propozycja sesji zdjęciowej dla noworodka

Sesja Zdjęciowa dla Noworodka

Droga Mamo, Cześć :) Chcielibyśmy zachęcić Cię do rozważenia wykonania sesji zdjęciowej dla Twojego noworodka. Takie zdjęcia są nie tylko piękną pamiątką, ale również wspaniałym sposobem na uwiecznienie początkowych dni Twojego dziecka na świecie.

Sesja zdjęciowa dla noworodka pozwoli Ci zatrzymać te magiczne momenty na zawsze. Fotografie te będą przypominać Ci o pierwszych dniach Twojego dziecka, które szybko przemijają. W przyszłości będą one cenną pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka, a także dla całej rodziny.

Taka sesja tylko u wykfalifikowanego fotografa

Sesje zdjęciowe dla noworodków są przeprowadzane przez zawodowych fotografów, którzy wiedzą, jak stworzyć bezpieczne i wygodne warunki dla Twojego dziecka. Fotografowie ci posiadają specjalne techniki i umiejętności, które pozwalają im uchwycić urocze uśmiechy, ekspresje twarzy i cenne momenty Twojego dziecka.

Ile kosztuje taka Sesja dla Noworodka

Jeśli martwisz się o koszty sesji zdjęciowej, pamiętaj, że taka inwestycja z pewnością się opłaci. Wiele fotografów oferuje różne pakiety sesji zdjęciowych, co pozwala na dostosowanie usługi do swoich potrzeb i budżetu. 

Dodatkowo, warto pomyśleć o tym, że sesja zdjęciowa dla noworodka może być także wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby, która właśnie urodziła dziecko. Możesz podarować jej voucher na taką sesję, co na pewno będzie miłym i oryginalnym gestem.

Pamiętaj, że czas szybko mija, a dzieci rosną bardzo szybko. Dlatego warto zrobić wszystko, aby zatrzymać te piękne chwile na zawsze. Sesja zdjęciowa dla noworodka to nie tylko piękna pamiątka, ale także wspaniałe doświadczenie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Zobacz nasze wyjątkowe stylizacje, zupełnie inne

Każdą naszą ofertę można powiększyć o zdjęcia noworodkowe w spersonalizowanych stylizacjach jak np. CrossFit czy siłownia. Na tej sesji Staś wystąpił w stroju sportowca tak jak jego tata który bardzo lubi spędzać czas dbając o swoje mięśnie.

Dzieci szybko rosną, zatrzymaj te chwile

Zachęcamy Ciebie do podjęcia decyzji o wykonaniu sesji zdjęciowej dla swojego noworodka. Będzie to wspaniała inwestycja w pamiątki, a także w chwile spędzone z Twoim dzieckiem.

Jeśli jeszcze się wahasz, warto pomyśleć o tym, że sesja noworodkowa to także wspaniała okazja do spędzenia czasu z Twoim dzieckiem i stworzenia razem wspaniałych wspomnień. To także świetna okazja do zaprezentowania swojego dziecka rodzinie i przyjaciołom.

Nie wahaj się i skontaktuj z nami, stworzymy dla Ciebie piękne i wyjątkowe fotografie Twojego noworodka. Nie pozwól, aby te cenne chwile przemijały bez pamiątki.

Warto zaznaczyć, że sesja zdjęciowa dla noworodka powinna być przeprowadzona w ciągu pierwszych 14 dni życia dziecka, kiedy maluszek jest jeszcze bardzo mały i łatwo można go ułożyć w różne pozycje. W tym czasie noworodek jest też bardzo spokojny i śpi dużo, co ułatwia przeprowadzenie sesji.

Mamy odpowiednie i wieloletnie doświadczenie w pracy z noworodkami i posiadamy referencje od zadowolonych klientów. Przed sesją porozmawiamy telefonicznie  i omówimy szczegóły, takie jak termin, miejsce, styl zdjęć oraz wyposażenie (np. rekwizyty i ubrania dla dziecka).

Napisz do nas lub zadzwoń od razu. Telefony do nas i formatka do wysłania wiadomości jest poniżej. Czekamy na Ciebie i Twojego dzidziusia :)

Fotograf Noworodkowy i Rodzinny z Warszawy

Kontakt do Twojego Fotografa

tel. Grzegorz: 

666 383 002 


tel. Marzena: 

600 854 757

Wysyłając do nas zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych niezbędnych do odpowiedzi na zapytanie.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa