Magia Pierwszej Komunii – Zatrzymane chwile dla Zosi

Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami emocjami, które zatrzymaliśmy na zdjęciach z Pierwszej Komunii Świętej Zosi.

Zatrzymujemy emocje i chwile z Pierwszej Komunii Świętej

Reportaż rozpoczęliśmy od przygotowań na których od wczesnych godzin mieszkanie naszych Klientów zamieniło się w salon beauty. Fryzjerka również zajmowała się zajmowała się układaniem fryzury dla Zosi i jej przyjaciółki. Wiedzieliśmy, że będzie to ważny moment dla dziewczyn, który odbył się w atmosferze radości i obustronnego wsparcia. Obie dziewczynki były pełne entuzjazmu, a my rejestrowaliśmy ich podekscytowanie. 

Zdjęcia pod Kościołem w pełnym Słońcu

Następnie udaliśmy się pod kościół, gdzie miała rozpocząć się ceremonia. Jak w każdy taki dzień cała uroczystość rozpoczyna się od ustawiania dzieci w kolumny przed Kościołem. Niestety, słońce mocno świeciło tego dnia co sprawiło, że dzieci musiały zasłaniać oczy. 

Pomimo tego, że czasami trudno było im patrzeć prosto w obiektyw i w ogóle przed siebie ich entuzjazm nie malał. Uchwyciliśmy te wzruszające chwile, gdy dzieci były błogosławione przez rodziców oraz momenty wyczekiwania przed wejściem na Maszę Świętą.

Wzruszenia także na obiedzie rodzinnym

Po ceremonii udaliśmy się do restauracji, gdzie odbyło się spotkanie rodzinne i obiad. Wręczanie prezentów i składanie życzeń było pełne wzruszeń i uśmiechów. Widać było, jak wiele trudu rodzina włożyła w organizację tego wyjątkowego dnia. Podczas biesiadowania zawsze znajdujemy czas i miejsce na wykonanie sesji komunijnej  z gwiazdą tego dnia :) Na koniec, nie mogło zabraknąć tortu i zdjęć przy nim.

Zatrzymane Chwile w zdjęciach są bezcenne 

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być tam i uwieczniać te wyjątkowe momenty. To było coś więcej niż tylko praca – rodzina ta traktuje nas jak dobrych znajomych. Pojawiamy się w ich życiu w ważnych dla nich momentach i zatrzymujemy dla nich emocje do wspomnień.

Pierwsza Komunia to nie tylko religijne wydarzenie ale także wyjątkowy moment w życiu dziecka i całej rodziny. To chwila, która zostaje w sercu i na zdjęciach.

Reportaż z tej Komunii Świętej wykonaliśmy na Tarchominie. Pracujemy w całym województwie mazowieckim, niestety ilość weekendów w maju nie da się powiększyć a my mamy określoną ilość miejsc w naszym kalendarzu. 

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa