portret dziewczynki z Komunii Świętej

Fotograf na Komunię Warszawa

Rok dwa tysiące dwudziesty, jest specyficzny pod każdym względem. Sytuacja która wszystkich zaskoczyła, pokrzyżowała plany chyba każdemu.

Fotograf Komunia

Czekamy z niecierpliwością na powrót do normalności. Powoli ta normalność wraca, lecz nie w pełnym zakresie. Komunie Święte wykonywane są z bardzo dużymi ograniczeniami. W kościele na Warszawskim Targówku kiedy realizowaliśmy to zlecenie, do Komunii przystąpiło tylko szóstka dzieci. 
 

Sesja Komunijna przed Kościołem

W dodatku od kilku dni nad Polską szaleją deszcze z burzami. Nie oznacza to, że nie da się wykonać pamiątkowych zdjęć w ogóle :) Jak zobaczycie poniżej, jednak można ;) Taka sesja Komunijna trwa nie dłużej niż 30 minut. Jeśli fotograf wie gdzie zrobić dobre zdjęcie i jest przygotowany, nie będzie to problem by zrobić taka sesję szybko i sprawnie.
 

Między chmurami..

Dosłownie.. między jedną ulewą a drugą powstawały te zdjęcia. Trochę szczęście, trochę profesjonalizm. Pod kościół przybyliśmy dużo wcześniej by przygotować się do zdjęć. Znalezienie odpowiedniego miejsca z odpowiednim światłem ma ogromne znaczenie. Rodzina wtedy nie czeka, aż fotograf się przygotuje i znajdzie miejscówkę tylko od razu może działać.

sesja komunijna dla dziewczynki
Sesja Komunijna przed Kościołem
sesja komunijna dziewczynki
Fotograf na Komunię Warszawa
portret z komunii
plener z komunii świętej
komunia zdjęcia warszawa
Komunia sesja zdjęciowa
zdjęcia z komunii świętej dla dziewczynki
Fotograf na Komunie Świętą
portret zdjęcie komunia
portret komunia
fotograf komunia święta
sesja w kościele komunia
Fotograf Komunia Warszawa