Komunia w Namiocie Ogrodowym – Zdjęcia dla Filipa

Kolejna rodzina, w której nie mogliśmy robić zdjęć z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej na terenie kościoła, bowiem inna rodzina zarezerwował ten dzień w danej godzinie dużo wcześniej. Naszym rozwiązaniem był reportaż ze spotkania rodzinnego w domu po Komunii.

Komunijny obiad rodzinny w Namiocie Imprezowym 

Świetna alternatywa dla rodzin, które cenią sobie prywatność i niezależność w organizacji przyjęcia Komunijnego. Poniżej wymienimy zalety i wady takiego przedsięwzięcia. Tymczasem niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest bliskość swojego własnego domu. 

To pozwoliło nam fotografom zorganizować  ponowne ubieranie Filipa do Komunii Świętej z czego wyszedł świetny materiał, który obrazuje ten dzień bardziej szczegółowo. Zdjęcia komunijne z tego dnia zobaczycie zaraz poniżej :)

Pawilon Ogrodowy a w nim Obiad Komunijny

Zalety zorganizowania obiadu komunijnego w ogrodzie przed domem w namiocie:

  1. Obiad na świeżym powietrzu: Uczta w ogrodzie daje uczestnikom szansę relaksu na świeżym powietrzu i korzystania z uroków domowego ogrodu, co tworzy niezwykłą atmosferę.

  2. Indywidualna atmosfera: Organizując obiad komunijny w namiocie ogrodowym można stworzyć unikalną, intymną atmosferę, która jest trudna do osiągnięcia w restauracji. Osoby uczestniczące mogą poczuć się swobodnie i w pełni skoncentrować na rodzinnych relacjach.

  3. Dostosowanie przestrzeni: Namiot ogrodowy daje elastyczność w dostosowaniu przestrzeni do potrzeb i preferencji. Można ustawiać stoły i krzesła w dowolny sposób, tworząc wygodne miejsce dla wszystkich uczestników.  

  4. Personalizacja dekoracji: Własny ogród to idealne miejsce do stworzenia oryginalnej dekoracji. Można wykorzystać temat komunijny, ulubione kolory i motywy aby nadać uczcie wyjątkowy charakter i uczynić ją jeszcze bardziej pamiętną.

  5. Łatwy dostęp: Organizacja obiadu komunijnego w ogrodzie przed domem zapewnia łatwy dostęp do potrzebnych przedmiotów i zapasów. Nie trzeba się martwić o transportowanie rzeczy z daleka, co ułatwia przygotowania.

Wady zorganizowania obiadu komunijnego w ogrodzie przed domem w namiocie ogrodowym:

  1. Pogoda: Jako nieodłączna część organizacji wydarzeń na zewnątrz, pogoda może być nieprzewidywalna. Deszcz, wiatr lub nadmierna ekspozycja na słońce mogą wpływać na komfort uczestników i utrudniać przebieg imprezy.

  2. Brak udogodnień kuchennych: Restauracje zwykle mają pełne zaplecze kuchenne, które ułatwia przygotowywanie i podawanie potraw. W przypadku namiotu ogrodowego, brak pełnej infrastruktury kuchennej może wymagać większej organizacji i logistyki.

  3. Potrzeba przygotowań: Zorganizowanie obiadu komunijnego w ogrodzie wymaga więcej przygotowań niż wynajęcie sali w restauracji.

Impreza Komunijna pod własnym domem

Dla nas duży komfort pracy fotograficznej w warunkach niekrępujących uczestników przyjęcia. Wszyscy zachowywali się bardzo swobodnie i naturalnie. Zapraszamy do obejrzenia reportażu Z komunii Świętej Filipa :)

Wynajmij Pawilon ogrodowy do swojego domu. Zorganizuj Obiad Komunijny  w swoim ogrodzie. Zatrudnij SercemWidziane do zarejestrowania tego uroczystego dnia. Czekamy na kontakt :) 

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa