Batman na roczek sesja

Sesja urodzinowa BATMAN

To było dla nas wyzwanie w dosłownym słowa znaczeniu :) Na palnie zdjęciowym pojawiło się nie jedno, nie dwoje a troje dzieci… wow! Sesja to nie tylko zdjęcia. To stworzenie relacji z dzieckiem. Zdobycie jego zaufania. Spójrzcie proszę jak przebiegała nasza współpraca <3

Sesja urodzinowa BATMAN w stylu CakeSamsh

Urodziny Waszego dziecka są ważnym wydarzeniem, które warto zarejestrować w postaci zdjęć. Nie mamy tu na myśli tylko pierwszych jego urodzin ale chcemy przekazać, że także drugie urodziny mogą być równie ciekawie pokazane.

To nie była sesja na roczek to była sesja na dwa latka :)

Pomijając udokumentowanie reportażu z przyjęcia urodzinowego zawsze sugerujemy w pierwszej kolejności wykonać stylizowaną sesję zdjęciową na roczek, stylizowaną sesję urodzinową na dwa latka itd. Taka sesja jest bezcenną pamiątką a przede wszystkim świetną zabawą dla Waszego maluszka co jest wartością dodaną :)

Po takiej sesji, autorsko obrobione ujęcia możecie wykorzystać na zaproszeniach urodzinowych, które będą nawiązywały do scenografii przyjęcia urodzinowego.

Sesja Cake Smash nie tylko na roczek

Powracając do aranżacji…. Zanim ją przygotujemy musimy wiedzieć ile lat kończyć będzie Wasze dziecko. Kierując się ogromną praktyką wiemy, że nie każdą stylizację można wykonać w danym wieku dziecka. Dla nas bardzo ważny jest komfort brzdąca na planie zdjęciowym i zadbanie o to by móc go wszechstronnie zainteresować rzeczami będącymi na tle fotograficznym jak również elementami scenografii oraz skłonić solenizanta do tego, by założył strój, który dla niego przygotowaliśmy i by czuł się w nim bardzo swobodnie.

Co rok inna stylizacja.

Dużym wyzwaniem dla fotografa na roczek itd jest przygotowanie planu zdjęciowego dla Klientów z którymi tworzymy długoterminowe relacje. Wydawałoby się, że jest „łatwo” ale to błędne
stwierdzenie. Dlaczego? Ponieważ co sesję musimy mieć przygotowane nowe atrakcje dla dzieci,
nowe gadżety, nowe zabawy, by zachęcić je do współpracy z nami. Przecież tą samą zabawą, która
miała miejsce w roku ubiegłym lub u rodzeństwa jubilata ciężko będzie zachęcić do uczestniczenia w niej, bo dzieci już ją znają ;) Sesja urodzinowa to nie tylko zdjęcia. By powstały piękne kadry musimy już wcześniej o nie zadbać. Jak? Przygotowując różne atrakcje dla dziecka, umieć je zaciekawić i skłonić do zabawy. 

Możemy stworzyć stylizację specjalnie dla Twojego dziecka.

Druga strona medalu to taka, że nasi stali Klienci wiedzą czego można spodziewać się po nas, dają nam swobodę w działaniu, wymyślaniu tematu przewodniego, tworzenie aranżacji, gdzie o jej efekcie finalnym dowiadują się w dniu sesji. Bardzo sobie cenimy taką „wolną rękę”, która nas nie ogranicza, ba! pozwala zrealizować to co mamy w swoich głowach i napędza do pokazania naszych pomysłów na zdjęcia. Cudowne jest to, że dzieci znają już nas, bardzo często nie mogą doczekać się sesji, czekają na nas, bo wiedzą że bardzo aktywnie spędzą z nami czas :)

Sesja w stylizacji Batmana, była strzałem w dziesiątkę.

Tak było i tym razem. Szczerze powiedziawszy na tę rodzinę mieliśmy już pomysł tworząc stylizację na roczek dla jednego z trójki rodzeństwa. Wtedy postanowiliśmy zrealizowani projekt „Super
Bohaterowie”. Kiedy Gabryś skończył dwa latka postanowiliśmy pokazać go w roli Batmana.
Spytacie dlaczego teraz Batman a nie na roczek? Tu powracamy do pierwszych zdań artykułu, gdzie
piszemy, że nie każdą stylizację można pokazać w danym wieku dziecka. 

Dziecko, które skończyło dwanaście miesięcy z całą pewnością nie założy maski na swoją buzię. A to by nas ograniczało, aranżacja byłaby niepełna. Wiecie jak bardzo przykładamy wagę do detali między innymi w projekcie „Miniaturowy Świat”. 

Batman i Catwomen na planie zdjęciowym.

Oczywistym było również, że na planie pojawi się również Catwoman,

z którą współpracowaliśmy na sesji urodzinowej z okazji trzech lat. O szczegółach sesji dla dziewczynki już w odrębnym artykule pod tytułem: Sesja urodzinowa CakeSmash w stylizacji Kobieta Kot;) Pojawiła się również najmłodsza siostra i rodzice więc możecie tylko domyślać się o ile rzeczy musieliśmy zadbać, by sprawić aby trójka rodzeństwa bawiła się wyśmienicie, nie wychodziła nam z tła, chciała z nami współpracować i uczestniczyć w tym co dla nich przygotowaliśmy a rodzice mieli jeszcze cierpliwość do nas ;P

Batman na sesji urodzinowej

Zdjęcia na roczek chłopca mogą być bardzo ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne. Można się do nich przygotować, samemu stworzyć plan zdjęciowy w odpowiednim stylu i proporcjach. Nabyć odpowiedniej wielkości gadżety/zabawki, które jednocześnie nie będą wyglądały jak zabawki (jaskrawe kolory etc) tylko świetnie wypełniały całość aranżacji i interesowały solenizanta. Spójrzcie na zdjęcia. Widzicie jak chłopiec jest zafascynowany Batmobil

Dzięki temu mogliśmy zatrzymać tą „magię” ten „moment”, który z pozostałymi kadrami tworzy piękną historię z tego wyjątkowego wydarzenia w życiu Waszego dziecka i Waszym :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Sesja na roczek BATMAN :)

Zobacz innych super bohaterów:

Sesja na roczek SUPERMAN
SUPERMAN
sesja zdjęciowa dla trzylatki
KOBIETA KOT