Osobisty Fotograf na Komunię

Osobisty fotograf na Komunię Świętą dla Oliwki

W swoim zawodzie, który wykonujemy naszą domeną jest zostać „fotografem rodzinnym”. Powiecie, że to nic trudnego, bo wystarczy wykonać zdjęcia rodzinne i już się nim jest. W naszej opinii nie do końca. 

Osobisty Fotograf dla rodziny

Pisząc o fotografie rodzinnym mamy na myśli osobę, która towarzyszy we wszystkich ważnych wydarzeniach danej Familii. Zawsze dokumentuje zjazdy rodzinne, spotkania z przyjaciółmi, uroczyste przyjęcia, jubileusze, sesje rodzinne, sesje dziecięce, urodziny i inne wystawne okoliczności takie jak Pierwsza Komunia Święta.

Fotograf na Komunię tylko dla mojej córki

Taki fotograf, którego rodzina już zna i wie, że na pewno to on pojawi się na zleceniu. Już kiedyś pisaliśmy, że swoją determinacją wypracowaliśmy zaufanie naszych Miłych Klientów, z którymi tworzymy długoterminowe relacje, za co jesteśmy mocno wdzięczni :)

Ta Komunia Święta była dla nas wyjątkowa

Jednakże to zlecenie na długo zostanie w naszej pamięci. Zapytacie dlaczego? Bo 9 lat temu maleńką Oliwkę lulaliśmy w swoich ramionach i układaliśmy ją do zdjęć noworodkowych, ba! wykonywaliśmy zdjęcia ciążowe, kiedy była w brzuszku swojej mamy, uczestniczyliśmy jako fotografowie rzecz jasna, podczas Chrztu Świętego a dziś… dokumentujemy uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej (…).

Szczerze to wiadomość, że Oliwka ma skończone 9 lat uświadomiła nam jak ten czas szybko ucieka. Widzimy jak biegnie po wieku dzieci, z którymi dane nam było współpracować :) 

Zdjęcia Komunijne pod Kościołem tylko dla jednego dziecka

W związku z bardzo wczesną godziną mszy świętej zgodnie stwierdziliśmy, że najlepiej będzie spotkać się  pod kościołem. Już z daleka wypatrzyliśmy Naszych Klientów. Tego dnia w uroczystości kościelnej brało udział ponad 80 dzieci więc możecie domyśleć się jak było tłoczno, mając na uwadze, że każde z dzieci przyszło z rodzicami, rodzicami chrzestnymi, dziadkami, rodzeństwem i bardzo często z dalszą rodziną… 

Fotograf którego lubią dzieci 

Przedstawiliśmy się Oliwce i jej młodszej siostrze Amelce informując, że będziemy towarzyszyć im w tym wyjątkowym dniu i dokumentować to ważne wydarzenie rodzinne. Chwilę porozmawialiśmy i już po zachowaniu dziewczynek widać było, że polubiliśmy się :). Oliwia zachowywała się bardzo naturalnie, świetnie z nami współpracowała. Miło było słyszeć kiedy informowała swoje koleżanki, że jesteśmy jej fotografami osobistymi ;) 

Cieplutko na serduszkach robi się nam słysząc takie zdania z ust dzieci <3

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa