Maks Prawnik zdjęcie noworodka

Fotograf noworodkowy Bielany ❤️ Zdjęcie noworodka w biurze

Jedna z pierwszych naszych stylizacji Miniaturowego Świata. Jest bardzo często zamawiana przez naszych klientów i nawet lekko modyfikowana.

Noworodek na tej sesji sam nie siedzi

Na tym polega iluzja fotografii, by widz nie zorientował się czy były w tym zdjęciu użyte jakieś sztuczki. O jakie triki chodzi możecie zobaczyć w naszym poradniku Bezpieczny Noworodek podczas sesji zdjęciowej

Ukryty wygodny kosz za biurkiem

W tej stylizacji za biurkiem nie jest fotel obrotowy, tylko specjalna wersja kosza z poduszeczkami, tak zaprojektowany by nie było go widać na zdjęciu. Dodatkowo Marzena podtrzymuje maluszka ręką a podczas obróbki w programie graficznym jej dłoń jest usuwana. Tak pracuje profesjonalny Fotograf Noworodkowy Bielany ;)
 

Sesja noworodkowa Bielany

Każdy rekwizyt widoczny na zdjęciu istnieje i gdy dana stylizacja jest wybierana dla maluszka, wszytko przywozimy do Waszego mieszkania. Tam cała sceneria jest układana i nie potrzeba na to dużo miejsca. Zobaczcie jak to wygląda: Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

Sesja noworodkowa w Warszawa Bielany i wszystkie inne dzielnice stolicy. Przyjedziemy do Was do domu i zrobimy piękne zdjęcia.

element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek

POLECANE ARTYKUŁY

przeczytaj ważne informacje przed sesją noworodkową
Ważne przed sesją NOWORODKOWĄ
noworodek na sesji na kocyku futrzanym
Czy niemowlak nie jest noworodkiem?