sesja z rodzina w wolnym czasie

Jak spędzić czas z rodziną – sesja zdjęciowa

Cześć :) Znalazłaś/eś chwilę czasu w tym zabieganym świecie, by poszukać w internecie jakiejś atrakcji dla swojej rodziny. Bardzo nam miło, że trafiłaś/eś na tą stronę. Praca-dom, praca-dom, zmęczenie brakuje Ci czasu dla siebie i dla rodziny?

Znajdź czas dla swojej rodziny

Nikt nie mówi, że dorosłe życie i założenie rodziny to łatwa, prosta sprawa. Tak to wielka odpowiedzialność. Większość ludzi na świecie żyje w pracy i w śnie (przesypiamy prawie 1/3 życia). Czasu na przyjemności jest bardzo mało, ale nie oznacza to, że nie można tych chwil uatrakcyjnić.

Jeśli Twój cały wszechświat to Twoje dziecko i Twój partner, to całym wolnym czasem musisz podzielić się z najbliższymi. Nie zabieraj go tylko dla siebie. Rób im przyjemności, niespodzianki, zapewnij im atrakcje a sam będziesz miał/a z tego frajdę jeśli będziesz widzieć uśmiech na ich twarzach.
 

Ciesz się razem ze swoją rodziną

Ciężko jest pogodzić obowiązki domowe, których zawsze jest całe mnóstwo z aktywnym przeznaczeniem czasu dla swoich bliskich. Po dniu pełnych wyzwań w pracy nie prosto jest znaleźć siłę i energię dla bycia z dzieckiem i z parterem. Dni są wypełnione po brzegi wciąż nawarstwiającymi się obowiązkami a zmęczenie nie pozwala na bliskie relacje z rodziną.

Czas lepiej zagospodarować swoje dni wole, szkoda by uciekały na leniuchowaniu ;)

Zabierz rodzinę na Sesję Zdjęciową

Zrób niespodziankę mężowi i dziecku lub swojej żonie i potomstwu. Twoje dziecko zapewne uwielbia nowości i przepada za zabawami. Partner też chętnie oderwie się od codzienności prawda?  

Zatem zapraszamy Ciebie do spędzenia czasu z dzieckiem, z partnerem, w nieco innej formie. Co powiesz na odskocznie od codzienności a przy tym beztroskie wspomnienia zatrzymane na zdjęciach? Oczywiście pod warunkiem jeżeli fotograf do którego się zgłosicie jest fotografem dziecięcym mającym doświadczenie w tej dziedzinie. 

Chyba nie chcielibyście aby Wasza córeczka lub synek sprawiali jakieś problemy, albo co gorsza nie ufali i wstydzili się na sesji zdjęciowej.

Fotograf z doświadczeniem w relacjach z dziećmi

Bez odpowiedniego podejścia do odbiorcy, w tym przypadku dzieci, nawiązania z nimi relacji, zaciekawienia ich, by chciały współpracować i zachowywały się przy tym naturalnie się nie obejdzie.

My prócz szlifowania swojej wiedzy dotyczącej sprzętu, pracy w programach graficznych pogłębiamy ją również w dziedzinie pedagogiki, co w naszej opinii jest podstawą kiedy najczęściej naszym Klientem są właśnie ci najmłodsi. 

To bardzo pomaga nam w relacjach z dziećmi, które po prostu nas lubią i chcą z nami współpracować. Zaznaczmy, że nie wystarczy przeczytać jednej czy dwóch książek o rozwoju człowieka, by stać się ekspertem. 

Chłoniemy wiedzę o dzieciach w dużych ilościach, po to by sesja rodzinna była przyjemnością . Poza tym trzeba również mieć „to coś” co sprawia, że dzieci nas polubią.

Czas z rodziną jest bezcenny

Podczas sesji rodzinnej jesteśmy zawsze we dwoje. To bardzo ważne na planie zdjęciowym, bowiem nie angażujemy Was- rodziców do pomocy. Jesteście na tej sesji, by spędzić te wyjątkowe chwile z Waszym dzieckiem, być dla niego tu i teraz, spędzić miłe momenty ze swoim partnerem, zrelaksować się. No i przede wszystkim w końcu być na zdjęciu w komplecie :)

Zadbamy, byście zachowywali się naturalnie, zdjęcia nie były wymuszone, zachowując przy tym naszą rzetelność. Jesteśmy w pełni świadomi, że na co dzień może ograniczać Was czas, energia, cierpliwość. Dlatego zawsze tak bardzo angażujemy się w fotografie rodzinne wkładając dosłownie swoje serce, stąd też nazwa SercemWidziane.com 

Zawodowo zatroszczymy się o Wasze dobre samopoczucie podczas sesji zdjęciowej. Kiedy jedno z nas wykonuje zdjęcia drugie dba, by wszystko było „zapięte na ostatni guzik” o czysty kadr, zabawianie dzieci i wiele innych rzeczy, na które Wy nie będziecie musieli zwracać uwagi. 

Nie każdy fotograf będzie dobrym wyborem na atrakcje rodzinną

Od czasu do czasu można sobie pozwolić na inaczej spędzony czas z bliskimi, zapominając o troskach i obowiązkach. Aby te troski i obowiązki na pewno zniknęły z Waszych głów na czas sesji, warto wcześniej sprawdzić kogo wpuszczacie do swojego życia. 

Czym na co dzień zajmuje się człowiek, który spędzi z Wami co najmniej dwie godziny, jakie ma doświadczenie w fotografii, jakie podejście do dzieci, jakie ma pomysły na sesje i czy je udźwignie. 

Zatrzymamy dla Ciebie CZAS

Zawodowiec pracuje na JAKOŚĆ pilnując, by każdy kadr był przemyślany. Zdjęcia wykonujemy w odpowiednich momentach, tak by zatrzymać istotne emocje. Całość wykonanych fotografii musi zawierać  ulotne chwile. opowiadać historię z Waszego dnia spędzonego ze swoją rodziną.

Zajmiemy się wszystkim za Was, Wy macie się zrelaksować

Przed spotkaniem omawiamy co właściwie się Wam podoba, byśmy to my znaleźli właściwe miejsce na zdjęcia w przypadku kiedy zdecydujecie się na rodzinne zdjęcia w plenerze

Musi być ono odpowiednie, by nie było nieznanych osób trzecich w kadrze, zbędnych gapiów, co ma wpływ na Wasz komfort i bezpieczeństwo, które jest dla nas bardzo ważne. Mamy dla Was czas i nie jest to 15 min w biegu, by było jak najtaniej. 

Znajdziesz czas dla swojej rodziny ?

Bo czy tylko tyle czasu chcecie przeznaczyć swoim bliskim? Dziecko wymaga uwagi, bycia z nim w danej chwili, adaptacji w nowym miejscu, po prostu czasu który my mamy dla Was kiedy zdecydujecie się na miłą relację  z nami. 

Czas na sesji zdjęciowej jest czasem tylko dla Was. Dbamy o to byście czuli się swobodnie, by nic Was nie dekoncentrowało, jesteście po prostu dla siebie. Zadbamy również o atrakcje dla Waszego dziecka, by je zaciekawić, sprawić by poczuło się wyjątkowo. Na naszych sesjach jest po prostu wesoło i ciekawie. 

Mając za sobą ogromną praktykę współpraca z nami to przyjemnie i aktywnie spędzone momenty ze swoimi najważniejszymi osobami w życiu. 

Zadzwoń i zamów sesję rodzinną

Was rodziców poprowadzimy przez sesję tak, by kadry były przepełnione miłością nie tylko do Waszego dziecka ale również uczuciem do Was samych. 

Te wszystkie unoszące się endorfiny, pozytywne emocje, radość, śmiechy zatrzymamy dla Was na zdjęciach, do których z całą pewnością będziecie chętnie wracać. 

Spodoba się Wam taka atrakcja w dniu wolnym i pewnie będą kolejne wyjątkowe sesje rodzinne z Sercemwidziane.com <3

Możesz od razu do nas napisać poniżej. 

Fotograf Noworodkowy i Rodzinny z Warszawy

Kontakt do Twojego Fotografa

tel. Grzegorz: 

666 383 002 


tel. Marzena: 

600 854 757

Wysyłając do nas zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych niezbędnych do odpowiedzi na zapytanie.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa