chłopiec na sesji z autkiem

Sesja Noworodkowa dla Chłopca

W końcu trafiliście na naszą stronę :) Witajcie. Szukacie ciekawych pomysłów na sesję noworodkową dla swojego Synka? Większość propozycji dedykowana jest raczej dla dziewczynek? Szukacie czegoś z charakterem, coś co Was zaskoczy i wyróżni tę sesję na tle innych?

Zobacz Sesje Noworodkowe dedykowane dla Chłopców

Nie po to urodził się Wam syn, by robić mu słodkie zdjęcia jak dla dziewczynki ;) Oczywiście z lekkim przymróżeniem oka ;) Każdy noworodek jest słodziakiem, owocem Waszej miłości i wielkim darem, który właśnie otrzymaliście. 
 

Jaka Sesja Noworodkowa dla Chłopca?

Propozycje stylizacji dla chłopców, które tu znajdziecie powstały przede wszystkim z myślą o Ojcach tych dzieci. Większość Tatusiów nie przepada za zdjęciami. To raczej Mamy angażują się w realizację sesji dla swoich pociech. Aby zachęcić Męską część małżeństwa do takich pamiątek, stworzyliśmy stylizacje bardziej charakterne zdjęcia noworodkowe z motywem przewodnim w stylizacjach.
 

Rodzaje Sesji Noworodkowych dla Chłopców

Poniżej podzieliliśmy nasze aranżacje na kilka kategorii. Dla ułatwienia podjęcia decyzji przy wyborze konkretnych planów zdjęciowych. 
 
  • Zdjęcia chłopców z markowymi pojazdami
  • Plany zdjęciowe związane z zawodem lub pasją
  • Propozycje bez zbędnych rekwizytów
 

Fura, Skóra.. i miłość Ojca do aut

Na pierwszy ogień idą auta sportowe i ekskluzywne. Wiadomo.. faceci uwielbiają KM i bardzo przywiązują uwagę do marki swojej fury. 

W naszej stajni aut czeka na ujrzenie światła dziennego srebrne sportowe Audi oraz terenowy zielony Range Rover. Jeśli jesteś związany sercem i umysłem z inną marką pojazdu daj znać, przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie ;) Konie mechaniczne to również motocykle.. tu mamy taką ofertę dla fanów dwóch kółek ;) 

noworodek przebrany za motocyklistę

Kochasz motory ale Kawasaki niekoniecznie? Może KTM ? Jeśli odpowiednio wcześniej zarezerwujesz termin sesji noworodkowej dla Waszego chłopca, przygotujemy kolorystykę i odpowiedni motocykl.

Męska Sesja Noworodkowa 

Specjalnie dla miłośników sportów wodnych samodzielnie zbudowaliśmy motorówkę, którą połączyliśmy z pasją nurkowania :) Zobacz co nam z tego wyszło :)

Stylizacje Sesji Noworodkowych dla Chłopców

Zaczęliśmy od nurkowania ale pasji dla facetów jest co nie miara. Każdy mężczyzna miał epizod w swoim życiu z siłownią, wędkowaniem czy z biwakowaniem. Każdy facet ma jakieś hobby, więc dlaczego by nie połączyć tego na zdjęciach z ukochanym synkiem. 

Ta ostatnia stylizacja z drwalem to nasz autorski pomysł. Osobiście nie znamy nikogo kto byłby z tym zawodem związany, ale jest to tak męska stylizacja, że musiała się ona pojawić w naszym portfolio Sesja Noworodkowa dla Chłopca

Stylizacje dla chłopca związane ze sportem

Pojawiło się kilka scen związanych z pasją i zawodem. Czas na trochę sportowego trybu życia. Ukochana Kobieta życia zdobyta, syn spłodzony ;) co nie oznacza, że nie trzeba dbać o swój wygląd i zdrowie dla siebie i swojej rodziny. 

Nasze aranżacje związane ze sportem i przeznaczone dla chłopców możesz zobaczyć zaraz na końcu tego zdania.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa