biało srebrna sesja na roczek z tortem

Sesja na roczek z Tortem

Przygotowując się do tej sesji w stylu „cake smash” postanowiliśmy nie używać żywych kolorów. Postawiliśmy na biel połączoną ze srebrem.

Biało – srebrna sesja na roczek z tortem

Dziewczynka świętująca swoje pierwsze urodziny jest z miesiąca grudnia, tak więc pomyśleliśmy, że ten zestaw kolorów idealnie symbolizował będzie zimę. Tym samym chcieliśmy pokazać, że sesje dziecięce można zaaranżować w neutralnej gamie barw, które w całości aranżacji nadają szlachetny charakter. Naszym zdaniem solenizantka nie „zlewa się” z tłem, jak mogłoby się wydawać. To idealna sesja dla dziewczynki na roczek.

Połączenie kolorów w sesji Cake Smash

Odpowiednie połączenie jasnych kolorów może być bardzo eleganckie. Oczywiście samo przygotowanie aranżacji to nie wszystko w zawodzie fotografa rodzinnego. To przede wszystkim współpraca z dzieckiem. Nawiązanie pozytywnych relacji z brzdącem, by swobodnie czuło się w naszym towarzystwie. Zadbanie o najdrobniejszy szczegół, by zainteresować jubilata tym co znajduje się na planie zdjęciowym. 

Dlaczego? By spędziło na nim większość czasu, byśmy mieli możliwość wykonania zdjęć kiedy dziecko jest na tle fotograficznym. I nie chodzi tutaj o jakiekolwiek zdjęcie. Naszym wyzwaniem jest zatrzymanie „tej chwili”, „tego momentu” zaskoczenia i radości dziecka, które są bezcenną pamiątką dla jego bliskich. Dodatkową trudnością było dla nas uczestniczenie w zdjęciach starszego rodzeństwa Marysi. Z jednym brzdącem nie jest łatwo a co dopiero z trzema energetycznymi urwisami? ;) 

Zobacz artykuł: https://www.sercemwidziane.com/post/jak-przygotowac-sie-do-sesji-na-roczek/

Sesja na roczek z tortem to zabawa, niespodzianki i radość dziecka  

Dlatego też sesje tego typu traktujemy poniekąd jako zabawę, by zdjęcia z roczku był pełne uśmiechów. Być może wyda się Wam to zabawne ale my zawsze ustalamy z maluszkami jak przebiegać będzie sesja. Czego mogą spodziewać się. Wychodzimy z założenia, że one kontaktują co się do nich mówi. Kierując się szeroką praktyką, nawet  roczne  dzieci wykazują zrozumienie co mamy im do przekazania. 

Dzięki temu mamy kontrolę nad przebiegiem sesji. Ba! Mamy zdjęcia mocno naturalne, gdzie oglądając je nie widać na nich fotografa wykonującego zdjęcie. Nie zastanawiacie się gdzie jest osoba która wykonała zdjęcie, tylko skupiacie się na tym co jest na zdjęciu. Sesja na roczek z tortem to Cake Smash w pełnej okazałości.

Widzicie „ten moment”, „tę chwilę”. Jak Wam podoba się efekt finalny?

Zobacz inne nasze propozycje sesji na roczek