Nowy autorski projekt na sesję noworodkową: Perkusista

Och jak my lubi zaczynać nowe projekty. Uwielbiamy czas kiedy wizja pomysłu nabiera rozpędu i zaczyna się rodzić w pracowni naszych rekwizytów :)

Do grona naszych autorskich pomysłów

na sesje noworodkowe dołączył perkusista

Pomysły chyba nam się nigdy nie skończą na coraz to ciekawsze i bardziej zaskakujące sesje noworodkowe! Jest już cała lista kolejnych projektów jakie chcemy zrealizować…gdyby tylko doba była dłuższa;) No nic dnia nie wydłużymy, ale zawsze możemy zarywać noce;) A w przerwie od obrabiania zdjęć z sesji noworodkowych, bądź w dniu kiedy akurat nie pracujemy z noworodkami jest czas na tworzenie, wtedy idą w ruch wiertarki, wyrzynarki i każdy inny sprzęt „dużego majsterkowicza”, który przybliża nas do wykonania kolejnej stylizacji noworodkowej.

Sesje noworodkowe pełne pomysłów

Nie zapominajmy jeszcze, że oprócz warsztatu nasz dom przemienia się jeszcze w pracownie krawiecką, bo czym by była nasza autorska stylizacja bez odpowiedniego, kompatybilnego stroju! Mamy przysłowiowego bzika na tym punkcie-wszystko musi ze sobą współgrać, być w odpowiedniej proporcji do noworodka..co tu dużo pisać prawdziwie dorosły świat w miniaturowej wersji, który ciągle tworzymy bądź udoskonalamy! Zwróciliście uwagę na pałeczki do perkusji?;) Nie darowalibyśmy sobie gdyby ich zabrakło! Oczywiście na koniec pozdrawiamy gorąco wszystkich perkusistów-nie mamy pojęcia jak Wy poskramiacie te zestawy perkusyjne!:)

Tu znajdziecie kilka zdjęć z zacisza naszej pracowni :)

cdn..