fotograf Komunia na Gocławiu

Fotograf na Komunię Grochów – Zdjęcia z Komunii Aleksa

Tego dnia pogoda była mocno w kratkę. Jeszcze na długo przed zjeżdżaniem się rodzin, kiedy my już byliśmy na miejscu celem wykonania zdjęć obiektu i czekając na rodzinę dla której pracowaliśmy w
tym dniu wiał silny wiatr i zbierało się na deszcz.

Chłodna i wietrzna Komunia Święta na Grochowie

Sytuacja była lekko nerwowa, gdyż rozpoczęcie ceremonii było przed wejściem do kościoła. Należy zwrócić uwagę, że dzieci uczestniczące w komunijnej mszy świętej były ubrane tylko w sukienki i alby a przy tej pogodzie z całą pewnością marzły.

Zdjęcia pozowane z Komunii w lekkim deszczu

Wykonanie zdjęć pozowanych zaraz po wyjściu z kościoła w deszczu jest mega wyzwaniem, by goście uśmiechali się udając, że świeci słońce. Nie było możliwości zrobienia ich w kościele ponieważ po tej uroczystości była kolejna tura Pierwszej Komunii Świętej. Lecz osobisty fotograf na Komunię Grochów zawsze wymyśli coś by zdjęcia Komunijne były udane.

Lepiej wyjść z domu wcześniej

Przed wyjazdem z domu weźcie zakładkę na dłuższy dojazd. Cała uroczystość miała miejsce na pięknym Placu Szembeka na Grochowie, a tam miejsc parkingowych jest niewielka ilość.

Mogą pojawić się nieprzewidziane korki i brak możliwości zaparkowania pod kościołem. Szukanie miejsca zabiera Wam czas, gdzie my już czekamy na Was na terenie kościoła. Wychodzimy z założenia, że lepiej być wcześniej niż przyjechać „na styk” lub spóźnić się o czym zawsze informujemy

ozdoba separator

Kościół: pw. Najczystszego Serca Maryi, Józefa Chłopickiego 2, 04-314 Warszawa Grochów

Zamów fotografa na Komunię swojego dziecka.