak pracuje profesjonalny Fotograf Noworodkowy Wołomin

Wykonane sesje noworodkowe to nie koniec naszej pracy. 

Pomijając przygotowanie się do niej, podróż do Was, praca z maleństwem, zostaje jeszcze obróbka. Na to wszystko potrzebujemy czasu dlatego wcześniejsza rezerwacja terminu jest u nas obowiązkowa. Zważywszy, że zdjęcia noworodkowe wykonujemy w 5-12 DNIU jego życia. 

Ilość miejsc w danym miesiącu mamy ograniczoną, by dla każdego z Was przeznaczyć tyle czasu ile wymaga Wasze maleństwo. Oczywiście zawsze bierzemy poprawkę, że noworodek może nie przyjść na świat w terminie i to wszystko omawiamy z rodzinami z którymi współpracujemy :) 

Świadomi rodzice wiedzą kiedy zamówić sesje noworodkowe

Cieszymy się, że świadomych Klientów jest coraz więcej, którzy trafiają do nas, mocno ufając i powierzając w nasze ręce swoje kilkudniowe dziecko. Tak było i w tym przypadku. Rodzice z dużym wyprzedzeniem zarezerwowali u nas termin na sesję zdjęciową.

sesje noworodkowe w Wołominie
sesja noworodkowa Wołomin
Zdjęcie noworodkowe Antosia w Wołominie

Tak więc razem z nimi wyczekiwaliśmy pojawienie się chłopczyka, który wybrał sobie datę narodzin przypadającą na „Dzień Radcy Prawnego ;) Jak zapewne domyślacie się obowiązkową stylizacją była z naszego projektu „Miniaturowy Świat” o tematyce „Radca Prawny”. 

Zaznaczamy, że wszystkie rekwizyty, które widzicie na zdjęciu istnieją naprawdę. Mebelki, biurko, krzesło są pracą Grzegorza. Również mini segregatory są wykonane przez nas w skali odpowiadającej do kilkudniowego dziecka. Koszula, toga etc to praca Marzeny. Tworząc plan zdjęciowy mocno uzupełniamy się tak samo jak podczas pracy z Waszym skarbem. Rozumiemy się bez słów, dbając o to by Wasze dziecko czuło się bardzo komfortowo a przede wszystkim było bezpieczne na planie zdjęciowym. Powyżej umieszczamy kilka kadrów, które powstały we współpracy z maleńkim mecenasem Antosiem. 

Bardzo miła niespodzianka po sesji noworodkowej :)

Po sprawnej sesji znaleźliśmy chwilę na skosztowanie PRZEPYSZNEJ bezy wykonanej przez Olę- mamę naszego małego Klienta. Był czas na rozmowę o wspólnych zainteresowaniach z Damianem- tatą Antosia. Do dziś zastanawiamy się kiedy Ola znalazła czas na przygotowanie tortu bezowego specjalnie dla nas, zaraz po porodzie, mając dwójkę dzieci ;P Ciasto wyglądało obłędnie i równie wykwintnie smakowało. Spójrzcie sami.

tort bezowy
tort bezowy po sesji
sesje noworodkowe Wołomin

Atmosfera na sesji noworodkowej jest bardzo ważna

Podczas sesji zawsze dbamy o to, by panowała swobodna atmosfera. By młodzi rodzice jak najmniej stresowali się. Lulaniem, tuleniem i układaniem kruszynki zajmujemy się my. 

Jesteśmy zawsze wypoczęci i zrelaksowani, dzięki czemu maluch nie chłonie od nas emocji i jest po prostu spokojny. To wszystko sprzyja nawiązaniem długoterminowych relacji z naszymi Klientami, które sobie bardzo cenimy. 

Bardzo chętnie przyjedziemy na kolejne sesje noworodkowe w Wołominie.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa