Zdjęcia z Off Road 4×4 – Reportaż pełny emocji

Lubię próbować, smakować, łapać chwile i cieszyć się nimi. Off Road 4×4 był kolejną emocją na liście smaków życia. Każdy ma swoją listę must have w głowie, w telefonie czy na kartce papieru.

Zdjęcia reportażowe z Off-Road

Jasne, że wspomnienia i przeżycia zostają w sercu oraz w naszym umyśle. Z czasem te obrazy stają się mniej szczegółowe, mało wyraźne i wymieszane z innymi. Zdjęcia pomagają w chronologii zdarzeń i w szczegółach które tracimy.
W dzisiejszych czasach tą pamięć obrazów poprawiają nam telefony i wbudowane w nich aparaty. Tylko by zapamiętać daną chwilę trzeba się na chwilę oderwać od tej chwili :D
 

Osobisty fotograf na Voucher

Co innego jest kiedy Twoje przeżycia rejestruje ktoś inny lub zatrudniony przez Ciebie, Twój prywatny fotograf. Wtedy… Ty przeżywasz w pełni a fotograf zatrzymuje dla Ciebie wyjątkowe chwile. W tym poście możecie zobaczyć reportaż z Off Road 4×4. 

Zamów fotografa na realizację Twoich marzeń

Mam to szczęście, że moim prywatnym fotografem jest moja żona, a Marzeny jej mąż. Chętnie oboje przyjedziemy sfotografować Twoje realizowane marzenia. Może to być wszystko..  latanie, nurkowanie, jazda super furą…

Voucher na jazdę terenową 4×4

Za moje emocje poniżej dziękuję mojemu Szwagrowi i jego Żonie oraz za zdjęcia z Off-Road, które wykonała dla mnie moja Marzi. Podziękowania także dla instruktora Krzysztofa, który wprowadził w temat i wyzwolił adrenalinę.

Zobacz inne reportaże nie tylko z urodzin. Każdy ekstremalny Voucher na prezent jest wart by go zatrzymać w pięknych zdjęciach przy jego realizacji.