Zdjęcia Komunia Młociny

Indywidualna Komunia Św. dla Daniela – Fotograf Komunia Młociny

Nasze reportaże są zawsze indywidualne, bowiem pracujemy tylko dla jednej rodziny podczas uroczystości, skupiając całą uwagę właśnie na niej.

Indywidualna Pierwsza Komunia Święta

Pilnujemy by kadry były przemyślane i łapiemy momenty kiedy dziecko wygląda korzystnie. Nie wykonujemy zdjęć „hurtowo” wszystkim chrzczonym dzieciom czy tym, które przyjmują pierwszy sakrament komunii świętej. Zdecydowanie wybieramy współpracę z jednym Klientem omawiając z nim uprzednio jak będzie wyglądała obustronna praca tego dnia. 

Nasza domena wykonywania zdjęć w ten dzień to Osobisty Fotograf na Komunię

Komunia Święta tylko dla jednego dziecka

Tym razem waga wydarzenia była podwójna bowiem była to Komunia Św. indywidualna zorganizowana specjalnie dla Daniela. Msza św. była tylko dla zaproszonych gości i odbyła się w kościele na Młocinach.

Jeszcze kiedy Daniel był w aucie podeszliśmy do niego, by przywitać się z nim, tym samym obniżając poziom stresu, który zapewne mógł jemu towarzyszyć. Przyjemnie było móc zobaczyć uśmiech na jego twarzy i takie poczucie w jego głosie, że dobrze zrobiliśmy podchodząc do niego jeszcze przed mszą. Pomogło to bardzo wykonać piękne zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej.

Uśmiech na zdjęciach jest dla nas najważniejszy

Zaowocowało to miłą współpracą, gdzie wielokrotnie widać na twarzy Daniela uśmiech, który dużo dla nas znaczy. Chłopiec nie może poruszać się samodzielnie, stąd specjalne krzesełko. Podczas reportażu chłopiec przysłuchiwał się składanym życzeniom, wykazywał zainteresowanie otrzymanymi prezentami.

Ba! Przygotował z pomocą nauczycielki piosenkę dla swoich rodziców, której miło było posłuchać. Dopytywał kiedy kolejnym razem spotka się z najbliższymi… Chwytało to za serce ile dobroci i chęci przebywania z ludźmi jest w nim.

Zdjęcia na indywidualnej Komunii Świętej

Po raz kolejny doświadczyliśmy, że warto podchodzić do każdego człowieka indywidualnie, znaleźć dla niego czas i po prostu posłuchać co do nas mówi. Zatrzymać się w tym pędzącym świecie i zastanowić się co właściwie jest dla nas ważne i na co przeznaczamy swój czas…

Kochani DZIĘKUJEMY, że mogliśmy towarzyszyć Wam i wykonać reportaż z Komunii Świętej w tym pięknym dla Was dniu, za możliwość poznania Waszych dzieci i za zaufanie, którym nas obdarzyliście (…).

Indywidualna Komunia Święta tylko w gronie najbliższej rodziny jak widać na powyższych zdjęciach jest możliwa. My bardzo chętnie uwiecznimy taką uroczystość i oddamy zatrzymany czas w postaci pięknych zdjęć.