Leia Warszawa sesja noworodkowa

Legia Warszawa | sesja noworodkowa Adasia

Dla Adasia stworzyliśmy nowy strój piłkarski- tym razem zamiast stroju reprezentanta Polski padło na Legię:) Tata malucha jest zapalonym kibicem, więc chyba by nas nie wpuścił gdybyśmy nie obiecali stworzenia tego oto stroju:):) 

Noworodek Legionista

Nigdzie nie mogliśmy znaleźć rozmiaru takiej malutkiej koszulki Legionisty. Są dostępne oczywiście bodziaki, ale nie o to nam chodziło;P Koszulka musiała wiernie odwzorować prawdziwego piłkarza. Zawsze w takich sytuacjach ratuje nas Marzena i jej maszyna do szycia. Teraz to można powiedzieć Legia Warszawa pełna gębą:)

Mistrzowska fotografia Noworodkowa

Miejmy nadzieję, że sprostaliśmy oczekiwaniom podczas tej sesji noworodkowej:) To też kolejna rodzina, z którą współpracujemy od dawna:)  Godzinę na mini sesję świąteczną zarezerwowali od razu po już ubiegłorocznej sesji ;)

Mamy nadzieję, że z malucha wyrośnie prawdziwy piłkarz.

To naprawdę mega budujące, że doceniacie tak naszą pracę i ufacie nam czy to przy sesjach noworodkowych czy rodzinnych. To dla Was chce nam się jeszcze bardziej zarywać noce i pracować po kilkanaście dni pod rząd:) Dziękujemy, że jesteście i wybieracie nas jako fotografa do sesji noworodków, okazjonalnych sesji rodzinnych i wielu innych:)