Dobry Fotograf Komunijny

Zdjęcia komunijne Leny – Fotograf na Komunię Marki

Przygotowania podczas reportażu komunijnego pełną bardzo istotną funkcję. Jest to czas na bliższe poznanie się z fotografowaną rodziną, zamienienia kilka lub całe mnóstwo słów z dzieckiem, by już na tym etapie stworzyć z nim pozytywne relacje, na które zawsze kładziemy MOCNY nacisk. Wtedy fotograf na Komunię Marki robi piękne zdjęcia. 

Dobre zdjęcia z Komunii w Markach

Z Leną szybko nawiązaliśmy kontakt jak również z jej młodszym bratem, który bardzo często pojawiał się w kadrach ze swoimi zabawkami :) Rozmowa z Klientem, jeszcze przed wykonaniem zlecenia, przekazanie naszych wskazówek dyktowanych szeroką praktyką, przyczyniło się do pełniejszych ujęć i stworzenia sytuacji, które warto udokumentować. 

Zapowiadał się bardzo deszczowy dzień 

Tego dnia balansowaliśmy między oberwaniami chmur, na które już nie mieliśmy wpływu. Parafia Matki Boskiej Królowej Polski w Markach, w której miała miejsce ceremonia Pierwszej Komunii Świętej ma niewielki plac, gdzie musiało pomieścić się całe mnóstwo dzieci komunijnych, ich rodziców,  zaproszonych gości i my fotografowie nieustająco pilnujący Leny. 

Plac przed Kościołem w Markach jest dość mały   

Możecie domyślać się jak było ciasno i tłoczno (…). Miło było nam słyszeć kiedy informowała swoje koleżanki i pojawiających się gości przed kościołem na ul. Jutrzenki 26 w Markach, że pracuje dla niej dwóch fotografów Komunijnych i wskazywała dyskretnie ręką w naszym kierunku :)  Tak, bo Lena miała swoich osobistych fotografów na Komunii                                   

Uroczysty obiad Komunijny w Hotelu Windsor

Spotkanie komunijne odbyło się w jednej z sali Hotelu Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim. W tym mocno wietrznym dniu i jeszcze przed kolejnym opadem deszczu wykonaliśmy zdjęcia Komunijne dziewczynki jak również z zaproszonymi gośćmi przed Hotelem Windsor w Jachrance.

Osobisty Fotograf Komunijny Marki i okolice. Robimy piękne reportaże z przygotowań, pod kościołem i na obiedzie rodzinnym. 

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa