Sesja chrzest Studyjna

Sesja na Chrzest – Zdjęcia Studyjne Chrzciny

Wieloletnie doświadczenie utwierdza nas w przekonaniu, że fotografie są najlepszą pamiątką na lata.

Studyjna sesja Chrzest w domu

Profesjonalną sesję zdjęciową z okazji chrztu możemy wykonać również u Was w mieszkaniu lub domu. Jest to fantastyczne rozwiązanie na tzw. zdjęcia pozowane z najbliższymi, które stanowią podniosłą pamiątkę z rodzinnego spotkania. Sesja na chrzciny może być wykonana w stylu minimalistycznym na tle fotograficznym, z którym przyjeżdżamy do Was, więc nie musicie przeznaczać cennego czasu na dojazd tam i z powrotem do atelier i angażować w to zaproszonych gości :)

Sesja Chrzciny na białym tle fotograficznym

Fotograf na chrzest to nie tylko zdjęcia reportażowe, to również pamiątkowa sesja z okazji chrztu świętego. Zdjęcia rodzinne są najpiękniejszym wspomnieniem, które w naszej opinii warto dokumentować, by móc z przyjemnością wracać do przeżytych chwil <3

Pamiątkowa sesja Chrzest 

Zdjęcia do albumu czy w ramkę na ścianę. Nadają się idealnie, ponieważ białe neutralne tło w niczym nie przeszkadza i pozwala skupić się jedynie na osobach ze zdjęcia :)

Ta sesja Chrzest została wykonana tuż przed wyjściem do Kościoła w dniu Chrzcin. Wszystko oczywiście ustalone odpowiednio wcześniej. Zamów sobie taką sesję na Chrzest ;)