Zdjęcia Pozowane z Komunii Świętej

Na kilka tygodni przed uroczystością napisał do nas Stały Klient z pytaniem o możliwość ponownego uwiecznienia na zdjęciach, rodzinnego spotkania z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Pozowane Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej

Tego dnia nasz grafik wypełniony był już po brzegi… Nie mogliśmy być z naszymi Miłymi Klientami od przygotowań, więc znaleźliśmy alternatywne rozwiązanie i wykonaliśmy pozowane zdjęcia komunijne. Dodatkowo przeznaczyliśmy czas na indywidualne zdjęcia komunijne Jasia.

Wesołe zdjęcia pozowane z Komunii                                        

Po raz kolejny podkreślimy jak super jest móc pracować dla ludzi z którymi widujemy się na ważnych w ich życiu okolicznościach w roli fotografów rzecz jasna. Cudownie jest móc zobaczyć się z zaproszoną rodziną, która już nas zna i chętnie podchodzi do zdjęć, które są wesołe i dynamiczne. 

Zdjęcia pozowane bez spięcia

Szybko nawiązaliśmy wspólne flow  przede wszystkim z chłopcem, który tego dnia był dla nas NAJważniejszy. Pozwoliło to nam na swobodną pracę a w rezultacie wykonania pozowanych zdjęć bez „zaciśniętych ząbków” i grymasów. 

Podczas indywidualnej komunijnej sesji plenerowej Jasiu wykazał się mnóstwem cierpliwości i chętnie pozował tak jak zaproponowaliśmy, wykorzystując nasze wskazówki.  Możemy tu dużo pisać jak miło spędziliśmy czas z tym dzieckiem, ale najbardziej odzwierciedlają to wykonane zdjęcia do których Was odsyłamy.

Zamów zdjęcia pozowane z Komunii Świętej

Biorąc lekcję, że kalendarz często mamy wypełniony z dużym wyprzedzeniem na zdjęcia z Komunii młodszego synka naszych Miłych Klientów jesteśmy już umówieni na 3 lata do przodu, by móc być dłużej z nimi w tym ważnym spotkaniu rodzinnym.

Zdjęcia pozowane z Komunii podczas uroczystego obiadu w restauracji lub w domu po powrocie z Kościoła to tez cudowna Pamiątka.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa