Sesja Komunijna Warszawa

Witajcie, poniżej przedstawiamy nasze portfolio sesji komunijnych wykonanych przy okazji reportażu z Komunii Świętej. Takie sesje trwają nie więcej niż 20 minut. Można ją wykonać tuż przy kościele w którym odbyła się uroczystość. Takie zdjęcia robimy wtedy kiedy nie jedziemy fotografować obiadu rodzinnego.

Komunijna Sesja na Rodzinnym Obiedzie

Natomiast jeśli reportaż jest całościowy, sesje komunijną możemy wykonać w restauracji lub jej ogrodzie. Wtedy szukamy ciekawych ładnych miejsc w którym wykonamy Piękne Zdjęcia Komunijne. Zanim zaczniemy pracować  z Waszym dzieckiem staramy się by złapało z nami swobodna atmosferę tych zdjęć.
 

Sesja Zdjęciowa z Komunii Świętej

Polega ona na współpracy z dzieciakami. Wiemy, że jak będą zestresowane i zawstydzone to nie będą chciały współpracować i wyjdą niekorzystnie na zdjęciach. Poświęcamy sporo czasu na pogaduchy z Waszymi dziećmi by ich trochę kolokwialnie mówiąc rozładować ;)

Sesja z Komunii Warszawa to hasło wpisaliście szukając odpowiedniego fotografa. Zobaczcie zdjęcia poniżej i zadecydujcie czy SercemWidziane czyli Marzena i Grzegorz wykonamy dla Was te ujęcia.

Sesja z Pierwszej Komunii Świętej

Nie liczcie na takie zdjęcia od fotografa kościelnego. On ma zadanie zrobić zdjęcia wszystkim dzieciom. Robi to szybko. Nie ma czasu na rozmowę z Waszym dzieckiem. Jeśli będzie zestresowane, nie wyjdzie dobrze na zdjęciach. My wiemy jak zaczarowac Wasze dzieci by miały cudowne foty na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej

Zobaczcie jeszcze zdjęcia reportażowe >>> https://www.sercemwidziane.com/portfolio/fotograf-komunia/ i rezerwujcie u nas termin jeśli jest jeszcze wolny :)