stópki noworodka w rękach rodziców

Sesja Noworodkowa Targówek – dla Leosia

Sesja noworodkowa to obowiązkowa pozycja w albumie Waszej rodziny. Nawet jeśli Wasz budżet domowy jest mocno nadwyrężony, możemy wykonać dla Was pakiet email z jedną stylizacją dla noworodka, a my postaramy się aby ta stylizacja choć jedna, była zróżnicowana w kadrach i ułożeniu maluszka.

Sesje Noworodkowe w dzielnicy Targówek

Jest to miejscówka w Warszawie wyjątkowo nam bliska, ponieważ mieszkamy w tym rejonie Warszawy. Raz zdarzyło się nam zrealizować sesję dosłownie 6 bram, czy klatek schodowych dalej, na tej samej ulicy ;) Zabawne, że wcześniej się nie znaliśmy z rodzicami maleństwa, a mieszkamy tu już ponad 15 lat :) Twój Fotograf Noworodkowy Targówek ma siedzibę tuż obok ;)

SercemWidziane nie posiada fizycznie studia fotograficznego, wszystkie sesje noworodkowe wykonujemy u klientów w ich miejscu zamieszkania. Natomiast jeśli istnieje taka potrzeba, jesteśmy zaprzyjaźnieni z kilkoma fotografami którzy posiadają Atelier i możemy wykonać zdjęcia u nich ;)

Rabat dla klientów z dzielnicy Warszawa Targówek

Jeśli szukacie fotografa dla Waszego nowonarodzonego dzidziusia i wpisujecie frazę do Google Sesja Noworodkowa Targówek powinniśmy pokazać się Wam w wynikach wyszukania. Teraz czytacie tego posta i jeśli jesteśmy sąsiadami z tej dzielnicy, łap za telefon i dzwoń śmiało. Jeśli jesteś naszym sąsiadem, to na hasło: Targówek otrzymacie od nas 5% rabat na dowolny pakiet sesji noworodkowej. 

chłopczyk noworodek na sesji w domu na Targówku
sesja zdjęciowa noworodka Warszawa Targówek

Jeśli to jest pierwszy post jaki czytacie na naszej stronie, gorąco polecamy zwiedzenie naszej strony internetowej. Zobaczcie portfolio zdjęcia noworodków z serii Miniaturowy Świat. Zobaczycie tam autorskie projekty których nie spotkacie nigdzie indziej;) 

Piszemy bloga fotograficznego w którym znajdziecie mnóstwo rad i wskazówek, które przydadzą się Wam przed wykonaniem sesji z dzieciątkiem. 

Na co zwrócić uwagę przed sesja noworodkową pod tym linkiem jest kopalnia wiedzy;)

fotograf noworodkowy Targówek
sesja noworodkowa Targówek

Zarezerwuj sesję noworodkową już teraz ;)

Przeczytaj kiedy najlepiej wykonać taką sesję: Kiedy zaplanować sesję noworodkową?