zdjęcie noworodka zrobione w Warszawie

Janek – zdjęcia noworodkowe Zielonka

W tej sesji noworodkowej miło być jak najmniej rekwizytów i kolorów. Chociaż specjalizujemy się w rozbudowanych planach zdjęciowych dla maluchów, nie brakuje też tych które są spokojne i stonowane. Każda sesja noworodkowa jaką tworzymy jest wyjątkowa. Jest ich bardzo dużo więc przeszukaj nasze Portfolio i znajdź coś dla swojej córeczki lub synka.

Fotograf noworodkowy z Zielonki nie przyjeżdża do domu?

Właśnie Twój problem rozwiązał się, ponieważ to my SercemWidziane chętnie przyjedziemy do Ciebie na sesję dla Twojego dziecka, chcesz poznać więcej szczegółów jak wygląda taka sesja noworodkowa w domu przeczytaj ten artykuł https://www.sercemwidziane.com/post/jak-wyglada-sesja-noworodkowa-w-domu/ a  później do nas zadzwoń lub napisz ;)
 

Wykonamy dla Was zdjęcia noworodkowe w Zielonce

Wybierz tylko stylizacje jakie się Tobie podobają i nie zwlekaj z decyzją, ponieważ wymagana jest rezerwacja oraz dzidzia nie może mieć więcej niż dwa tygodnie życia :) Czekamy na Was :)

Następną sesją zdjęciową jaką wykonamy dla Janka, będzie to sesja na roczek. Jak takie sesje wyglądają zapraszamy do obejrzenia w naszym portfolio ;)