Reportaż Komunijny w Nieporęcie – Komunia Julii

Nadszedł piękny, słoneczny Niedzielny poranek, kiedy to rozpoczęliśmy swój reportaż przed kościołem. Szybkie sprawdzenie ustawień aparatu i już byliśmy gotowi do uchwycenia emocji i radości na twarzach gości oraz oczywiście samego dziecka komunijnego. 

Zdjęcia z Komunii w Nieporęcie przed Kościołem

Mając świadomość, że podczas ceremonii nie wchodzimy do kościoła, bardzo mocno angażujemy się w uchwyceniu jak największej ilości momentów dla naszej rodziny jeszcze przed wejściem do Świątyni. Zdjęcia w kościele pozostawiamy fotografowi kościelnemu, który był odpowiedzialny za uwiecznienie chwili dla wszystkich dzieci. 

My skupiamy się natomiast na otoczeniu zewnętrznym, uwieczniając rozmowy gości, ich wzruszenie oraz piękne momenty rozentuzjazmowanych dzieciaków oczekujących na wyjście Księdza i rozpoczęcie ceremonii.

Zdjęcia Komunijne na obiedzie z Rodziną

Po zakończonej ceremonii przemieściliśmy się do restauracji, gdzie odbyć się miał obiad rodzinny. To  kolejny emocjonujący moment, gdy wszyscy goście składali życzenia i zasiedli do wspólnego stołu, aby świętować i spędzić czas razem. 
 
Wędrując między stolikami, uchwyciliśmy momenty rozmów, uśmiechów na zdjęciach, aby rodzina mogła cieszyć się nimi jeszcze przez wiele lat.
 

Mini sesja na terenie Restauracji

Zdjęcia reportażowe komunijne mają niepowtarzalną moc zatrzymania w czasie emocji, radości i miłości, które towarzyszą temu wyjątkowemu wydarzeniu. Jesteśmy przekonani, że rodzina, dla której wykonywaliśmy te zdjęcia, będzie mogła cieszyć się nimi przez długie lata, wracając do tych pięknych chwil z przyjemnością.

P zdjęciach pozowanych z wujkami, ciociami i dziadkami udaliśmy się na 20 minutową Sesję Komunijną dla dziewczynki. Julia szybko nam zaufała i współpraca z nią na plenerze zdjęciowym przebiegła bardzo sprawnie. Efekt poniżej :)

Zapraszamy Was do przeglądania naszego portfolio zdjęć z Komunii Świętej, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z innych reportaży. 

Do zobaczenia!

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa