rytuał chrztu

Chrzest Dziecka – Chrzciny Bartosza

Niesamowite uczucie widząc dzieci naszych stałych Klientów, które dorastają na naszych zdjęciach. To drugi chrzest dziecka w tej rodzinie nie licząc sesji noworodkowych :) Pozdrawiamy Was serdecznie kochani <3

Chrzest Dziecka to pokoleniowa pamiątka rodzinna

Jest to wydarzenie rodzinne w którym uczestniczy (w czasach COVID-19) tylko najbliższa rodzina.  Oznacza to, że tym bardziej warto zarejestrować tą uroczystość. Taka pamiątka jest bezcenna i ponadczasowa. Szkraby rosną jak na drożdżach. Nim się obejrzycie będziecie ich wyprawiać na studia :)

Chrzciny dziecka w czasach pandemii

Zdjęcia są równie piękne i warto je robić, tak samo jak przed całym tym zamieszaniem, które obecnie doświadcza każdy człowiek tej planety :) Oczywiście rygor sanitarny jest na podwyższonym poziomie. Mamy przy sobie maseczki oraz preparaty antywirusowe. Zachowujemy „bezpieczną” odległość i jak zawsze współpracujemy z Wami oddając całych siebie. 
 
Poniżej efekty naszej pracy na przygotowaniach z chrztu i ceremonii z chrztu świętego. Fotografia na chrzest w tych czasach jest nadal aktualna :) Dziecko na Chrzcie jest małą gwiazdeczką, to wyjątkowe chwile w Waszym życiu i Waszego dziecka.
 
ozdoba separator

Kościół:  pw. Ofiarowania Pańskiego, Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa

A widzieliście już nasze sesje noworodkowe ? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z serii Nasz Miniaturowy Świat :)